Бірки на замовлення

Виготовлення бірок на замовлення – це один із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії, і варто зауважити, що дуже затребуване. У Добрознаку працюють справжні професіонали, креативні та досвідчені, ми використовуємо новітні технології при виробництві виробів та тільки якісні матеріали. Завдяки цьому ми гарантуємо  якість і можемо задовольнити будь-яку потребу замовника, якого б рівня складності вона не виявилася.

Замовити бірки в Києві: що потрібно знати про особливості, види та призначення

фото бірки під замовлення.jpgБірка на товарі - це одночасно і «обличчя» бренду, і своєрідна реклама товару, що допомагає у просуванні та знаходженні свого потенційного покупця. Вони є різновидами етикеток – це переважно невеликі інформаційні таблички.
На бірки наносять необхідні позначення та написи, і дуже часто на них не потрібно наносити занадто багато інформації, буває, що достатньо бірки з логотипом, щоб ефектно виділити якийсь товар, привертаючи увагу покупців, і підкреслити належність його до певного бренду. В інших випадках ці невеликі різновиди етикеток можуть містити коротку інформацію, що дозволяє ідентифікувати виріб та повідомити покупцю щось важливе.

На металеві бірки інформаційні наноситься багато ідентифікуючих даних щодо конкретного виробу (найменування, виробник, сорт, артикул, дата випуску і т.д.). Інформаційна наповнюваність є пріоритетною лише на бірках для маркування техніки, верстатів, обладнання.

Класифікація бірок по галузі застосування:

Повноцінно описати сферу застосування металевих бірок в Україні складно. Вони потрібні у всіх видах промисловості текстильної та харчової, приладобудівної та електротехнічної, ювелірної, поліграфічної, меблевої (бірки є на меблі, дивани) і не тільки.
Крім того, невеликі інформаційні таблички дуже часто потрібні нам у звичайному повсякденному житті. Наприклад, любителям персональних речей сподобається металева бірка на подарунку. Інший випадок, коли табличка може стати не менш цінною – це випадки використання бірок на меблях, бірок на дверях.

Окремо можна класифікувати бірки за призначенням:

За цим принципом ви з легкістю знайдете найпопулярніші групи в нашому каталозі, оскільки вони зібрані на сторінках:
Зайшовши на кожну сторінку, ви зможете отримати інформацію про запропоновані варіанти виконання та особливості, ознайомитися з деякими прикладами наших робіт, що допоможе визначитися з майбутньою концепцією замовлення.

Зміст, формат, інформаційна наповненість металевих бірок

Занадто багато інформації на бірках розміщувати не потрібно. В основному завдання бірок –  повідомити про виробника, буває, що просто наголосити на презентабельності самого товару.
 
Зміст, якщо він необхідний, завжди залежить від цілей. Якщо йдеться про ідентифікатор для специфічних виробів (приладобудівної, електротехнічної, кабельної промисловості), то на маркувальній бірці важливо вказувати інформацію, встановлену стандартом, за яким випущено продукцію підприємства.

Якщо це подарункова бірка, то доречно красиво написати кілька вітальних слів, оригінальних та зворушливих фраз, побажань для отримувача.

Високим попитом користуються бірки-брелоки для ключів. В цьому випадку все, що може знадобитися для нанесення – це номер та приналежність до закладу (готелю, гіпермаркету, спортивному/дитячому закладу), якщо є – лого.

Бірки для виробів ручної роботи - тут немає жодних обмежень та вимог. Але ми однозначно рекомендуємо вам – металеві бірки, оскільки саме це буде вашою і рекламою, і ефектною «візитною карткою».
Сьогодні така діяльність як хендмейд набирає стрімкої популярності, і кожній майстрині потрібно виділитися, запам'ятатися, повідомити про себе більшу кількість потенційних клієнтів. Тому вам особливо важливо довірити виготовлення бірки для хенд-мейд виробів саме досвідченому та креативному дизайнеру, який зможе розробити для вас ексклюзивний дизайн. Дуже важливо, щоб етикетка і сам виріб, на який вона навішуватиметься, поєднувалися.
Бірки на меблі 

Яскрава та оригінальна бірка виділить ваш диван, стіл на тлі інших.
У компанії Добрознак ви зможете замовити бірки на меблі з металу. Ми виготовляємо шильди для меблів із латуні. І потім покриваємо гальванікою: нікель, позолота. Для меблів під старовину ідеально підійдуть бирки із темним лаком.

З чого виготовляють бірки

Ми працюємо з різними матеріалами, і готові запропонувати вам бірки:

фото бірки на меблі.jpg Бірки із металу. Тим, кому потрібний виріб з максимальною довговічністю та найвищою міцністю, пропонуємо розглянути варіанти з металу. Вони прослужать десятки років і не в витрачають своєї функціональності. Такі бірки інакше називають «шильдиками». Вони можуть бути виготовлені в різних розмірах, будь-яких геометричних формах, бувають плоскими (друк на алюмінії), і опуклими (травлення латуні, гравіювання сталі).
Латунь, алюміній, анодований алюміній – надійні види металів, вони відрізняються чудовою корозійною стійкістю, легкістю та пластичністю, ідеально піддаються обробці. Можливе заокруглення кутів, різання отворів, створення клейової основи на обороті. Щодо кольору, то пропонуються сріблястий, золотистий, бронзовий.

Бірки з картону. Його можна назвати "класикою", адже він доречний практично скрізь.

Бірки із акрилу. За ціною та характеристиками міцності «золотою серединою» між описаними вище матеріалами є акрил. Бірки з акрилу можна виготовити в стандартній колірній гамі листового акрилу, зате різних форм і розмірів, вони легкі, міцні, не бояться впливу вологи та інших агресивних факторів. На них нескладно нанести потрібну інформацію – гравіюванням.

Ціна виготовлення бірок

Вартість роботи розраховується індивідуально, тому що на її величину впливає відразу кілька факторів:
  1. величина тиражу (чим партія більша, тим дешевше вийде одиниця);
  2. матеріал, обраний для виготовлення виробів (найдешевше буде купити картонні бирки, дорожче – метал);
  3. розмір та особливості форми;
  4. застосована технологія та необхідність додаткової обробки;
  5. складність виробу та дизайн (розробка макета нашими спеціалістами або за готовим макетом замовника тощо).
Докладніше поговорити про вартість ви зможете з нашим менеджером. Він роз'яснить всі нюанси та можливості здешевлення виробу (якщо в цьому виникне потреба). Надсилайте заявку на розрахунок вартості: info@dobroznak.com.

Як зробити замовлення бірок

Замовити бірки у Києві можна он-лайн. Ми розташовуємося в Києві, але пропонуємо свої послуги та мешканцям усіх міст України, готовий тираж відправимо до будь-якого регіону. Всі питання, пов'язані із замовленням, можна в режимі онлайн або телефоном. Все, що вам потрібно для початку - зв'язатися з нашим менеджером.

Що потрібно від вас:
  • надіслати макет чи логотип у векторі, повідомити загальну концепцію, свої очікування;
  • вказати тираж;
  • вибрати матеріал для виготовлення (металом, акрилом – вибирайте будь-який, хто цікавить).

На нашому сайті багато фото, можливо, вам сподобається будь-яка бірка. Якщо ви вже маєте свій макет – будь ласка, ми запустимо в роботу його.
Після того, як буде зроблено остаточний вибір та узгоджено питання оплати, замовлення клієнта передається на виробництво. Готові бірки будуть надіслані вам Новою поштою, або ж ви зможете під'їхати за ними.

Для будь-яких цілей вам не знадобилося замовляти виготовлення бірки – дуже важливо не економити на якості! Якщо це маркетинговий або рекламний елемент, то не забувайте, що він стає «візитною карткою» вашої компанії, а отже, дивлячись на нього, потенційні бізнес-партнери або клієнти будуть заздалегідь складати думку про вашу компанію.
Бірки металеві Бірки металеві
 
Бірки для одягу Бірки для одягу
 
Бірки для ключів Бірки для ключів
 
Бірки для подарунків Бірки для подарунків
 
Бірки пластикові Бірки пластикові