Бейдж пластиковий з віконцем для імені Бейдж пластиковий з віконцем для імені
 
Виготовлення бейджа методом травлення, гальванічне покриття - нікель, поле під вклейку імені Бейдж металевий (травлення)
 
Металевий бейдж. Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Холодні емалі Бейдж металевий (травлення)
 
Виготовлення бейджа на замовлення. Травленням металу. Покриття – нікель. Металевий бейдж (травлення)
 
Металевий бейдж. Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Бейдж металевий (травлення)
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура - магніт Бейдж акриловий (пластиковий) для лікарів
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура - магніт Бейдж із пластику (акрилу) з віконцем для імені
 
Травлення, нікель, глянець, кріплення - магніт Металевий бейдж Beauty fly (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - нікель, кріплення - магніт Бейдж металевий з логотипом "Будинок нерухомості"
 
Бейдж: травлення латуні, гальванічне покриття - нікель
Бейдж з логотипом "ОК КЛІНІК"
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура – ​​магніт. Бейдж із віконцем для імені (пластик з друком)
 
Металевий бейдж іменний. Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Бейдж металевий (травлення)
 

Бейджі оптом

Найчастіше середні та великі компанії замовляють бейджі оптом. Це 20-50 і більше одиниць продукції. Вибір матеріалу залежить від фінансових можливостей та дизайнерських переваг клієнтів. Великі корпорації можуть дозволити собі замовити бейджі оптом у кількості 100 і більше штук, виготовлені з металу. Фірми менше вибиратимуть між металом і пластиком, особливо якщо знадобиться невелика кількість екземплярів.

Процес виготовлення бейджів на замовлення оптом

Способи виготовлення бейджів на замовлення залежить від матеріалу готового виробу:
1. Металеві бейджі з об'ємним зображенням виготовляють методом травлення (рідше штампування). Вони можуть бути як персоніфіковані (без можливості зміни імені надалі) там і з «віконцем» для можливої ​​зміни особистих даних співробітників (ім'я з посадою друкують на прозорій плівці або папері-самоклейці, які легко фіксуються на спеціальному полі на бейджі). Детальніша інформація про травлення на цій сторінці сайту.
2. Пластикові бейджі виготовляють із двошарового матеріалу Rowmak або кольорового акрилу різної товщини. Написи та лого на такі бейджі наносять за допомогою повнокольорового друку або трафарету. Аналогічно металевим, акрилові бейджі виготовляють іменними або з віконцем для вклеювання необхідних даних.
3. Металеві або пластикові бейджі, де інформація розміщується методом шовкотрафарету, гравіювання або термодруку. Клієнтам на вибір пропонуються бейджі із білого, сріблястого та золотистого кольорів. У вікні розміщується напис із ім'ям співробітника. Є можливість у процесі виробництва нанести на вироби графічні та текстові дані компанії.

Ціна та терміни виготовлення оптових замовлень бейджів

Кожен, хто планує замовити бейджі оптом, цікавить питання вартості виробів. На остаточну ціну бейджів впливає кількість, форма та розміри, гальваніка та кількість емалей (для травлених), спосіб нанесення зображення (для бейджів-заготівель та пластикових) та тип фіксації.
Виробництво бейджів займає 5-10 робочих днів. 5-7 днів – пластикові вироби, 10 днів – травлені металеві бейджі. Точну інформацію про терміни буде озвучено нашим співробітником після отримання макета або докладного технічного завдання. У разі потреби скорочення терміну виробництва, ми знайдемо шляхи для вирішення проблеми за додаткову плату.

Відправляючи макет, врахуйте, що файли приймаються з розширенням ai, eps, psd, tiff. Векторні зображення необхідно перевести в криві, кольори - CMYK або Pantone. Растри – у CMYK (300 dpi), GrayScale (600 dpi). Якщо у вас нема макета, його зробить наш дизайнер. Телефонуйте: 066 942 942 3