Металевий значок. Основа - латунь, повнокольорова шильда, покрита смолою Металевий значок з полімерною наліпкою
 
Значок: травлення, нікель. Упаковка - пластикова коробка з прозорою кришкою Пам'ятний значок в коробці
 
Значки на замовлення: травлення латуні, позолота Пам'ятні значки Academy of integrative medicine, позолота
 
Позолочений значок (травлення) Нагрудний значок (позолота)
 
Тризуб України значок: травлення, позолота Тризуб України значок на замовлення
 
Травлений значок, гальваніка - нікель, заливка емалями і полімерною смолою. Значок травлений (нікель)
 
Травлення, нікель, холодні емалі Значок на замовлення (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - позолота Значки на замовлення з лого (травлення)
 
Значки виготовлені методом травлення. Метал - латунь. Гальванічне покриття - нікель. Декор - камені SWAROVSKI Значки травлені (нікель, камені SWAROVSKI)
 
Виготовлення значка методом хім.травлення. Метал - латунь, гальванічне покриття - позолота, декор холодні  емалі, кріплення "метелик" Металевий значок (травлення, позолота) "Зірка Давида"
 
Значок на замовлення, травлення, позолота, холодні емалі, смола Знак Національної гвардії, травлення
 
Штампування Штампований значок, латунь
 

Виготовлення нагрудних значків на замовлення

Нагрудні значки – одна з найпоширеніших форм сувенірної продукції - як преміум, так і більш доступної. Найбільше просто замовити нагрудні значки можна безпосередньо у виробника: щоб не переплачувати посередникам і зробити все швидко.
Компанія Добрознак займається виготовленням нагрудних значків на замовлення.

Раніше для виготовлення нагрудних значків використовувались такі технології як штампування та лиття. Добрознак  теж робить такі  значки, але здебільшого за технологією хімічного травлення. 
Слід зазначити, що виготовлення нагрудних значків (як і будь-яких виробів з металу) – процес нешвидкий, і лише в окремих випадках при простому макеті він займає менше двох тижнів. Тож поквапити процес, доплатити і отримати готові нагрудні значки за один тиждень не можна  технічно. Тільки виготовлення закатних значків може тривати менше тижня.

Чи можна замовити наградний значок в одному примірнику?

Виготовлення штучних виробів – не наш профіль. Виготовлення значка в 1 екземплярі можна здійснити лише методом травлення металу. Травлений значок в 1 екземплярі коштуватиме 1600,00-1750,00 грн. Ціна відповідає сумі мінімального замовлення під час роботи з металом. За тиражів, навіть дрібних, ціна за 1 виріб буде значно нижчою.

Види нагрудних значків:

Військові відзнаки – найрізноманітніша категорія нагрудних значків. Це і бойові нагороди, і знаки приналежності до того чи іншого роду військ, звання, а також інші атрибути армійської служби: відзнаки ЗСУ, СБУ, Прикордонної служби та інші.

Ювілейні знаки – це серія, присвячена роковинам якоїсь значущої події. До цих нагрудних знаків також відносять пам'ятні значки, випуск яких присвячений будь-якій урочистості або події державного, місцевого або корпоративного рівня.

Патріотичні значки – купують для родичів чи друзів, які мешкають за кордоном. Значки із символами України – це приємний презент для тих, хто любить свою країну. У нас замовляють патріотичні значки як у вигляді традиційних символів (прапор України, значок-тризуб, значок у вигляді червоного маку, у вигляді вишиванки), так і значки з унікальним дизайном.

Спортивні нагороди для переможців змагань найчастіше випускаються у вигляді медалей, які одягають спортсменам на шию. Також поширені невеликі нагрудні значки, які отримують усі учасники та відвідувачі великих змагань.

Фірмова символіка - одна з найбільш важливих деталей корпоративної етики будь-якої компанії. Найбільшим поширенням характеризуються значки з логотипом та корпоративні сувеніри. Такі значки вручаються як за будь-які заслуги перед компанією, так і до пам'ятних дат, або просто як подарунок. І саме фірмова символіка є за даними економістів найпопулярнішою на ринку нагрудних значків.

Значки для сфери освіти сьогодні є не менш актуальними, ніж у радянську епоху, коли майже всі школярі носили нагрудні значки. Сьогодні є клуби за інтересами, скаутські організації, елітні ліцеї та гімназії, які замовляють фірмові значки для учасників освітнього процесу. А для університетів замовлення нагрудних значків – звичайна справа.

Чиновницьку символіку використовують лише відповідно до регламенту. Подібного роду нагрудні знаки можуть мати лише люди певного рангу. Наприклад, депутати різних рівнів носять на лацкані піджака депутатський значок, дипломати - значки у вигляді прапорців країн.

Сувенірні нагрудні значки мали велику популярність завжди. І досі вони залишаються актуальним об'єктом колекціонування. Сувенірні нагрудні знаки у своїй продаються вільно; водночас значки обмеженого випуску розповсюджуються через клуби колекціонерів.

Наша класифікація – найзагальніша; вона допоможе вам не розгубитися в найрізноманітнішому розмаїтті нагрудних значків.

Як замовити нагрудні значки?

У Добрознаку замовити нагрудні значки – легко, до того ж ви їх отримаєте швидко. Адже ми діємо без посередників – і виробляємо, і відправляємо Новою поштою усі види нагородної продукції до всіх регіонів України. А впевнитись у відмінній якості продукції вам допоможуть фото, розміщені на кожної зі сторінок сайту Добрознака.
Щоб замовити нагрудні значки, наберіть (066) 942 942 3 або оформіть просту заявку з відповідної сторінки сайту. Зв'яжіться з нами, і нагрудні значки відмінної якості будуть у вас у найкоротший термін!