Виготовлення значка методом травлення. Метал - латунь.Покриття - чорний нікель Flyer Venture значок
 
Травлення латуні, покриття - позолота Значки на замовлення з лого (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - нікель і позолота, холодні емалі. Значки на замовлення з лого Wiх (травлення)
 
Значки виготовлені методом травлення. Метал - латунь. Гальванічне покриття - нікель. Декор - камені SWAROVSKI Значки травлені (нікель, камені SWAROVSKI)
 
Виготовлення значка методом травлення. Метал - латунь.Покриття -   чорний нікель Виготовлення значка з лого (чорний нікель)
 
Травлення, чорний нікель, біла емаль, 21298 Піни на замовлення (травлення)
 
Металевий значок. Основа - латунь, повнокольорова шильда, покрита смолою Металевий значок з полімерною наліпкою
 
Металевий значок. Основа - латунна заготовка, повнокольорова шильда, покрита смолою Значок з металу з шильдом з полімеру
 
Травлення, нікель, чорна емаль Значки на замовлення (травлення)
 
Травлення, чорний нікель, біла емаль Значок з лого Saiga live
 
Травлення, нікель, кольорові емалі Значок з логотипом (травлення)
 
Травлення, нікель, подарункова коробка Набір подарунковий: брелок, шильд у взуття, значок
 

Замовити значки з логотипом

Можливість найвигідніше уявити свій логотип - це замовити значки з логотипом. Виготовлення значків з логотипом рано чи пізно цікавить будь-яку компанію чи виробника хенд-мейду продукції. Зараз кожна успішна громадська організація, компанія чи спільнота мають логотип, який наноситься на різноманітну сувенірну продукцію. На будь-якому заході – виставці, конференції, семінарі – співробітники фірми будуть із відмітним знаком, який полегшить встановлення ділових контактів.

Значки з логотипом вашої компанії чи організаії

Коли йдеться про такий важливий елемент корпоративного стилю, як значки з логотипом, необхідно перш за все ретельно розробити дизайн. У цьому вам допоможуть фахівці, які нададуть макет значка з урахуванням особливостей логотипу та ваших побажань, допоможуть підібрати форму та матеріал. 
значок с лого
 Залежно від тиражу та вимог до зовнішнього вигляду значка застосовуються кілька технологій виробництва:
   - травлення;
   - лиття;
   - штампування.

Так, наприклад, при мінімальному тиражі 50 штук, ми рекомендуємо використовувати метод травлення. Малюнок витравлюється на металі кислотою, потім форму покривають спеціальним складом (гальванічним покриттям) та емаллю. Переваги даного способу – точність перенесення макету та рельєфність значка. А якщо вам необхідні значки з логотипом зі складним контуром і багаторівневим рельєфом у великій кількості (від 500 штук), можна вибрати метод штампування. Спочатку виробляється форма, з якої потім штампують заготівлі виробів.

Чому у Добрознаку найкраща якість та ціни на значки з логотипом?

Часто вибір технології залежить від виділеного бюджету. У Добрознаку можна замовити значки з логотипом, маючи навіть скромний бюджет. Доступна вартість та швидкий термін виготовлення у закатних значків. Закатний - круглий і опуклий значок, з бляшаною задньою кришкою в основі. На лицьову кришку кріпиться папір, на який зображення наноситься, а потім ламінується. Також за 7-10 робочих днів можна виготовити малий та середній тираж металевих значків, які ще називають значки -лінза за умови вибору стандартної форми.

Наші виробничі потужності дозволяють братися за замовлення будь-якої складності та виконувати їх у обумовлені терміни. У Добрознаку можливе виготовлення литих значків. Певна форма заповнюється металом з латуні. Зовнішній вигляд значка залежить від обраного способу обробки: це може бути покриття кольорової емаллю, гальванізація тощо. Завдяки цьому методу можна втілювати у життя найскладніші форми.

З цінами на виготовлення значків з логотипом ви можете ознайомитись у відповідних розділах (травлення, литі, штамповані).
Звернувшись до менеджера компанії, ви зможете отримати всю інформацію, що вас цікавить, про виготовлення значків з лого.

Вимоги до макетів значків з лого:

          1. Файли із розширенням ai, psd, cdr;
          2. Файли у векторі (шрифти у кривих, кольори: PANTONE або CMYK);
          3. Усі растрові зображення повинні бути CMYK (300 dpi) або GrayScale (600 dpi);
          4. У макетах у форматі Corel Draw всі елементи мають бути у Bitmap.