Виготовлення брелок на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура. Брелок металевий (травлення, нікель)
 
Виготовлення брелока на замовлення шляхом травлення металу. Гальваніка – нікель. Стандартна фурнітура. Брелок на замовлення (травлення металу)
 
Виготовлення брелоків на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура. Брелок з логотипом (травлення металу)
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого (заготівля+шильд із полімерної смоли)
 
Виготовлення брелоків методом травлення (нікель), G. Брелок травлений
 
Нікельована заготівля брелока, шильд з лого - травлення, нікель Брелок на замовлення (заготівля + шильд з лого)
 
Травлення металу, гальванічне покриття - позолота, емалі Виготовлення брелоків на замовлення
 
Виготовлення брелоків на замовлення. Травлення. Позолота. Брелоки на замовлення. Prestige apartments
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого
 
Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на замовлення з логотипом
 
Брелоки на замовлення: травлення латуні, покриття - нікель, стандартна фурнітура Брелоки з логотипом металеві (травлення)
 
Брелоки гуртом з лого Volkswagen покриття - нікель, наскрізне травлення 21407 Брелоки гуртом з лого Volkswagen (травлення на замовлення) 21407
 

Брелоки з логотипом

Замовити брелоки з логотипом у нас це:
 1. Можливість розробки макету;
 2. Можливість вибору концепції та технології виготовлення брелоків з логотипом;
 3. Перевірена якість виробів;
 4. Виконання замовлень у строк;
 5. Комплексний підхід: ми пропонуємо весь спектр атрибутів та матеріалів для проведення урочистих та промозаходів (упаковку, прапори та прапорці, поліграфію тощо).

Виготовлення брелоків з лого дозволить отримати приховану та ненав'язливу рекламу.

Види брелоків з лого та технології їх виготовлення різноманітні:   

 •     Металеві (травлені, штамповані) брелоки;
 •     Акрилові (пластикові) брелоки із смоляним шильдом із двох сторін;
 •     Металеві брелоки з лого під гравіювання або під наліпку;
 •     Брелоки із ПВХ (пластизолові);
 •     Брелоки з інших матеріалів: шкіра, дерево.

Більш детально з кожним із вищезгаданих видів брелків з лого ви можете ознайомитись на іншіх строрінках сайту. Якщо вас цікавлять брелоки з логотипом, які будуть виглядати презентабельно і прослужать довго, рекомендуємо звернути увагу на металеві брелоки з логотипом (травлені). Акрилові брелоки за рахунок невисокої вартості та короткого терміну виготовлення є оптимальним варіантом для масової роздачі під час рекламних заходів. Виробництво та продаж брелоків здійснюється великими та дрібними партіями.

Брелоки з лого не виготовляються у кількості одного-двох штук. У разі потреби при замовленні тиражу виробів виготовляється пілотний екземпляр. Зниження вартості комплекту брелок можливо при замовленні великої кількості.

Запуску брелоків з логотипом у виробництво передують попередні етапи. Насамперед, буде зроблено макет, який врахує вимоги замовника та корпоративні кольори. За наявності макету буде зрозумілим розмір і концепція виробу (технологія виготовлення), варіанти кріплення (кільця, ланцюжки, карабіни) у тому числі. Знаючи ці характеристики та тираж, ми зможемо розрахувати вартість брелоків. Усі ці моменти узгоджуються із замовником.

Вимоги до макетів брелоків з логотипом:

- макет у вигляді растрового чи векторного зображення;
- роздільна здатність 300 dpi;
- рекомендований формат – .cdr (колірні відтінки у форматі CMYK, GrayScale, B&W), .psd, .eps, .jpeg, .tiff;
- текст у кривих;
- не приймаються в роботу фотографії/зображення з Інтернету соціальних мереж. За відсутності макета надішліть на нашу поштову адресу логотип у векторі або технічне завдання, щоб дизайнер зміг створити ескіз.

Тираж, тип кріплення, технологія виготовлення відбиваються вартості брелоків. Щоб дізнатися ціну брелока з лого, зв'яжіться з нами або надішліть запит. Фото готових брелок нашого виробництва представлені нижче.

Компанія Добрознак готова виконати дрібне та велике замовлення на виробництво брелоків з лого. Ми знаємо, що без реклами стагнуватиме будь-який бізнес. Брелоки з логотипом стануть невеликим сувеніром, який власник завжди носить при собі.