Травлення. Гальванічне покриття – позолота. Виготовлення медалі Ветеран праці
 
Виготовлення медалі з металу методом травлення, метал – латунь, гальванічне покриття – позолота, кольорові емалі. Ювілейна медаль на колодці
 
Медаль на колодці. Виготовлена з латуні. Покриття – нікель, локально – позолота Медаль на колодці "Слідуй за мною - роби як я"
 
Медаль на колодці: метал - латунь, покриття - нікель, оксамитовий футляр Медаль на колодке На віки в строю в футляре
 
Метал – сталь, нанесення зображення – прямий друк на пофарбовану медаль. Медалі металеві з друком
 
Виготовлення медалей  - штампуванням латуні, покриття - нікель, лак, емалі Пам'ятна медаль "Бюро економічної безпеки України"
 
Коїн: метал - латунь, гальванічне покриття - позолота Пам'ятний коїн AIR FORCE
 
Медаль на колодці у футлярі з посвідченням. Метал - латунь, покриття - позолота, емаль Медаль на замовлення ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ (нагородна у футлярі)
 
Травлення, гальванічне покриття - нікель Ювілейна монета МИКОЛАЇВ (травлення, нікель)
 
Травлення, гальванічне покриття - нікель, холодні емалі Коїн на замовлення (травлення)
 
Індивідуальні медалі на замовлення, метал – латунь, стрічка з логотипом Медалі на замовлення (травленя)
 
Медаль у футлярі. Виготовлення медалі методом травлення, гальванічне покриття – позолота, холодні емалі. Медаль ювілейна та значок у футлярах
 

Медалі металеві

Купити металеві медалі з латуні або замовити виготовлення медалей зі сталі за індивідуальними ескізами можна в нашій компанії. Велика кількість медалей із металу замовляють для нагородження віскових; для переможців у спортивних змаганнях; для вручення найкращим співробітникам, випускникам у навчальних закладах.

Ми пропонуємо 2 варіанти медалей.

1. Металеві медалі без рельєфу із сталі

Ви визначаєтеся з формою та дизайном медалі. Ми вирізаємо контур медалі із листової сталі, зачищаємо її. Перед нанесенням логотипу (УФ-друком) покриваємо всю площу медалі порошковою фарбою. Друк можливий не на всі складні форми. Як правило, друк без проблем складає великі медалі правильної форми габаритами до 70мм.

Найчастіше сталеві медалі з УФ-друком купують оптом для нагородження у спортивних змаганнях. У таких випадках медалі замовляють наборами: золото (1 місце) + срібло (2 місце) + бронза (3 місце); доповнюють стрічками.

Замовити та купити металеві медалі оптом оперативно не вийде. Виготовлення займе близько 7 робочих днів. Точний термін залежить від тиражу. Уточнюйте термін у менеджера під час замовлення.

 2. Медалі металеві з рельєфом із латуні

Виготовлення рельєфних медалей з металу – процес трудомісткий та кропіткий. Такі медалі дуже гарні та завжди актуальні. Медалі з металу за макетами замовника можна зробити методом травлення, штампування або лиття латуні. Для виготовлення медалей із латуні найчастіше використовують метод травлення. Перевага травлення - можливість промальовування тонких деталей та складних рельєфів, за відносно невисокої вартості порівняно зі штампуванням та литтям.

При хімічному травленні термін виробництва складе 14-17 робочих днів за малих і середніх тиражів. Чим більша кількість і складніший виріб, тим більше часу потрібно на виготовлення  

Процес виготовлення медалей із металу

Вище вже було відзначено три основні технології виготовлення медалей із металу. Коротко про кожну:

Травлення латуні
Зображення витравлюється у листовому металі (латуні) кислотою. З витрачених медалей вручну видаляють нерівності, полірують їх, покривають гальванічним покриттям (нікель, позолота), лаком або прикрашають емалями. Це найекономічніший і найшвидший спосіб виготовлення (десь 15 робочих днів).

Штампування латуні
Цей процес триває близько місяця. Спочатку виготовляють штанцформу (штамп) у шматку металу. Потім за допомогою цієї форми видавлюють на листовому металі дзеркальне відображення медалі. Лист металу з видавленими медалями розрізають на комірки. Осередки зачищають від нерівностей і полірують. Готові медалі покривають нікелем чи позолотою.

Лиття металу
Загалом, технологія аналогічна до виготовлення ювелірних виробів, тому дорога і вимагає чимало часу. Спершу створюється форма медалі. У неї заливають силікон. Фігуру, що вийшла, полімеризують і розрізають навпіл. Виходить силіконова форма під заливку воском. Віск застигає, утворюючи модель медалі. Воскові заготовки заливають розчином, що розтоплює віск, і замість нього ллють рідкий метал.

Всі три технології використовують метал - латунь. Залежно від задуму дизайнера, готовий виріб покривають гальванічним покриттям (позолотою, нікелем); чорнять або бронзують; покривають холодними кольоровими емалями, лаком. 

Як купити металеві медалі

При замовленні будь-якої кількості медалей з металу звертайте увагу на те, що кінцева вартість залежить від способу виготовлення та комплектації (стрічка, футляр).Повідомте нашому менеджеру необхідний тираж та переваги за діаметром медалей. У відповідь вам надішлють пропозицію із ціною, фотографіями медалей, рекомендації.

Ціна на виготовлення медалей за макетами замовника залежить також і від технології, габаритів, виду гальваніки, тиражу (що більше, тим дешевше). Тому точну ціну можна розрахувати, знаючи тираж і маючи на руках макет у векторі.
Вимоги до макетів медалей з металу:
1. Файли з розширенням ai, eps, eps
2. Файли у векторі (шрифти в кривих, кольори: PANTONE або CMYK)
3. Усі растрові зображення мають бути у CMYK (300 dpi) або GrayScale (600 dpi).
4. У макетах у форматі Corel Draw усі елементи мають бути у Bitmap.

Усі уточнюючі питання щодо способів нанесення зображення, розрахунку точної ціни надсилайте на електронну адресу або заповнюйте форму зворотного зв'язку.