Значок: травлення, нікель. Упаковка - пластикова коробка з прозорою кришкою Пам'ятний значок в коробці
 
Значки: нікель, травлення латуні, холодні емалі. #21837 Значки на замовлення
 
Металеві значки, чорний нікель. #22694 Значки СТDO на візитівці
 
Нікель, холодні емалі Значок на замовлення, Козак
 
Значок на  замовлення: травлення латуні, покриття - нікель Металевий значок Fly Heading
 
Значки на замовлення: травлення, латунь, позолота Значки на замовлення College of Biblical
 
Метал – латунь, покриття – позолота. Мініатюрний значок Salt травлення
 
Піни: латунь, травлення, чорний нікель. Синій шар - полімерна наліпка. #22740 Пін з лого Nux Game
 
Значок на  замовлення: травлення латуні, покриття - нікель, холодні емалі. #21053 Значок на замовлення з логотипом IQ
 
Значки на замовлення: травлення латуні, позолота Пам'ятні значки Academy of integrative medicine, позолота
 
Травлення. Нікель. Авторський дизайн замовника Значки на замовлення (pins)
 
Травлення латуні, покриття - нікель і позолота, холодні емалі. Значки на замовлення з лого Wiх (травлення)
 

Виготовлення значків у Вінниці

Виготовлення значків у Вінниці або в інших великих містах  - найчастіше питання з яким звертаються до нашої  компанії. Виробництво та офіс нашої компанії розташовані в Києві, 99,9% замовлень у нас оформлюють дистанційно. Макет чи ТЗ ми приймаємо на електронну пошту, оплату на розрахунковий рахунок. Як тільки ваше замовлення буде готове, ми відправимо його Новою Поштою до найближчого до вас відділення.

Наше виробництво спеціалізується на бізнес сувенірах з металу, нагородах, патріотичних значках.  Щодо значків у Вінниці то в нас замовляють значки для найрізноманітніших цілей: 

Значки та піни виробляють кількома способами. Вибір того чи іншого типу виготовлення залежить від багатьох складових замовлення: тираж значків, розмір, кріплення, складність контурів та макету. Всі значки підлягають загальній додатковій обробці - покриттю гальванікою, потім - покриттю емалями. Гальванічне покриття  - це покриття латунного виробу позолотою або нікелем.  Емалі - це кольорові фарби, що роблять значок унікальним та не схожім на інші.

Основні технології виготовлення значків у Вінниці та в Україні

  1. травлення;
  2. виготовлення значків з покриттям металу смолою;
  3. штампування;
  4. лиття;
  5. технологія закатних значків.
Найбільш пристойні та простіші в виробництві - травленні значки та металеві аксесуари. За допомогою технології травлення можна виготовити значки будь-яких тиражів за оптимальною ціною. Мінімальний тираж для замовлення травлених значків у  Вінниці – 10 шт.
При кількості замовлення від 500-1000 шт. є сенс викоритовувати штампування або лиття. Яку б технологію ви не обрали, ви отримаєте значки відмінної якості, які прослужать вам не один і не два роки.
 
Якщо у вас залишились питання, проконсультуйтесь  з нашими менеджерами. При виготовленні тисячних тиражів ми завжди йдемо на поступки нашим клієнтам і готові обговорювати умови співпраці.


До речі, замовляючи значки для подарунка, конференції, іншого евента необхідно подбати про пакування. Це може бути звичайний оксамитовий футляр або папервий варіант. 

Ціна на значки. Вінниця

Ціна на піни та значки залежить від факторів. Чим більший тираж замовлення, тим меньша ціна за 1 од. вироба, чим складніша форма значка, тим вище вартість значків. Також, тираж значків в позолоті буде коштувати дорожче значків з нікелем. При виготовленні тиражів від 1000 одиниць ми готові обговорювати умови співпраці. 

Якщо у вас залишились питання, проконсультуйтесь з нашими менеджерами. При виготовленні тисячних тиражів ми завжди йдемо на поступки нашим клієнтам і готові обговорювати умови співпраці.

Після отримання макета або технічного завдання наші спеціалісти можуть розрахувати точну ціну значків, звертайтесь за тел.: (066) 942 942 3