Виготовлення брелок на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура. Брелок металевий (травлення, нікель)
 
Виготовлення брелока на замовлення шляхом травлення металу. Гальваніка – нікель. Стандартна фурнітура. Брелок на замовлення (травлення металу)
 
Виготовлення брелоків на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура. Брелок з логотипом (травлення металу)
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого (заготівля+шильд із полімерної смоли)
 
Виготовлення брелоків методом травлення (нікель), G. Брелок травлений
 
Нікельована заготівля брелока, шильд з лого - травлення, нікель Брелок на замовлення (заготівля + шильд з лого)
 
Травлення металу, гальванічне покриття - позолота, емалі Виготовлення брелоків на замовлення
 
Виготовлення брелоків на замовлення. Травлення. Позолота. Брелоки на замовлення. Prestige apartments
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого
 
Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на замовлення з логотипом
 
Брелоки на замовлення: травлення латуні, покриття - нікель, стандартна фурнітура Брелоки з логотипом металеві (травлення)
 
Брелоки гуртом з лого Volkswagen покриття - нікель, наскрізне травлення  21407 Брелоки гуртом з лого Volkswagen (травлення на замовлення) 21407
 

Замовити брелоки. Львів

Можливість зробити замовлення он-лайн, не виходячи з дому чи офісу, це дуже зручний спосіб замовити брелоки у Львові на замовлення. Наші виробничі цехи розташоовані у Києві, замовлення можна оформити дистанційно, готові брелоки – ми відправимо Новою Поштою до Львова та інших  населених пункти області.

Перед тим, як замовити та купити брелоки у Львові, подумайте, кому їх пропонуватимете. Від цього залежатиме дизайн та розмір брелків.

1. Бізнес-партнери. Якщо ви працюєте з постачальниками або реалізаторами товару, то, напевно, захочете ненав'язливо нагадати про себе. Чудовим засобом стане презентація брелока з лого.
2. Ваша фірма збирається провести промоушн та поповнити список клієнтів? Чудово. Запропонуйте кожному новому клієнту заповнити анкету в обмін на безкоштовний брелок. Але спочатку замовте та отримайте брелоки у Львові на замовлення.
3. Якщо ви зацікавлені у майбутньому нації – студентах, можна провести масштабний флешмоб та подарувати учасникам патріотичні брелоки. Ми майже впевнені, що молоді люди відгукнуться на подібну пропозицію, а брелок захочуть підвісити до мобільного телефону, демонструючи друзям та знайомим за будь-якої зручної нагоди.

Як купити брелоки у Львові

Ми організували виробництво в Києві, де розміщується максимальна кількість офісів наших клієнтів. «Ну і як купити брелоки у Львові, якщо вони робляться в іншому місті?» - Запитайте ви. Все просто. Ви готуєте технічне завдання, надаєте макет майбутнього брелка, оформлений у кривих та обумовлюєте терміни виготовлення замовленої партії виробів. Таким чином, виготовлення брелоків у Львові переноситься до столиці, а після завершення процесу виробництва брелоки вирушають замовнику Новою почтою.

З технологіями виготовлення брелків можна ознайомитись на нашому сайті. Фото наших брелоків представлені нижче. Якщо є питання, телефонуйте за тел.: (066) 942 942 3 або пишіть нам на info@dobroznak.com.

До речі, слово «брелок» з'явилося у нашому лексиконі завдяки французам. Воно перекладається як «амулет» – те, що відганяє від людини злі сили, допомагає йому у справах. У сучасній інтерпретації брелок зарахований до розряду затребуваних аксесуарів. Він несе інформаційний аспект, є рекламною складовою, може стати міні-презентом на знак гарного розташування чи пропагувати приналежність до якогось клубу.