Бірка - наклейка із полімерної смоли Бірка для подарунка (полімерна смола)
 
Бірка - наклейка із полімерної смоли Бірки на подарунок (полімерна смола)
 
Травлення латуні. Гальванічне покриття – нікель. Бірка на подарунок (травлення)
 
Травлення латуні. Гальванічне покриття – позолота. Холодні емалі Бірка для подарунка (травлення)
 
Виготовлення бирки - технологія "гравертон" Бірка на подарунок (гравертон)
 
Травлення латуні. Гальванічне покриття - позолота Бірка для подарунка (травлення)
 
Травлення латуні (нікель, латунь із чорнінням) Бірки для подарунків (травлення)
 
Травлення латуні. Гальванічне покриття – нікель. Бірки металеві (травлення)
 
Об'ємні шильди: повнокольоровий друк, заливка смолою Об'ємні шильдики
 
Травлення латуні, покриття - позолота Шильди (позолота)
 
Штампування Шильдик Хортиця (штампування)
 
Травлення латуні, покриття - нікель, чорна емаль Шильдик металевий на замовлення (нікель)
 

Бірки для подарунків

Бірки для подарунків – це невеликий, але дуже важливий елемент. Всі ми чудово розуміємо, що найприємніша складова будь-якого свята - це подарунки, і навіть не завжди важливо, що знаходиться всередині, тому що це не так. настрій піднімає красива, ошатна та барвиста упаковка. Але багато хто забуває про таку маленьку деталь, як бирка, а вона може містити в собі особливо важливу інформацію:  
 
  • кому призначається подарунок (що дозволить уникнути непорозумінь);
  • хто саме його відправив (якщо не варто залишатися інкогніто);
  • відмітку про важливість події, з нагоди якої зроблено презент;
  • теплі слова спеціально для отримувача подарунка.

Фірмові бирки для подарунків можуть стати чудовим маркетинговим інструментом вашої компанії. Якщо ви захочете привітати своїх контрагентів та партнерів по бізнесу зі святом, то саме цей невеликий ярличок стане вашою своєрідною «візиткою», рекламою, виділить на тлі конкурентів і за рахунок оригінальності зробить більш незабутнім.
Красива і незвичайна бирка на подарунку - це як ваш відмітний знак, а також можливість сказати щось особливе, приємне, важливе. Сьогодні замовити їх ви зможете у будь-якому варіанті, звернувшись до нас!

Якими можна замовити бірки для подарунків

Прикрасити подарункову упаковку або сам подарунок оригінальною биркою сьогодні не проблема, адже вони виготовляються на замовлення і робляться в ексклюзивних дизайнах, відрізняючись: матеріалом, розміром, кольором, малюнками, друкарською обробкою.

Кожному святу та для кожного виду подарунка потрібна окрема, продумана в оформленні бирка, доречна до події. Якщо йдеться про вітальну табличку, що прикріплюється на сам презент, то тут важливо, щоб вона ідеально гармонувала з ним, будучи його «родзинкою».

З матеріалів бірок для подарунків найпопулярнішими є два рішення:    

Металеві– більш міцні, надійні та довговічні бирки, але їх вартість дещо вища. Такі елементи можуть прикріплюватися безпосередньо на сам подарунок, і багато років нагадувати обдаровується (або обдаровується) про подію і про вас. Металеві вироби також можуть бути різної форми, опуклі та плоскі, з красивими гравірованими написами та повнокольоровим зображенням, на золотистій, сріблястій або бронзовій основі.

Наліпки – це найекономічніше рішення. Паперові вироби на самоклейці коштують досить дешево, т.к. виробництво потребує мінімум витрат. На форми, дизайни та колірні рішення немає жодних обмежень. Бірки-наліпки можуть бути яскравими та барвистими або елегантними та стильними, їх зазвичай використовують для розміщення на подарунковій упаковці.

Купити бирки на подарунки сьогодні можна в будь-якому виконанні, а звернутися для їх виготовлення ми пропонуємо Добрознак!

Як замовити бірки на подарунки

Щоб зробити оформити замовлення бірок, вам потрібно зв'язатися зручним для вас способом з нашим менеджером. Можете просто замовити передзвін на зручний для вас час, залишивши на сайті свій номер телефону. Далі вам залишиться розповісти фахівцю про свої побажання, і ми запропонуємо найоптимальніші варіанти вирішення питання.

Незважаючи на те, що сьогодні багато компаній займаються цим видом діяльності, ми рекомендуємо вам звернути увагу на наші переваги. Нашим клієнтам гарантовано:
  • професіоналізм виконавців;
  • індивідуальний підхід до розробки дизайну;
  • якість виробів;
  • конкурентні ціни (чим партія більша, тим дешевше ви зможете купити бірки для подарунків).

Звертайтеся прямо зараз, до ваших послуг професіонали з великим досвідом та креативним підходом!