Виготовлення значків методом травлення металу. Гальванічне покриття - нікель. Металевий значок ( наскрізне травлення, нікель)
 
Позолочений значок (травлення) Нагрудний значок (позолота)
 
Металевий значок ювілейний. Травлення латуні. Гальванічне покриття - нікель.Складний контур. Значок ювілейний (травлення, нікель)
 
Травлений значок, гальваніка - нікель, заливка емалями і полімерною смолою. Значок травлений (нікель)
 
Значок: травлення, нікель. Упаковка - пластикова коробка з прозорою кришкою Пам'ятний значок в коробці
 
Травлення, нікель, холодні емалі Значок на замовлення (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - позолота Значки на замовлення з лого (травлення)
 
Значки виготовлені методом травлення. Метал - латунь. Гальванічне покриття - нікель. Декор - камені SWAROVSKI Значки травлені (нікель, камені SWAROVSKI)
 
Виготовлення значка методом хім.травлення. Метал - латунь, гальванічне покриття - позолота, декор холодні  емалі, кріплення "метелик" Металевий значок (травлення, позолота) "Зірка Давида"
 
Виготовлення значків: травлення, позолота Значки на замовлення МАКИ (травлення)
 
Металеві значки на замовлення, травлення, нікель Значки на замовлення (травлення)
 
Штампування Штампований значок, латунь
 

Виготовлення пам'ятних значків

У виготовленні пам'ятних значків перший та важливий етап – дизайн. Залежно від бюджету і від того, як повинен виглядати виріб, яким тиражем його планують виготовити, визначають технологію:

- травлення;
- штампування;
- лиття.

Всі ці технології та додаткова обробка металу дозволяють виготовити красиві та унікальні відзнаки. При виготовленні пам'ятних знак на замовлення наші фахівці використовують безліч видів гальванічних покриттів (нікель, чорний нікель, позолота). Якщо такі пам'ятні значки ще покрити полімером, вони стійкі до несприятливого впливу навколишнього середовища, подряпин і механічних пошкоджень.

Пам'ятні значки, як правило, замовляють для нагородження працівників у ювілейні та пам'ятні для компанії дати, або для нагородження працівників за професійні досягнення. Також виробництво пам'ятних значків часто приурочено до якихось знаменних подій, святкування історичних дат або ювілеїв видатних людей, марафонів, конференцій. Добрознак виготовляє пам'ятні значки будь-якої форми, з будь-яким кріпленням, у тому числі, на індивідуальне замовлення з латуні. Найбільш популярні серед наших замовників пам'ятні значки з гальванічним покриттям нікель або позолота, менш латунь із чорнінням або значки вкриті полімерною смолою.

Виготовлення сувенірних значків

Технології виготовлення значків сувенірних нічим не відрізняються від виготовлення пам'ятних значків.
Сувенірні значки є одними із найпопулярніших виробів. Найчастіше сувенірні значки вручають у школах та вишах за особливі успіхи в навчанні; переможцям та учасникам на спортивних заходах. І, до речі, спортивні значки найбільш популярні у колекціонерів. Популярність обумовлена ​​відсутністю рамок у дизайні виробів. Сувенірні значки носять медики, військові, працівники урядових та дипломатичних установ, працівники банків.

Пам'ятні та сувенірні значки прийнято вручати у футлярах та іншій упаковці.Упаковка надає особливої ​​значущості сувенірному значку та події.

Чи можна замовити один сувенірний значок?

Виготовлення штучних виробів – не наш профіль. Але ми завжди йдемо на зустріч клієнтам. Виготовлення пам'ятного значка в одному примірнику можна здійснити методом хімічного травлення металу. Травлений значок в 1 екземплярі коштуватиме 1600,00-1750,00 грн. Вказана вартість відповідає сумі мінімального замовлення під час роботи з металом. На тиражі, навіть невеликі, ціна за 1 одиницю буде значно нижчою.

Щоб замовити значки, надсилайте на адресу info@dobroznak.com макети у векторі (формат cdr, ai, eps), вказуйте тираж та бажані габарити виробу.