Изготовление брелоков методом травления (никель) Металевий брелок Київ
 
Металеві брелоки, гальванічне покриття. Виготовлення брелків (метал, нікель)
 
Брелок з логотипом (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок MTL
 
Виготовлення брелоків на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура Брелок з логотипом Bru Style (травлення металу)
 
Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на заказ с логотипом Carbid
 
Брелок для готелю: нікель, метал. #22780 Брелок для ключів для готелю
 
Брелок на замовлення: травлення, нікель, холодні емалі. #22003 Брелок металевий (травлення)
 
Брелок на замовлення, 21414: травлення латуні, покриття - нікель, стандартна фурнітура Брелок на замовлення з лого Ingek
 
Брелок на замовлення 22660: травлення латуні, чорний нікель, холодні емалі. Металевий брелок з логотипом Port
 
Брелок травлений, 22704: латунь, покриття - нікель, червона емаль, стандартна фурнітура Брелок металевий з лого Artrent
 
Травлення латуні, нікель, чорна емаль. Стандартна фурнітура Брелок металевий Gapon (травлення) 18712
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелок металевий Golden reels 18566
 

Замовити брелоки. Львів

Можливість зробити замовлення он-лайн, не виходячи з дому чи офісу, це дуже зручний спосіб замовити брелоки у Львові на замовлення. Наші виробничі цехи розташоовані у Києві, замовлення можна оформити дистанційно, готові брелоки – ми відправимо Новою Поштою до Львова та інших  населених пункти області.

Перед тим, як замовити та купити брелоки у Львові, подумайте, кому їх пропонуватимете. Від цього залежатиме дизайн та розмір брелків.

1. Бізнес-партнери. Якщо ви працюєте з постачальниками або реалізаторами товару, то, напевно, захочете ненав'язливо нагадати про себе. Чудовим засобом стане презентація брелока з лого.
2. Ваша фірма збирається провести промоушн та поповнити список клієнтів? Чудово. Запропонуйте кожному новому клієнту заповнити анкету в обмін на безкоштовний брелок. Але спочатку замовте та отримайте брелоки у Львові на замовлення.
3. Якщо ви зацікавлені у майбутньому нації – студентах, можна провести масштабний флешмоб та подарувати учасникам патріотичні брелоки. Ми майже впевнені, що молоді люди відгукнуться на подібну пропозицію, а брелок захочуть підвісити до мобільного телефону, демонструючи друзям та знайомим за будь-якої зручної нагоди.

Як купити брелоки у Львові

Ми організували виробництво в Києві, де розміщується максимальна кількість офісів наших клієнтів. «Ну і як купити брелоки у Львові, якщо вони робляться в іншому місті?» - Запитайте ви. Все просто. Ви готуєте технічне завдання, надаєте макет майбутнього брелка, оформлений у кривих та обумовлюєте терміни виготовлення замовленої партії виробів. Таким чином, виготовлення брелоків у Львові переноситься до столиці, а після завершення процесу виробництва брелоки вирушають замовнику Новою почтою.

З технологіями виготовлення брелків можна ознайомитись на нашому сайті. Фото наших брелоків представлені нижче. Якщо є питання, телефонуйте за тел.: (066) 942 942 3 або пишіть нам на info@dobroznak.com.

До речі, слово «брелок» з'явилося у нашому лексиконі завдяки французам. Воно перекладається як «амулет» – те, що відганяє від людини злі сили, допомагає йому у справах. У сучасній інтерпретації брелок зарахований до розряду затребуваних аксесуарів. Він несе інформаційний аспект, є рекламною складовою, може стати міні-презентом на знак гарного розташування чи пропагувати приналежність до якогось клубу.