Металевий бейдж. Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Холодні емалі Бейдж металевий (травлення)
 
Виготовлення бейджа на замовлення. Травленням металу. Покриття – нікель. Металевий бейдж (травлення)
 
Металевий бейдж. Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Бейдж металевий (травлення)
 
Виготовлення бейджу методом травлення, гальванічне покриття - позолота, поле під вклеювання імені Бейдж із металу з полем для зміни імені (позолота)
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура - магніт Бейдж акриловий (пластиковий) для лікарів
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура - магніт Бейдж із пластику (акрилу) з віконцем для імені
 
Травлення, нікель, глянець, кріплення - магніт Металевий бейдж Beauty fly (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - нікель, кріплення - магніт Бейдж металевий з логотипом "Будинок нерухомості"
 
Бейдж: травлення латуні, гальванічне покриття - нікель
Бейдж з логотипом "ОК КЛІНІК"
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура – ​​магніт. Бейдж із віконцем для імені (пластик з друком)
 
Металевий бейдж іменний. Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Бейдж металевий (травлення)
 
Виготовлення бейджа методом травлення, гальванічне покриття - позолота, поле для вклейки імені Металевий бейдж (травлення)
 

Бейджі на замовлення у Харкові

Компанія «Добрознак» пропонує виготовлення бейджів на замовлення у Харкові. Ми співпрацюємо з клієнтами по всій Україні, у тому числі у Харківській області. Наше виробництво розташовується у Києві, готові бейджі ми відправляємо у всі куточки країни Новою Поштою. Клієнту достатньо дистанційно звернутися до нас, надіславши запит в електронному вигляді або зателефонувавши або за телефоном 066 942 942 3. У найкоротші терміни ви отримаєте відповідь за термінами виготовлення та ціною.

Варіанти виготовлення бейджів:

   1) З металу;
   2) Металеві або пластикові бейджі-заготівлі;
   3) Пластикові (акрилові) бейджі нестандартної форми та розміру за ескізами замовника.

  Із зображеннями бейджів, які виконані нашими фахівцями, ви можете ознайомитися нижче на цій сторінці сайту.
Найбільш елегантно та ефектно виглядають бейджі металеві.
У Харкові, напевно, є аналоги подібної продукції у компаній різного профілю діяльності.
Металеві бейджі виготовляють із латуні із застосуванням технології хімічного травлення (для малих та середніх тиражів). Іноді – методом штампування. Штампування застосовується при виготовленні великої кількості бейджів. Витрачені або відштамповані бейджі покривають гальванічним покриттям: нікелем або позолотою; зафарбовують емалями чи лаком, якщо це передбачає ескіз.

Купити бейджі металеві у Харкові

Щоб купити бейджі металеві в Харкові, телефонуйте або пишіть на електронну адресу info@dobroznak.com.
Вибираєте зручний спосіб комунікації та повідомляєте, що хочете виготовити бейджі на замовлення у Харкові. Зворотній зв'язок здійснюється оперативно протягом робочого дня.

Для того, щоб ми могли оперативно відповісти на ваш запит та виготовлення бейджів на замовлення в Харкові відбувалося швидше:

  • Постарайтеся заздалегідь продумати всі технічні характеристики виробу: габарити, форма, колір, матеріал, тираж, спосіб кріплення. З усіма цими нюансами виготовлення можна ознайомитись на відповідній сторінці нашого сайту.
  • Наявність макета у векторі, технічне завдання чи надання логотипу скоротить терміни обговорення замовлення та допоможе чітко усвідомити побажання до зовнішнього вигляду бейджів. У роботу ми приймаємо як готові макети, так і силами нашого дизайнера. Будь-які дрібниці погоджуємо до початку виробництва, зроблений макет обов'язково надсилаємо клієнту на затвердження.
  • За бажанням замовника робимо пілотний зразок.

Замовлення приймаються в роботу при партії брелоків не менше 20-50 штук (залежно від технології), виняток – тручені металеві бейджі. Ми не займаємося поштучним виробництвом та замовленнями на «вчора», але завжди відкриті до діалогу і готові обговорювати терміни та ціну.