Прапорець на автомобільному флагштоку "Веселий Роджер" Прапорець на автомобільному флагштоку "Веселий Роджер"
 
Прапор "Веселий Роджер", скелет в капелюсі Прапор "Веселий Роджер", скелет в капелюсі
 
Піратський прапор, скелет-жінка Піратський прапор, скелет-жінка
 
Піратський прапор Піратський прапор Веселий Роджер
 

Купити піратський прапор

Найчастіше піратські прапори купують для проведення урочистих та розважальних заходів. Ми приймаємо замовлення на великі прапори, маленькі прапорці на паличці з піратською символікою для використання їх на корпоративах, приватних днях народження, весіллях. На нашому сайті ви можете замовити та купити прапор з піратською символікою потрібного вам розміру.

Піратські прапори мають різні інтерпретації. Якщо ви хочете купити прапор Веселий Роджер, телефонуйте нашим менеджерам. Ми виготовимо вам прапор будь-якого розміру. Багато піратських екіпажів мали свій власний прапор. Але найпопулярнішим і найвідомішим є прапор Веселий Роджер (Jolly Rogers). Цей прапор є білим зображенням черепа, розташованого над двома схрещеними кістками на чорному тлі. Прапор Веселий Роджер використовували такі відомі пірати, як Едвард Англії, Джон Тейлор, Сем Белламі та Джон Мартель.

Історія піратського прапора

Крім вищеописаного прапора з черепом та кістками на чорному тлі існували інші варіанти. За кольором прапорів та символами, зображеними на них, можна було визначити, що відбувається на судні. Свої чорні прапори з черепом та кістками пірати піднімали, коли вимагали інше судно здатися. Якщо корабель-жертва не йшов на поступки, потім було підняття червоного прапора піратами, і пірати йшли на штурм. Чорний прапор без малюнка символізував смерть когось із членів команди піратів. Годинник на чорному тлі говорив, що корабель у тривалому морському шляху, а серце означало тривогу. Такі прапори можна виготовити за кілька днів.

Вартість виготовлення прапорів (прапорна сітка, атлас, габардин, болоння)

Купити піратський прапор можна прямо зараз у нашому магазині. Наші менеджери відправлять готовий виріб до будь-якого міста України!

Для замовлення піратських прапорів надсилайте заявку з наступними параметрами:

  • тканина: прапорна сітка, поліефірний шовк, атлас, габардин, інша;
  • тип друку: 4+0 - одностороння, 4+4 двох стороння дзеркальна;
  • розмір;
  • розмір кишені;
  • кількість.