Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на замовлення з логотипом
 
Травлення, нікель, 2 емалі Брелоки на замовлення з логотипом ЖК Якоря
 
Виготовлення брелока на замовлення шляхом травлення металу. Гальваніка – нікель. Стандартна фурнітура. Брелок на замовлення (травлення металу)
 
Брелок на замовлення. Виконаний на замовлення з акрилу та полімерної наліпки. Брелок на замовлення (акрил)
 
Травлення латуні, нікель, чорна емаль. Стандартна фурнітура Брелок металевий Gapon (травлення) 18712
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелок металевий Golden reels 18566
 
Брелок металевий, травлення латуні, нікель. Індивідуальна упаковка Брелок з лого AirSlate в упаковці 11911
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелоки на замовлення Світловодськпобут 19471 (заготівля)
 
Металева основа, повнокольоровий шильд Брелок з логотипом 19682
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелоки на замовлення Сервіс груп 21413
 
Брелок: акрилова заготівля з паперовою вставкою Брелоки акрилові з лого Step 21828
 
Брелоки гуртом з лого Volkswagen покриття - нікель, наскрізне травлення  21407 Брелоки гуртом з лого Volkswagen (травлення на замовлення) 21407
 

Замовити брелоки. Львів

Можливість зробити замовлення он-лайн, не виходячи з дому чи офісу, це дуже зручний спосіб замовити брелоки у Львові на замовлення. Наші виробничі цехи розташоовані у Києві, замовлення можна оформити дистанційно, готові брелоки – ми відправимо Новою Поштою до Львова та інших  населених пункти області.

Перед тим, як замовити та купити брелоки у Львові, подумайте, кому їх пропонуватимете. Від цього залежатиме дизайн та розмір брелків.

1. Бізнес-партнери. Якщо ви працюєте з постачальниками або реалізаторами товару, то, напевно, захочете ненав'язливо нагадати про себе. Чудовим засобом стане презентація брелока.
2. Ваша фірма збирається провести промоушн та поповнити список клієнтів? Чудово. Запропонуйте кожному новому клієнту заповнити анкету в обмін на безкоштовний брелок. Але спочатку замовте та отримайте брелоки у Львові на замовлення.
3. Якщо ви зацікавлені у майбутньому нації – студентах, можна провести масштабний флешмоб та подарувати учасникам патріотичні брелоки. Ми майже впевнені, що молоді люди відгукнуться на подібну пропозицію, а брелок захочуть підвісити до мобільного телефону, демонструючи друзям та знайомим за будь-якої зручної нагоди.

Як купити брелоки у Львові

Ми організували виробництво в Києві, де розміщується максимальна кількість офісів наших клієнтів. «Ну і як купити брелоки у Львові, якщо вони робляться в іншому місті?» - Запитайте ви. Все просто. Ви готуєте технічне завдання, надаєте макет майбутнього брелка, оформлений у кривих та обумовлюєте терміни виготовлення замовленої партії виробів. Таким чином, виготовлення брелоків у Львові переноситься до столиці, а після завершення процесу виробництва брелоки вирушають замовнику Новою почтою.

З технологіями виготовлення брелків можна ознайомитись на нашому сайті. Фото наших брелоків представлені нижче. Якщо є питання, телефонуйте за тел.: (066) 942 942 3 або пишіть нам на info@dobroznak.com.

До речі, слово «брелок» з'явилося у нашому лексиконі завдяки французам. Воно перекладається як «амулет» – те, що відганяє від людини злі сили, допомагає йому у справах. У сучасній інтерпретації брелок зарахований до розряду затребуваних аксесуарів. Він несе інформаційний аспект, є рекламною складовою, може стати міні-презентом на знак гарного розташування чи пропагувати приналежність до якогось клубу.