Значок на замовлення: нікель, травлення, холодні емалі Бородянський півник значок, травлення
 
Позолочений значок (травлення) Нагрудний значок (позолота)
 
Тризуб України значок: травлення, позолота Тризуб України значок на замовлення
 
Травлення, нікель, холодні емалі Виготовлення значків із Тризубом (травлення)
 
Значок: травлення, нікель. Упаковка - пластикова коробка з прозорою кришкою Пам'ятний значок в коробці
 
Травлення, нікель, холодні емалі Значок на замовлення (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - позолота Значки на замовлення з лого (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - нікель і позолота, холодні емалі. Значки на замовлення з лого Wiх (травлення)
 
Значки виготовлені методом травлення. Метал - латунь. Гальванічне покриття - нікель. Декор - камені SWAROVSKI Значки травлені (нікель, камені SWAROVSKI)
 
Виготовлення значків на зомовлення: нікель, холодні емалі Значок металевий (травлення)
 
Виготовлення значків: травлення, позолота Значки на замовлення МАКИ (травлення)
 
Значок на замовлення, травлення, позолота, холодні емалі, смола Знак Національної гвардії, травлення
 

Виготовлення значків у Вінниці

Виготовлення значків у Вінниці або в інших великих містах  - найчастіше питання з яким звертаються до нашої  компанії. Виробництво та офіс нашої компанії розташовані в Києві, 99,9% замовлень у нас оформлюють дистанційно. Макет чи ТЗ ми приймаємо на електронну пошту, оплату на розрахунковий рахунок. Як тільки ваше замовлення буде готове, ми відправимо його Новою Поштою до найближчого до вас відділення.

Наше виробництво спеціалізується на бізнес сувенірах з металу, нагородах, патріотичних значках.  Щодо значків у Вінниці то в нас замовляють значки для найрізноманітніших цілей: 

Значки та піни виробляють кількома способами. Вибір того чи іншого типу виготовлення залежить від багатьох складових замовлення: тираж значків, розмір, кріплення, складність контурів та макету. Всі значки підлягають загальній додатковій обробці - покриттю гальванікою, потім - покриттю емалями. Гальванічне покриття  - це покриття латунного виробу позолотою або нікелем.  Емалі - це кольорові фарби, що роблять значок унікальним та не схожім на інші.

Основні технології виготовлення значків у Вінниці та в Україні

  1. травлення;
  2. виготовлення значків з покриттям металу смолою;
  3. штампування;
  4. лиття;
  5. технологія закатних значків.
Найбільш пристойні та простіші в виробництві - травленні значки та металеві аксесуари. За допомогою технології травлення можна виготовити значки будь-яких тиражів за оптимальною ціною. Мінімальний тираж для замовлення травлених значків у  Вінниці – 10 шт.
При кількості замовлення від 500-1000 шт. є сенс викоритовувати штампування або лиття. Яку б технологію ви не обрали, ви отримаєте значки відмінної якості, які прослужать вам не один і не два роки.
 
Якщо у вас залишились питання, проконсультуйтесь  з нашими менеджерами. При виготовленні тисячних тиражів ми завжди йдемо на поступки нашим клієнтам і готові обговорювати умови співпраці.


До речі, замовляючи значки для подарунка, конференції, іншого евента необхідно подбати про пакування. Це може бути звичайний оксамитовий футляр або папервий варіант. 

Ціна на значки. Вінниця

Ціна на піни та значки залежить від факторів. Чим більший тираж замовлення, тим меньша ціна за 1 од. вироба, чим складніша форма значка, тим вище вартість значків. Також, тираж значків в позолоті буде коштувати дорожче значків з нікелем. При виготовленні тиражів від 1000 одиниць ми готові обговорювати умови співпраці. 

Якщо у вас залишились питання, проконсультуйтесь з нашими менеджерами. При виготовленні тисячних тиражів ми завжди йдемо на поступки нашим клієнтам і готові обговорювати умови співпраці.

Після отримання макета або технічного завдання наші спеціалісти можуть розрахувати точну ціну значків, звертайтесь за тел.: (066) 942 942 3