Купити значки

Виготовлення значків - один із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Добрознак – виробник значків (пінів). Ми використовуємо сучасні технології, тим самим гарантуючи відмінну якість виробів. В асортименті піни найрізноманітнішого призначення та використання: значки з логотипом, значки з металу, закатні (поліграфічні) значки, нагрудні значки, пам'ятні та сувенірні відзнаки.

Замовити та купити значки з металу таких призначень:

  • значки з логотипом та піни (використовують під час проведення промо-заходів; також, це частина корпоративного стилю будь-якої компанії, яка об'єднує всіх членів колективу в одну команду, їх носять і як прикраса);
  • нагрудні значки (символізують приналежність, що носить їх особи, до якоїсь спільноти чи компанії; найчастіше такі значки використовують спортивні, громадські організації та ін.);
  • пам'ятні та сувенірні значки, відзнаки, ордени (це значки, з символікою різних країн і міст; також їх використовують при нагородженні за якісь досягнення, подібними відзнаками нагороджують на ювілеї та пам'ятні дати).

Добрознак – виробник значків. Що потрібно врахувати під час замовлення?

Якщо ви гість нашого сайту, який збирається купити значки, то в першу чергу вас турбує скільки коштуватиме виготовлення значків на замовлення. Щоб відповісти на це питання, потрібно розібратися в технологіях виробництва значків.
Вибір того чи іншого способу виготовлення значків залежить від тиражу виробів, металу, гальванічного покриття, макета, способів додаткової обробки (покриття емалями, старіння лаком тощо). Від усіх цих чинників у результаті залежить ціна на значки. Чим складніша форма значка, що більше додаткових засобів обробки, що менше тираж, то вище вартість 1 одиниці значків.

При виготовленні пінів Добрознак використовує технології:


Плюс, наші фахівці використовують технології додаткової обробки виробів:
- безліч видів гальваніки та декорування, емалювання (нікелювання, позолота, бронзування);
- штучне старіння (чорніння);
- накладки, рухомі та об'ємні елементи;
- наскрізні отвори.

Кріплення значків

Цангове кріплення або просто цанга - найбільш зручний та поширений вид кріплення значка. Ще його називають "гудзик", "метелик". Нагородні знаки та медалі іноді кріпляться за допомогою гвинта, консерватори по-старому вибирають - шпильку.


изображение купить значки с бабочкой.jpg Кріплення значків - метелик
 
изображение купить значки с бабочкой.jpg Кріплення значків - шпилька
 
изображение купить значки с бабочкой.jpg Кріплення значків - гвинт

Придбати значки по кращій ціні

Ми завжди ідемо назустріч нашим клієнтам. Якщо у вас обмежений бюджет і ви не маєте змоги його перевищити, ми зробимо знижку. До того ж, наші технологи запропонують такі варіанти виготовлення, що дозволять зробити вартість значків прийнятною для затвердженого бюджету.
Технології, які використовують спеціалісти Добрознаку, дозволяють виготовляти значки найрізноманітніших форм. Тому якщо ви не побачили потрібної вам форми на нашому сайті, але  маєте макет або хоча б уявлення про те, як повинен виглядати ваш виріб, зателефонуйте або напишіть нам.

Ми не спеціалізуємося на виготовленні штучних виробів. Але завжди ідемо назустріч клієнтам та беремося за подібні замовлення. Виготовлення значка в 1 екземплярі можна здійснити лише методом хімічного травлення металу. Травлений значок у 1 екземплярі коштуватиме 1600,00-1750,00 грн. Зазначена вартість відповідає сумі мінімального замовленні при роботі з металом. На тиражі, навіть маленькі, вартість буде значно нижчою. Зателефонуйте, щоб дізнатись точну ціну.

На замовлення На замовлення
 
Металеві значки Металеві значки
 
Травлені Травлені
 
Значки з полімерною наліпкой Значки з полімерною наліпкой
 
Закатні Закатні
 
Штамповані Штамповані
 
Литі Литі
 
Із логотипом Із логотипом
 
Виробництво та опт Виробництво та опт
 
Нагрудні Нагрудні
 
Пам'ятні та сувенірні Пам'ятні та сувенірні
 
Піни Піни