Метал – сталь, нанесення зображення – прямий друк на пофарбовану медаль. Металева медаль із друком, Олімпіада з інформатики
 
Травлення латуні, позолота. 21936 Медаль подарункова (позолота). Полювання, 21936
 
Індивідуальні медалі, метал – латунь. 23080 Медалі на замовлення, 23080
 
Медалі на замовлення. Травлення. Покриття – позолота. 23360 Медаль пам'ятна (позолота), 23360
 
Травлення. Покриття - позолота 22805 Медаль чоловіку (позолота), 22805
 
Травлення латуні, покриття - позолота. 22489 Медаль пам'ятна, позолота
 
Травлення латуні, покриття - позолота. 22707 Медаль ювілейна, Петрик, 22707
 
Травлення, нікель, чорна емаль Нагородний знак на колодці
 
Фабричні медалі з прямим друком. Доукомплектовані стрічкою. Медалі спортивні СВК Доброволець
 
Травлення латуні, чорніння, стрічка з логотипом Медаль (травлення) 20626
 
Травлення латуні, покриття - позолота, холодні емалі Медалі спортивні на замовлення РИНГ (травлення) 17366
 
Травлення латуні Металеві медалі Qliga (травлення)
 

Медалі на замовлення: Харків

Медалі на замовлення у Харкові цікавлять не лише спортивні організації та комітети. Часто до нас звертаються компанії різного роду діяльності для замовлення пам'ятних, ювілейних медалей із логотипом.

Як купити медалі у Харкові за вигідною ціною, не втрачаючи якості?
Наш офіс знаходиться у Києві, виготовляємо медалі ми теж у Києві, при цьому у будь-яке інше місто ми оперативно можемо відправити клієнту готове замовлення. 1-2 дні та посилка з медалями у вас. Всі деталі виробу можна обговорити дистанційно по телефону або написавши лист. Під час замовлення врахуйте, що на всі індивідуальні вироби з металу потрібно від 12 робочих днів. Точні терміни виготовлення та вартість уточнюйте у наших співробітників. Якщо ви визначитеся з кількістю та параметрами виробу, надсилайте готовий макет у векторі – це значно прискорить процес калькуляції вартості вашого замовлення. Якщо макету немає – достатньо логотипу у векторі та короткого технічного завдання. Маючи ці матеріали на руках, ми можемо зробити ескіз передбачуваного виробу. Саме тому виготовлення медалей (Харків) можна сміливо довірити Добрознаку.

При виготовленні медалей з металу ми застосовуємо технології:
  • травлення;
  • штампування;
  • та лиття.

Виготовлення медалей (Харків) – це різноманітність самої продукції: у нас ви можете замовити медалі різної товщини та форми, односторонні або двосторонні, а також складніші вироби – з наскрізними отворами або ажурним контуром. Ми гальванізуємо готові вироби нікелем або позолотою, при необхідності покриваємо епоксидною смолою або декоруємо емалями.
Якщо ви хочете медалі у футлярі, немає проблем – ми запакуємо медалі у футляри, що ідеально підходять до виробів. Ми також поставляємо стрічки з логотипомдо медалей – у такому вигляді виробу можна одразу вручати!

Як купити медалі у Харкові?

Якщо ви хочете купити медалі у Харкові за найкращою ціною, - ви потрапили за адресою! Виробничі потужності нашого підприємства знаходяться у Києві, але доступні ціни та висока якість продукції залучають до нас замовників з усієї України. У разі потреби купити медалі в Харкові, вам потрібно просто звернутися до нашого менеджера та оформити замовлення. Доставка зазвичай здійснюється протягом 1-2 днів компанією-перевізником.
Добрознак - це не тільки якісне виготовлення медалей у Харкові, але й велика різноманітність вибору. Про якість та різноманітність варіантів продукції скажуть наші фото – вони розміщені на кожній сторінці сайту внизу.

Чому вибирають нас при виготовленні медалей у Харкові

Щоб замовити виготовлення медалі в Харкові, вам не потрібно докладати особливих зусиль – просто зателефонуйте нам за тел.: (066) 942 942 3 або оформіть запит прямо з сайту.