Бейджик 21536: травлення латуні, покриття - нікель, холодні емалі, кріплення магніт Бейджик I be perfect, позолота
 
Травлення металу. Покриття – позолота. Поле для вклеювання імені, 21026 Бейдж металевий на магніті
 
Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель, 21601 Бейдж металевий на магніті (травлення)
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура - магніт Бейдж із пластику (акрилу) з віконцем для імені
 
Травлення латуні, покриття - нікель, кріплення - магніт Бейдж металевий з логотипом "Будинок нерухомості"
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура – ​​магніт. Бейдж на замовлення пластиковий з віконцем для зміни імені.
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура – ​​магніт. Бейдж із віконцем для імені (пластик з друком)
 
Повнокольоровий друк  білила. Основа – метал. Бейж металевий (повнокольоровий друк)
 
Прямий друк на металі Бейдж металевий (друк)
 
Бейдж металевий. Алюміній, зображення - гравертон Бейдж металевий (гравертон)
 
Металевий бейдж. Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – чорний нікель. Фон з ефект  "шагрень". Бейдж металевий (травлення)
 
Виготовлення бейджу методом травлення металу, гальванічне покриття - позолота, пластикове віконце для зміни імені. Складається з 2х травлених елементів: основи та накладки з лого. Бейдж металевий (травлення)
 

Бейджі на замовлення у Києві

Виготовлення бейджів на замовлення в Києві є одним із напрямків діяльності Добрознаку. Більшість компанії розміщує свої головні офіси у столиці. Саме з цієї причини ми зосередили виробничі потужності у Києві. Ви можете звернутися до нас, зателефонувавши за номером 066 942 942 3, написавши листа або відправивши заявку прямо з сайту.

Бейджі несуть інформативну функцію, вони нагадують візитку, тільки без вказівки координат співробітника. Замовивши бейджі, ви ідентифікуєте співробітників компанії, надаєте можливість персоніфіковано звернутися до них за допомогою.

Пластик (акрил) чи метал? Виготовлення бейджів на замовлення можливе з використанням різних матеріалів.

Бейджі з металу – це красиво, престижно та довговічно. Такі бейджі виготовляють як з ім'ям, так і з можливістю змінювати персональну інформацію. Металеві бейджі – ефектно та надовго.

Пропонуємо такі варіанти бейджів:

1. Металеві або пластикові бейджі, на які інформація та малюнок наносять шовкотрафаретом, гравіюванням або методом термодруку.

2. Пластикові (акрилові) бейджі за ескізами замовника. Сучасні технології обробки пластику дозволяють виготовляти бейджі будь-якої форми та розмірів. Широкий вибір видів пластику (колір, товщина) дозволяє отримати різні готові вироби. Часто бейджів «золотого» або «срібного» кольорів використовується американський двошаровий пластик Роумак (Rowmark), який підходить для гравіювання, шовкографії, УФ та тамподруку.

3. Металеві травлені бейджі. На зону бейджа, яка має бути опуклою, наносять захисний засіб, уникаючи області, де має бути текст чи малюнок. Малюнок витравлюють кислотою. Готові бейджі покривають шаром нікелю або позолоти, іноді додатково - епоксидною смолою (для захисту поверхні або надання виробу ефекту «лінзи»). Травлення дозволяє відобразити найтонші деталі та складний рельєф макета. На виготовлення травлених бейджів необхідно 10-15 робочих днів.

Купити бейджі металеві у Києві

Щоб купити бейджі металеві, достатньо зв'язатися з нашими менеджерами. Ми детально розповімо від тонкощів етапів виробництва, розробимо при необхідності макет, врахувавши всі нюанси щодо зображення та форми.

Оформляючи замовлення, врахуйте, що бейджі з металу бувають 3-х типів:

іменні бейджики, на яких нанесено інформацію про конкретного співробітника;

-  бейджи з віконцем дозволяють змінити ПІБ співробітника на дані нової людини;

бейджі з логотипом, які допомагають визначити приналежність людини до певної компанії.

Найдовговічніші бейджі - металеві. Київ, Львів, Хмельницький, Вінниця, Біла Церква та інші, навіть найменші міста – ми охоплюємо всю Україну та готові обслужити кожного клієнта, незалежно від того, замовить він 10 штук чи партію продукції у 100 екземплярів.

Якщо ви бажаєте замовити бейджі, надсилайте заявку. Ми узгодимо деталі, зробимо вказану партію товару та швидко відправимо зроблену партію клієнту. Доставка "Новою поштою" дасть можливість іногороднім замовникам отримати партію бейджів на складі транспортної компанії або у власному офісі.
Хто безпосередньо використовує бейджі?
Їх мають продавці, працівники сервісних центрів, лікарі, адміністративний персонал, технічні співробітники, охорона. Деякі корпорації замовляють різні по відтінку бейджі, що показують колірною варіацією рівень ієрархії (менеджери середньої ланки, секретаріат, обслуговуючий персонал та ін.), що займає співробітником.