Травлення латуні, покриття - позолота. 22489 Медаль пам'ятна, позолота
 
Травлення, нікель, чорна емаль Нагородний знак на колодці
 
Метал – латунь, покриття – нікель, холодні емалі Медальйони на замовлення, 17551 (травлення)
 
Метал - латунь, гальванічне покриття - нікель Монети на замовлення, 13171 (травлення)
 
Травлення (нікель) Медаль-монета ювілейна КОМІКС РОКУ 21341
 
Травлення латуні, нікель, коробка Пам'ятна медаль Національного конкурсу ім. А. Лупиноса (травлення), 10627
 
Травлення, гальванічне покриття - нікель Ювілейна медаль МИКОЛАЇВ (травлення, нікель)
 
Медаль на замовлення із логотипом Profi. Травлення. Латунь із чорнінням. Індивідуальна коробка з фігурним ложементом та прозорою кришкою. Медаль на замовлення в коробці. Profi
 
Медальйони на замовлення. Травлення. Позолота та латунь із чорнінням. Виготовлення медальйонів (латунь, позолота)
 
Травлення, гальванічне покриття - нікель, холодні емалі Монета на замовлення (травлення)
 

Медальйони на замовлення

Пропонуємо виготовлення медальйонів на замовлення із нанесенням індивідуальних зображень. Робимо медальйони на замовлення найскладніших форм, декоруємо за допомогою різних технологій. Підходимо до кожного замовлення творчо та з пунктуальністю!

Технології виготовлення медальйонів

Найчастіше монети, як і медальйони, виготовляють методом травлення, рідше – методом штампування чи лиття.
Через невисоку вартість та короткі терміни виготовлення, порівняно зі штампуванням та литтям, найчастіше замовляють травлені медальйони, кулони та монети.
Крім ціни, перевагою хімічного травлення є можливість промальовування найтонших деталей та складних рельєфів у монетах.
При хімічному травленні термін виробництва складе від 12-15 робочих днів за малих і середніх тиражів. Чим більша кількість і складніший виріб, тим більше часу потрібно на виготовлення монет.

Під час травлення зображення за допомогою фотоплівки переноситься на листовий метал. Потім до появи об'ємного рельєфу малюнок протруюється спеціальною кислотою. Витрачені монети висікають із листів латуні в окремі екземпляри і допрацьовують у ручну: затирають, полірують. Згідно з макетом медальйон або монету покривають гальванічною позолотою або нікелем, декорують холодними емалями.
Типи медальйонів

Травлені медальйони, кулони, монети можуть бути:

  • Одно- або багаторівневі (складатися з 2-х або більше елементів);
  • Основні кольори металу: бронзовий (застосовуються технологія бронзування), сріблястий (гальванічне покриття – нікель), під золото (латунь з лаком, або гальванічне покриття – позолота);
  • Штучно зістарені вироби. Такий ефект досягається бронзуванням з наступним чорнінням або чорнінням виробу в латуні покриттям шаром лаку.

Терміни та ціна виготовлення медальйонів

Вартість виготовлення травлених медальйонів та монет прораховується окремо для кожного макета та тиражу. Кожне замовлення індивідуальне і неповторне так само як зовнішній вигляд виробів.

Терміни. На виготовлення травлених монет та медальйонів. необхідно близько 15 робочих днів.
Тираж. Мінімальний тираж, що рекомендується, при замовленні травлених медальйонів – 20шт. За потреби ви можете замовити і 5-10 екземплярів.

Медальйони та монети можуть бути доукомплектовані індивідуальним флоковим або пластиковим футляром. Якщо бюджет обмежений можна вибрати з готових варіантів – футляр із ложементом стандартних розмірів та ширини.

Ми не спеціалізуємось на виготовленні штучних виробів. Але завжди йдемо назустріч клієнтам. Травлений медальйон в 1 екземплярі коштуватиме приблизно 1800,00 -2000,00 грн. Вказана вартість відповідає сумі мінімального замовлення під час роботи з металом. На тиражі, навіть дрібні, ціна за 1 одиницю буде в десятки разів нижчою!
Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам. Якщо у вас обмежений бюджет і ви не можете його перевищити, наші технологи запропонують варіанти виготовлення монет, щоб їхня вартість вписалася в рамки вашого кошторису. Якщо є питання – дзвоніть. Ми допоможемо визначитись із технологією.

Як замовити медальйони


Щоб замовити монети та медальйони, дзвоніть за тел.: (066) 942 942 3 або надсилайте запит з сайту. Електронною поштою ми погодимо тираж, терміни та ескіз виробу. Готові медальйони ви можете забрати з нашого офісу або отримати посилку в зручне відділення Нової Пошти.

Вимоги до макетів для виготовлення монет та медальйонів:

  • Файли з розширенням ai, eps, eps
  • Файли у векторному (шрифти в кривих, кольори: PANTONE або CMYK)
  • Усі растрові зображення повинні бути CMYK (300 dpi) або GrayScale (600 dpi).
  • У макетах у форматі Corel Draw усі елементи мають бути у Bitmap.