Три причини придбати медалі в Добрознак:

Чому накраще рішення  - прідбати медалі в Добрознак.

Досвід. За нашими плечима сотні нагороджень та урочистих заходів. Ми пропонуємо: конкурентноспроможні ціни, власне виробництво медалей за індивідуальними ескізами,  дотримання термінів виготовлення медалей, продаж спортивних медалей без посередників.

Звертаючись із метою придбати медалі, ви отримуєте повний комплекс послуг. Ми беремо на себе всі етапи виготовлення медалей від дизайну до пакування. Крім того, ми забезпечимо ваш захід усіма необхідними для урочистої церемонії атрибутами: поліграфією, прапорцями, бейджамі, значками. Наші спеціалісти проконсультують вас та запропонують рішення, що відповідатиме вашим побажанням та бюджету. 

Надійність. Ми гарантуємо дотримання термінів та високу якість при виготовленні медалей на замовлення. Наявність виробничої бази дозволяє нам реалізовувати найскладніші та нестандартні ідеї клієнтів. Усі медалі запускаються у виробництво після узгодження макетів та технічного завдання із замовником.

Особливості виготовлення медалей

Визначення способу виробництва медалей залежить від тиражу медалей, складності форми, методів додаткової обробки (покриття емалями або епоксидною смолою, позолота, зістарення та ін.).

Під час виробництва медалей наші спеціалісти використовую такі технології:

          - травлення латуні;

          - лиття латуні чи силуміну;

          - штампування латуні;

          - друк по сталі;

          - комбінований спосіб.

Вартість медалей

При виготовленні медалей на замовлення вартість виробу формується, виходячи з: 

     - розміру, кількості сторін на яких буде зображення (1-но сторонні медалі, 2-ох сторонні медалі), технології, яка вживається; 

     - матеріалів, які використовуються (позолота, нікель, бронзування, ємалі); 

     - способів додаткової обробки та варіантів кріплення. 

Від усіх цих факторів залежить ціна медалей. Чим простіша форма медалей, чим менше додаткових засобів обробки,  – тим нижча вартість. Чим товще метал, чім більша площа медалей,  - тим дорожче. Чим більшій тираж, тим меньша ціна за 1 медаль.


Обираючи спортивні медалі для нагороджень, зважайте на те, що вони можуть бути доукомплектовані стрічкою. У залежності від товщини та типу стрічки, на неї можна нанести текст, логотип або символіку заходу.  Більш бюджетнім буде варіант із готовою срічкою стандартних розмірів. Останнім яскравим штрихом буде футляр, або коробка для медалі.

Звертаємо вашу увагу, що кожна деталь кінцевої комплектації спортивної медалі (медаль + стрічка + футляр) має свою вартість. Тому потрібно враховувати, що вартість медалі – це лише частина від вартості готового виробу, і вона не дорівнює вартості всієї комплектації нагородного виробу.


Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам. Якщо у вас обмежений бюджет, і ви не маєте змоги його збільшити, наші технологи запропонують варіанти виготовлення медалей, вартість яких буде залишатисяв рамках наявного кошторису. 

Продаж медалей по Україні

Якщо ви знаходитесь не в Києві та вас цікавлять медалі за індивідуальними ескізами або спортивні готові медалі, достатньо надіслати запит із нашого сайту, зазначивши ваші побажання та контактні дані для зворотнього зв’язку. Телефонуйте за номером (066) 942-942-3, щоб обговорити подробиці замовлення. У кожному місті України, де б ви не знаходились, із вами буде узгоджено макет та термін виготовлення дистанційно, а готові вироби будуть надіслані Новою поштою.

Фото медалей

На запит клієнта ми надсилаємо фото медалей та їх ціни. Медалі, виготовлені за індивідуальними ескізами, – це ексклюзивні вироби найвищої якості. Щоб переконатися у цьому, розгляньте фото медалей. 


На замовлення На замовлення
 
Виготовлення медалей з лого Виготовлення медалей з лого
 
Медалі спортивні Медалі спортивні
 
Ювілейні медалі Ювілейні медалі
 
Медальйони, монети, кулоны Медальйони, монети, кулоны
 
Оптом Оптом