Травлення Значок металевий
 
Металевий значок. Основа - латунь, повнокольорова шильда, покрита смолою Металевий значок з полімерною наліпкою
 
Значки: нікель, травлення латуні, холодні емалі. #21837 Значки на замовлення
 
Металеві значки, чорний нікель. #22694 Значки СТDO на візитівці
 
Нікель, холодні емалі Значок на замовлення, Козак
 
Значок на  замовлення: травлення латуні, покриття - нікель Металевий значок Fly Heading
 
Піни на замовлення 23007: латунь, покриття - позолота Пін металевий Hope, травлення
 
Травлення. Нікель. Авторський дизайн замовника Значки на замовлення (pins)
 
Травлення латуні, покриття - нікель і позолота, холодні емалі. Значки на замовлення з лого Wiх (травлення)
 
Значок травлений, на паперовій підкладці
 
Травлення, чорний нікель 14246 Піни на замовлення (травлення)
 
 Травлення, чорний нікель холодні емалі Піни на замовлення (травлення)
 

Значки - виготовлення та опт

Значки – один із найпопулярніших видів рекламно-сувенірної продукції. Для виготовлення значків використовується кілька технологій – все залежить від того, які саме значки і для чого потрібні Вам.

Які саме значки обрати при замовленні оптом

Найпростіше  із закатними значками. Виробництво значків цього типу – найпростіше і найдешевше: на форму зі шпилькою ззаду накладається тонка кришечка з металу, а зверху кладеться шар ламінованого паперу із зображенням. Краї паперу акуратно заправляються усередину – і готове! Термін від 3-5 робочих днів.

Виробництво значків шляхом травлення - процес куди ретельніший (від 12-15 робочих днів). Випуклу форму покривають особливим захистом скрізь, крім місць, де має бути малюнок. Потім зображення витравлюють кислотою. Щоб зробити кольоровий малюнок із глянцевим блиском, наносять на нього також кольорові емалі у поглиблення. За бажанням клієнта для надання значку об'єму або захисту від механічних пошкоджень, значки покривають полімерною смолою.

Штамповані значки вимагають тривалого виготовлення – процес триває близько місяця. Спочатку потрібно зробити металевий штамп із зображенням та загартувати його, щоб він став дуже твердим. Потім цим штампом на аркуші металу видавлюють потрібну кількість зображень. Листок розрізають на осередки-заготовки, які потім шліфують. Потім до них приєднують кріплення. Потім готовий значок піддається гальванічної обробки, покривається емалями або епоксидною смолою. Виробництво таких значків займає щонайменше 21-28 робочих днів.

Литі значки. Виробництво значків цього типу займає від 21 до 30 робочих днів – це залежить від складності виробу. Спершу створюється форма значка, яка заливається силіконом. Силіконову модель потрібно полімеризувати та розрізати на дві частини. Таким чином виходить форма для заливання воском. Застиглий у формі віск і є модель значок. Воскові заготовки заливаються спеціальним розчином; він висихає, віск розтоплюється, а замість нього заливається рідкий метал. Металеві значки, що виходять, потім обробляються вручну, а потім на них наносяться емалі, каміння, або ж їх гальванізують («під золото» або «під срібло»).

Металеві значки не виготовити за лічені дні – тут працюють складні технології, які вимагатимуть затрат часу. Тому краще замовляти такі значки оптом - адже вартість партії входить трудомістке виготовлення форми. Чим більше наклад значків, тим нижча ціна за 1 одиницю.

Продаж значків оптом

Оптовий продаж значків є найвигіднішим – адже вартість великої партії виходить значно нижчою. Оптові замовлення значків із логотипом – одне з найвигідніших рекламних рішень для будь-якого виду комерційної діяльності. У Добрознаку Ви можете замовити значки закатні оптом та малими тиражами. А з металевими значками вигідніше все ж таки розраховувати на опт, адже технологія їх виробництва складніша і триваліша. До того ж вартість будь-якої партії входить виготовлення форми.  На сторінці для кожного виду значків зазначено, який тираж буде оптимальним.

Значки оптом за вигідною ціною

Компанія Добрознак забезпечить Вам чудову якість за найдоступнішою ціною під час продажу значків. Тому що ми – і виробники, і продавці металевої продукції. Ми беремо весь процес на себе. Купувати значки оптом вигідніше, ніж невеликими партіями – це стосується і західних значків, але значно більшою мірою – металевих. Виробництво невеликого тиражу тручених значків можна прискорити на кілька днів. Це буде дорожче; ціну та точні терміни у таких випадках договірна. Замість двох-трьох тижнів чекати доведеться 7-10 робочих днів.
Загалом металеві значки дуже красиві і практично «вічні». Продаж значків такого типу – не мас-маркет, а сегменти вищі за середній. Технологія складна та потребує часу. Здешевити ці вироби можна, зменшивши розміри або товщину металу, замінивши позолоту нікелюванням.

У нас є знижки на замовлення значків великими тиражами. Також ми йдемо на зустріч клієнту, при повторенні замовлення за тим самим ескізом або збільшенням кількості.
Оцінити якість продукції допоможуть фото наших значків, розміщені на кожній сторінці. Замовляйте значки оптом або малими партіями одним дзвінком за телефоном (066) 942 942 3 або прямо з сайту!