Купити магніти сувенірні

Купити магніти сувенірні ви можете, надіславши замовлення із нашого сайту, або зателефонувавши за номером (066) 942-942-3.

Спочатку необхідно визначитись із різновидом магнитів, призначенням та метою використання магнітів. Найбільш поширений – рекламний магніт. Виходячи із форми заходу та його призначення, ви можете визначити, як повинен виглядати магніт, з якого матеріалу він повинен бути виконаний, а також розрахувати бюджет, який ви готові виділити на виготовлення магнітів. Перед замовленням визначтесь із цільовою аудиторією отримувачів магніту: одні моделі більше підходять для бізнес-контингенту, інші – для туристів, треті – для футбольних фанатів або дітей. Ознайомтесь із повним асортиментом за допомогою фото рекламних  магнітів, отримайте консультацію у менеджерів та обирайте найбільш прийнятний для себе варіант.


Виготовлення магнітів

Найпростіші та найоригінальніші сувеніри – це магніти на холодильник. У виробництві магнітів виокремлюють декілька основних напрямків:


mv_1.jpgВінілові магніти - виріб із рівною поверхнею, що виготовляється шляхом прямого/непрямого друку на папері й на основі магнітного вінілу (м’який матеріал із магнітними властивостями). Надруковане на папері зображення ламінуютьта накатують на магнітну стрічку або аркуш. Після цьогови конують «вирубку» виробів або нарізають їх. Для «вирубки» рекламних магнітів використовують штанц-форму (штамп). Штампом користуються у випадках, коли форма магніта довільна або кругла/овальна. Якщо ескіз має просту форму (квадрат, прямокутник), тодімагнітиформують за допомогоюрізака. Головна перевага виготовлення магнітів із вінілу – це те, що що при відносно невеликій вартості ви отримуєте повноцінний магніт із якісним зображенням. Ще одна перевага відсутність обмежень у формі та кольорах. Вінілові магніти нерідко комплектують корисними деталями: термометрами, годинниками. 

am_3.jpg

Акрилові магніти під вставку  складаються із двох деталей: корпусу прозорого акрилу, на який позаду клеїться магніт, та кришки із цього самого матеріалу. В середину корпуса вставляють повнокольорове зображення (фото, логотип, малюнок) та закривають кришку. Головною перевагою є невелика вартість магніту навіть при маленьких тиражах. Але, при цьому покупці обмежені стандартними формами та розмірами заготівок:

 Прямокутний - 45х71 мм, 59х90 мм

 Квадратний - 57х57 ммzm_2.jpg Закатні магніти виготовляють способом, аналогічним методу виготовлення закатних значків. Повнокольорове зображення, заздалегідь заламіноване, вставляють між верхньою та нижньою заготівками і фіксують верхню частину на вальцовочному верстаті. Зі зворотнього боку виробу закріплюють магнітну вставку. Варіанти закатних магнітів представлені у декількох розмірах:

 Круглий - d 25 мм, d 38 мм, d 56 мм

 Прямокутний - 55х80 мм, 65x65 мм, 65x90 мм, 115х40 мм


rm_4.jpg Магніти PVC - це найбільш ефектний тип магнітів. Магніти на холодильники із гуми (PVC) об’ємні та гнучкі. Для виготовлення магнітів використовують PVC(ПВХ) – пластизоль та гнучкий магнітний вініл. Форми та розміри можуть бути будь-які. Замовляти такі магніти вигідніше великими партіями, оскільки процес виробництва має певну специфіку та вимагає більших витрат, ніж під час виготовлення магнітів за технологіями, описаними вище. 

Ціни на магніти та доставка до вашого міста Новою поштою

Ціни на магніти залежать від тиражу та способу виготовлення. На сторінках із детальним описом технологій виготовлення (закатні, вінілові, акрилові) ви можете ознайомитися із вартістю. Для оптових замовлень діють знижки. По завершенню процесу виготовлення готові магніти будуть доставлені у будь-яке місто України транспортною компанією протягом 1-2 діб.На замовлення На замовлення
 
Закатні Закатні
 
Вінілові Вінілові
 
Гумові Гумові
 
Акрилові під вставку Акрилові під вставку
 
На холодильник На холодильник
 
З логотипом З логотипом
 
Оптом Оптом