Бейджі на магніті, травлення латуні, покриття - нікель Металеві бейджики на магніті (травлення)
 
Бейджик 21536: травлення латуні, покриття - нікель, холодні емалі, кріплення магніт Бейджик I be perfect, позолота
 
Травлення металу. Покриття – позолота. Поле для вклеювання імені, 21026 Бейдж металевий на магніті
 
Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель, 21601 Бейдж металевий на магніті (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - нікель, кріплення - магніт Бейдж металевий з логотипом "Будинок нерухомості"
 
Повнокольоровий друк  білила. Основа – метал. Бейж металевий (повнокольоровий друк)
 
Прямий друк на металі Бейдж металевий (друк)
 
Бейдж металевий. Алюміній, зображення - гравертон Бейдж металевий (гравертон)
 
Виготовлення бейджу методом травлення металу, гальванічне покриття - позолота, пластикове віконце для зміни імені. Складається з 2х травлених елементів: основи та накладки з лого. Бейдж металевий (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - нікель, кріплення - магніт Бейдж металевий
 
Нікель Бейдж FRC (травлення)
 
Травлення, нікель, глянець, кріплення - магніт Металевий бейдж Beauty fly (травлення)
 

Бейджі металеві

Металеві бейджі вирізняються високою якістю виконання, є стильною корпоративною атрибутикою. Якщо власник хоче наголосити на іміджі своєї компанії, гідно представити її серед конкурентів, то виготовлення металевих бейджів на замовлення стане продуманим і перспективним рішенням.
Як організовано виготовлення металевих бейджів на замовлення

Металеві бейджі виготовляють із латуні із застосуванням технології хімічного травлення (для малих та середніх тиражів). При травленні металу за допомогою гальванізації бейджі покривають позолотою або нікелем. Поверхня бейджів робиться матовою або глянсовою, малюнок або лого заливається кольоровими емалями. Малюнок або логотип на таких рельєфних металевих бейджах.

Рідше використовують необ'ємний друк на алюмінії - технологія гравертон. Для друку бейджів граверотон можна використовувати як алюміній, пофарбований "під срібло", так і "під золото". Зображення на таких металевих бейджах - повнокольоровий друк без рельєфу. Не чекайте яскравості малюнку на таких бейджах. Яскравість буде приглушена за рахунок того, що основа металевого бейджа просвічується через фарбу під час друку.

Варіанти виконання металевих бейджів:

  • Іменні металеві бейджі із зазначенням ПІБ, посади, з логотипом. Інформація на них розміщується один раз і надалі не змінюється.
  • Травлені бейджіки з вдавленим полем для зміни імені співробітника. Особиста інформація друкується на плівці або папері, що самоклеїться.
  • Металеві бейджі (Київ) тільки з логотипом, призначені для функціональних груп (охорона, технічний, обслуговуючий, сервісний персонал та ін.). На виробі вказується посада спеціаліста.

Фіксація металевих бейджів на одязі виконується за допомогою магніту або шпильки. Кріплення магніт - найпопулярніше через свою практичність та естетичність.

Фото та ціна металевих бейджів, виготовлених на замовлення

Вартість партії металевих бейджів залежить від тиражу, габаритів виробу, покриттів та кріпильних елементів.
Бейджі (виготовлення замовлення, відправка) виробляються в обумовлені терміни згідно з завантаженням виробничих потужностей. Під час замовлення складного виробу або необхідності демонстрації виробу керівництву замовника ми виготовляємо пілотний зразок.

На терміни виготовлення бейджів впливають складність у формі та дизайні, кількість. Якщо вироби потрібні терміново, ми можемо скоригувати графік виконання замовлень, але при цьому плата за тираж зросте.
Як правило, процес виготовлення займає 12-15 робочих днів при травленні, 6-10 робочих днів - при виготовленні бейджів методом гравертон з моменту узгодження макета та оплати.

До яких міст замовляють металеві бейджі?
Київ, Одеса, Львів, Вінниця – це міста, де бізнес ведеться найактивніше. Ми співпрацюємо з клієнтами з маленьких населених пунктів. Клієнти надсилають нам заявки на бейджі – виготовлення замовлень ми беремо на себе, готові бейджі надсилаємо Новою поштою.

Вас цікавить виготовлення металевих бейджів?

Замовлення можна надати електронною поштою на вказану поштову адресу. А поки що пропонуємо ознайомитися з фото готових бейджів (див нижче).