Изготовление брелоков методом травления (никель) Металевий брелок Київ
 
Металеві брелоки, гальванічне покриття. Виготовлення брелків (метал, нікель)
 
Брелок з логотипом (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок MTL
 
Виготовлення брелоків на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура Брелок з логотипом Bru Style (травлення металу)
 
Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на заказ с логотипом Carbid
 
Брелок для готелю: нікель, метал. #22780 Брелок для ключів для готелю
 
Брелок на замовлення: травлення, нікель, холодні емалі. #22003 Брелок металевий (травлення)
 
Брелок на замовлення, 21414: травлення латуні, покриття - нікель, стандартна фурнітура Брелок на замовлення з лого Ingek
 
Брелок на замовлення 22660: травлення латуні, чорний нікель, холодні емалі. Металевий брелок з логотипом Port
 
Брелок травлений, 22704: латунь, покриття - нікель, червона емаль, стандартна фурнітура Брелок металевий з лого Artrent
 
Травлення латуні, нікель, чорна емаль. Стандартна фурнітура Брелок металевий Gapon (травлення) 18712
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелок металевий Golden reels 18566
 

Брелоки Київ

До нас звертаються щоб купити брелоки в Києві для просування бренду або продукту, для роздачі брелків як сувеніри на подійних заходах, патріотичних. Ми пропонуємо виготовлення брелків у Києві з логотипом з різних матеріалів. Клієнти Добрознаку - замовники з усіх куточків України, зважаючи на концентрацію центральних офісів та розташування адміністрацій компаній, більшість замовлень на брелоки надходить з Києва. Ви можете забрати готові вироби з офісу. Тут же в офісі ви можете ознайомитися зі зразками готових виробів. Доставка по місту здійснюється за допомогою Нової пошти. Ми можемо відправити брелоки до найближчого до вас відділення або з доставкою до дверей (тарифи згідно з розцінками Нової пошти).

Ми готові і можемо зробити брелоки з логотипом вашої компанії, з використанням її корпоративних кольорів та символів. Нанесення зображення (логотипу) залежить від матеріалу з якого зроблено брелок:

Надсилайте ваш логотип або технічне завдання і запропонуємо оптимальний варіант виготовлення брелків. При виборі технології та матеріалів враховуються фактори: тираж, бюджет, переваги дизайну.

Також необхідно врахувати варіанти кріплень брелків:
  • кільце або карабін;
  • шнурок;
  • ланцюжок або кольчуги.

Ознайомитись із кріпленнями можна на цій сторінці сайту. Це те, що потрібно знати в першу чергу, якщо ви збираєтеся купити брелоки у Києві.
Вартість 1-ї одиниці виробу обернено пропорційна тиражу. Тобто чим більше тираж, тим нижча вартість 1 брелка. У разі масштабності заходу ми запропонуємо варіанти упаковки брелоків та інші супровідні атрибути для успішного проведення будь-якого заходу: прапори, бейджи, значки, медалі. Брелок стане маленьким подарунком, талісманом, який допоможе подолати конкуренцію та отримати нового клієнта.

Особливості виготовлення брелків (Київ)

1. Виготовляючи брелоки в Києві на замовлення, ми насамперед керуємось побажаннями клієнтів. Комусь важлива ціна, інший зацікавлений лише у травлених металевих брелоках, третього хвилюють терміни. Ми виготовляємо брелоки на замовлення, тому варіант "на завтра" не можливий. Процес виробництва брелків передбачає проходження певних етапів технологічного процесу, які неможливо прискорити чи скасувати. З технологіями виготовлення брелків можна ознайомитись на цій сторінці нашого сайту.
2. Робота із замовником здійснюється у віддаленому режимі, буває непросто зрозуміти, чого саме хоче клієнт. Правильно зроблений макет брелока, технічне завдання чи надання логотипу у векторі скоротить терміни віртуального спілкування та допоможе чітко усвідомити побажання до майбутніх брелок. Тоді виготовлення брелків у Києві буде виконано у мінімально можливі терміни.
3. Ми не займаємося поштучним виробництвом брелків. Замовлення приймаються на роботу при партії брелків щонайменше 20-50 штук (залежно від технології), виняток - металеві брелоки.

Як купити брелоки в Києві

Щоб купити брелоки в Києві дзвоніть за телефоном (066) 942 942 3, пишіть на електронну адресу info@dobroznak.com або скористайтесь прямою формою для запитів. Вибираєте зручний спосіб комунікації та повідомляєте, що хочете виготовити брелоки у Києві на замовлення. Зворотній зв'язок здійснюється оперативно, протягом робочого дня