Травлення латуні, покриття - позолота. 22489 Медаль пам'ятна, позолота
 
Травлення, нікель, чорна емаль Нагородний знак на колодці
 
Метал – латунь, покриття – нікель, холодні емалі Медальйони на замовлення, 17551 (травлення)
 
Метал - латунь, гальванічне покриття - нікель Монети на замовлення, 13171 (травлення)
 
Травлення (нікель) Медаль-монета ювілейна КОМІКС РОКУ 21341
 
Травлення латуні, нікель, коробка Пам'ятна медаль Національного конкурсу ім. А. Лупиноса (травлення), 10627
 
Травлення, гальванічне покриття - нікель Ювілейна медаль МИКОЛАЇВ (травлення, нікель)
 
Медаль на замовлення із логотипом Profi. Травлення. Латунь із чорнінням. Індивідуальна коробка з фігурним ложементом та прозорою кришкою. Медаль на замовлення в коробці. Profi
 
Медальйони на замовлення. Травлення. Позолота та латунь із чорнінням. Виготовлення медальйонів (латунь, позолота)
 
Травлення, гальванічне покриття - нікель, холодні емалі Монета на замовлення (травлення)
 

Медальйони, кулони та монети на замовлення

Пропонуємо виготовлення монет та медальйонів на замовлення із нанесенням індивідуальних зображень. Робимо медальйони та монети на замовлення найскладніших форм, декоруємо за допомогою різних технологій. Підходимо до кожного замовлення творчо та з пунктуальністю!

Технології виготовлення монет, кулонів та медальйонів

Найчастіше монети та медальйони виготовляють методом травлення, рідше – методом штампування або лиття.
Через невисоку вартість та короткі терміни виготовлення, порівняно зі штампуванням та литтям, найчастіше замовляють травлені медальйони, кулони та монети.
Крім ціни, перевагою хімічного травлення є можливість промальовування найтонших деталей та складних рельєфів у монетах.
При хімічному травленні термін виробництва складе від 12-17 робочих днів за малих і середніх тиражів. Чим більша кількість і складніший виріб, тим більше часу потрібно на виготовлення монет.

Для виготовлення монети зазвичай використовують такий метал, як латунь. Однак, іноді вимагають монети із пластику, дерева. Вибір матеріалів залежить від ваших уподобань та цілей, яких ви хочете досягти.

Дизайн монети є важливим етапом. Він повинен відповідати концепції монети та бути впізнаваним. Якщо у вас немає свого дизайнера, ви можете звернутися до професіоналів, які допоможуть розробити унікальний дизайн. Після того, як визначено концепцію та дизайн монети, можна приступати до виготовлення.

Під час травлення:
зображення за допомогою фотоплівки переноситься на листовий метал. Потім до появи об'ємного рельєфу малюнок протруюється спеціальною кислотою. Витрачені монети висікають із листів латуні в окремі екземпляри і допрацьовують у ручну: затирають, полірують. Згідно з макетом медальйон або монету покривають гальванічною позолотою або нікелем, декорують холодними емалями.

Монети з індивідуальним дизайном

Замовляючи монети з індивідуальним дизайном, люди можуть висловити свою індивідуальність, унікальність та творчий потенціал. Крім того, монети можуть використовуватися для рекламних цілей, підвищення впізнаваності бренду чи держави, а також для збирання коштів на благодійні цілі.

Монети можуть бути замовлені різними організаціями та приватними особами, включаючи:

  • Державні організації та фонди. Багато держав замовляють монети з унікальним дизайном для своїх колекцій та ювілеїв. Ці монети можуть містити зображення та символи, пов'язані з історією, культурою та досягненнями держави.
  • Компанії. Компанії можуть замовляти монети з унікальним дизайном для використання як корпоративні подарунки або сувеніри. Монети можуть містити логотип компанії, слоган та інші символи, пов'язані з брендом.
  • Колекціонери. Багато колекціонери замовляють монети з індивідуальним дизайном, щоб додати їх до своїх колекцій. Ці монети можуть містити зображення та символи, пов'язані з історією, культурою, спортом, наукою та іншими галузями.

Види медальйонів на замовлення

Травлені медальйони, кулони, монети можуть бути:

  • Одно- або багаторівневі (складатися з 2-х або більше елементів)
  • Основні кольори металу: бронзовий (застосовуються технологія бронзування), сріблястий (гальванічне покриття – нікель), під золото (латунь з лаком, або гальванічне покриття – позолота)
  • Штучно зістарені вироби. Такий ефект досягається бронзуванням з наступним чорнінням або чорнінням виробу в латуні покриттям шаром лаку.

Медальйони на замовлення можуть бути виготовлені в різних стилях, щоб задовольнити індивідуальні потреби та переваги замовника. Класичні медальйони. Це медальйони з круглою чи овальною формою. Вони можуть бути виконані в різних стилях, від класичних до сучасних, і різних матеріалів, таких як нікель, позолота або латунь.

Терміни та ціна виготовлення монет та медальйонів

Вартість виготовлення травлених медальйонів та монет прораховується окремо для кожного макета та тиражу. Кожне замовлення індивідуальне і неповторне так само як зовнішній вигляд виробів.

Терміни. На виготовлення травлених монет та медальйонів необхідно близько 15 робочих днів.
Тираж. Рекомендований мінімальний тираж при замовленні травлених медальйонів та монет – 20шт. За потреби ви можете замовити і 5-10 екземплярів.

Медальйони та монети можуть бути доукомплектовані індивідуальним флоковим або пластиковим футляром. Якщо бюджет обмежений можна вибрати з готових варіантів – футляр із ложементом стандартних розмірів та ширини.

Ми не спеціалізуємось на виготовленні штучних виробів. Але завжди йдемо назустріч клієнтам. Травлений медальйон в 1 екземплярі коштуватиме приблизно 2000,00 -3000,00 грн. Вказана вартість відповідає сумі мінімального замовлення під час роботи з металом. На тиражі, навіть дрібні, ціна за 1 одиницю буде в десятки разів нижчою!
Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам. Якщо у вас обмежений бюджет і ви не можете його перевищити, наші технологи запропонують варіанти виготовлення монет, щоб їхня вартість вписалася в рамки вашого кошторису. Якщо є питання – дзвоніть. Ми допоможемо визначитися з технологією.

Як замовити медальйони чи монети

Для замовлення виготовлення монет або виробництва медальйонів на замовлення потрібно вибрати відповідний спосіб, надати дизайн, вибрати покриття (наприклад, "під золото" або "під срібло"), визначиться з розміром та кількістю.
Щоб замовити монети та медальйони дзвоніть за тел.: (066) 942 942 3 або надсилайте запит із сайту. Електронною поштою ми погодимо тираж, терміни та ескіз виробу. Готові медальйони ви можете забрати з нашого офісу або отримати посилку в зручне вам відділення Нової Пошти.

Вимоги до макетів для виготовлення монет та медальйонів

Вимоги до макетів для запуску монет, кулонів та медальйонів не відрізняються від вимог до значків або медалей:

  1. Файли з розширенням ai, eps, eps
  2. Файли у векторному (шрифти в кривих, кольори: PANTONE або CMYK)
  3. Усі растрові зображення повинні бути CMYK (300 dpi) або GrayScale (600 dpi).
  4. У макетах у форматі Corel Draw усі елементи мають бути у Bitmap.