Травлення латуні, покриття - нікель Значки на замовлення, Lighthouse
 
Виготовлення значків з логотипом: нікель, кольорові емалі. Виготовлення значків з логотипом Paxle
 
Виготовлення значків, покриття - позолота. Значок SC Sokil (позолота)
 
Значки на замовлення: покриття нікель Значки на замовлення (нікель)
 
Значок виготовлений методом травлення. Метал - латунь. Гальванічне покриття - нікель. Холодні емалі. Металеві значок (нікель)
 
Значок на замовлення: травлення латуні, покриття - нікель, холодні емалі Значок на замовлення з логотипом
 
Травленя латуні, покриття - чорний нікель, холодні емалі, 22998 Значок з логотипом "Команда Грищука"
 
Травлення латуні, гальваніка – нікель. Упаковка - картон, 20730 Значок на візитівці
 
Металевий значок. Основа - латунь, повнокольорова шильда, покрита смолою Металевий значок з полімерною наліпкою
 
Значок металевий. #22112 Значка Чайка
 
Метал – латунь, покриття – позолота. Мініатюрний значок Salt травлення
 
Піни: латунь, травлення, чорний нікель. Синій шар - полімерна наліпка. #22740 Пін з лого Nux Game
 

Замовити значки з логотипом

Можливість найвигідніше уявити свій логотип - це замовити значки з логотипом. Виготовлення значків з логотипом рано чи пізно цікавить будь-яку компанію чи виробника хенд-мейду продукції. Зараз кожна успішна громадська організація, компанія чи спільнота мають логотип, який наноситься на різноманітну сувенірну продукцію. На будь-якому заході – виставці, конференції, семінарі – співробітники фірми будуть із відмітним знаком, який полегшить встановлення ділових контактів.

Значки з логотипом вашої компанії чи організаії

Коли йдеться про такий важливий елемент корпоративного стилю, як значки з логотипом, необхідно перш за все ретельно розробити дизайн. У цьому вам допоможуть фахівці, які нададуть макет значка з урахуванням особливостей логотипу та ваших побажань, допоможуть підібрати форму та матеріал. 
значок с лого
 Залежно від тиражу та вимог до зовнішнього вигляду значка застосовуються кілька технологій виробництва:
   - травлення;
   - лиття;
   - штампування.

Так, наприклад, при мінімальному тиражі 50 штук, ми рекомендуємо використовувати метод травлення. Малюнок витравлюється на металі кислотою, потім форму покривають спеціальним складом (гальванічним покриттям) та емаллю. Переваги даного способу – точність перенесення макету та рельєфність значка. А якщо вам необхідні значки з логотипом зі складним контуром і багаторівневим рельєфом у великій кількості (від 500 штук), можна вибрати метод штампування. Спочатку виробляється форма, з якої потім штампують заготівлі виробів.

Чому у Добрознаку найкраща якість та ціни на значки з логотипом?

Часто вибір технології залежить від виділеного бюджету. У Добрознаку можна замовити значки з логотипом, маючи навіть скромний бюджет. Доступна вартість та швидкий термін виготовлення у закатних значків. Закатний - круглий і опуклий значок, з бляшаною задньою кришкою в основі. На лицьову кришку кріпиться папір, на який зображення наноситься, а потім ламінується. Також за 7-10 робочих днів можна виготовити малий та середній тираж металевих значків, які ще називають значки -лінза за умови вибору стандартної форми.

Наші виробничі потужності дозволяють братися за замовлення будь-якої складності та виконувати їх у обумовлені терміни. У Добрознаку можливе виготовлення литих значків. Певна форма заповнюється металом з латуні. Зовнішній вигляд значка залежить від обраного способу обробки: це може бути покриття кольорової емаллю, гальванізація тощо. Завдяки цьому методу можна втілювати у життя найскладніші форми.

З цінами на виготовлення значків з логотипом ви можете ознайомитись у відповідних розділах (травлення, литі, штамповані).
Звернувшись до менеджера компанії, ви зможете отримати всю інформацію, що вас цікавить, про виготовлення значків з лого.

Вимоги до макетів значків з лого:

          1. Файли із розширенням ai, psd, cdr;
          2. Файли у векторі (шрифти у кривих, кольори: PANTONE або CMYK);
          3. Усі растрові зображення повинні бути CMYK (300 dpi) або GrayScale (600 dpi);
          4. У макетах у форматі Corel Draw всі елементи мають бути у Bitmap.