Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура - магніт Бейдж із пластику (акрилу) з віконцем для імені
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура – ​​магніт. Бейдж на замовлення пластиковий з віконцем для зміни імені.
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура – ​​магніт. Бейдж із віконцем для імені (пластик з друком)
 
Виготовлення бейджу із пластику. Прямий друк на пластику. "Вікно" для зміни імені. Пластиковий бейдж індивідуального розміру
 
Друк по пластику, зворотня планка Бейдж з лого Космолот (пластик)
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура - магніт Бейдж акриловий (пластиковий) для лікарів
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура - магніт. Бейдж з лого (акрил)
 
Бейдж: основа - акрил, зображення - повнокольорова шильда із полімерної смоли Бейдж (полімерна наліпка)
 
Бейдж пластиковий з віконцем для імені Бейдж пластиковий з віконцем для імені
 
Пластик. Друк повнокольоровий з 2-х сторін. Пластиковий бейдж на замовлення
 
Бейдж пластиковий зі змінним вікном Бейдж пластиковий із змінним ім'ям
 
Бейдж: основа - пластик, зображення - повнокольорова шильда із полімерної смоли Бейдж акриловий з шильдою зі смоли
 

Пластикові бейджі

Пластикові бейджі – універсальні засоби для персональної ідентифікації. Невелика пластикова картка з інформацією про співробітника допоможе з перших хвилин налагодити комунікацію з клієнтом. Наявність бейджу на персоналі в закладі, на виставках, семінарах та конференціях дозволяє без сором'язливості звернутися до людини, прочитавши її ім'я та посаду.

Види пластикових бейджів

Залежно від нанесеної інформації бейджі із пластику бувають наступних видів:
  • бейджі з віконцем для зміни імені – на виріб наноситься/гравірується логотип або назва компанії, ім'я розміщується у прозорому віконці-вставці; такі типи виробів відрізняються зручністю, і навіть заміною імені, особливо, як у організації часта зміна співробітників;
  • функціональні бейджі без особистої інформації - на багаторазових табличках вказуються посада та назва фірми; вироби підходять для персоніфікації на семінарах та конференціях; не вимагають заміни з допомогою відсутності персоналізації.

За типом кріплення бейджі бувають:
  • на магніті – надійне кріплення, яке легко фіксується, не спадає та не залишає слідів на одязі;
  • на шпильці – популярний економічний спосіб кріплення, коли на звороті бейджа кріпиться невелика шпилька, що використовується для кріплення таблички до одягу.

Параметри пластикових бейджів

Стандартні розміри з виготовлення бейджів із пластику відсутні. Оптимальні розміри становлять 70х40мм, 70х35мм, 65х35мм, 60х30мм.
Товщина акрилового листа варіюється в діапазоні 1 – 3 мм.
Ми виготовляємо пластикові бейджі на замовлення будь-якої форми, розмірів та кріплень за прийнятними цінами в Україні.

Виготовлення пластикових бейджів

Матеріал. Виготовляються пластикові бейджі із прозорого, золотого, срібного або кольорового декоративного акрилу. Або з тонкого пластику на кшталт банківських карт.
Друк. Вдавлювання зображення в глибину бейджа здійснюється за допомогою гравіювання тексту або малюнка. На золотій чи срібній акриловій основі зображення виходить вдавленим контрастного чорного кольору.

Зовнішній вигляд готового бейджа залежить від технології нанесення зображення. Для цього ми використовуємо такі способи друку:
  • ультрафіолетовий або цифровий друк на пластику та акрилу – основною перевагою даної технології є друк великих тиражів з можливістю запечатування фарбою всієї поверхні бейджу; додатково виріб покривається шаром прозорої смоли для об'ємності та захисту картинки від механічних пошкоджень;
  • лазерне гравіювання на пластику та акрилу – використовується при виготовленні пластикових бейджів, призначених для тривалої експлуатації; гравіровані зображення на акрилі захищені від змивки, стирання та знебарвлення.


Для макетів з градієнтом, а також з великою кількістю кольорів та дрібних елементів рекомендується нанесення об'ємної повнокольорової наклейки із шаром полімерної смоли. В основі такого виробу є пластикова основа, на яку цифровим способом друку фіксується об'ємна наліпка. Зверху зображення заливається полімерним покриттям, що надає бейдж контрастність і об'ємність.

Де замовити бейджі із пластику?

Замовити пластикові бейджі різних форматів на магніті або шпильці можна у нас. Ми гарантуємо вам якісне виконання бейджу та  вчасно.

Залишилися питання на замовлення – зателефонуйте до нашої компанії і ми вам докладно роз'яснимо. Наші консультанти допоможуть розібратися в широкому асортименті бейджів із пластику та правильно оформити замовлення.

Ми готові втілити на пластиці будь-які ваші уподобання щодо нанесення тексту та зображень!