Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура – ​​магніт. Бейдж на замовлення пластиковий з віконцем для зміни імені.
 
Виготовлення бейджу із пластику. Прямий друк на пластику. "Вікно" для зміни імені. Пластиковий бейдж індивідуального розміру
 
Прямий друк на металі Бейдж металевий (друк)
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура – ​​магніт. Бейдж із віконцем для імені (пластик з друком)
 
Виготовлення бейджу методом травлення металу. Гальваніка – нікель. "Віконце" для зміни імені. Бейдж з логотипом (травлення)
 
Металевий бейдж. Метод виготовлення – травлення. Гальванічне покриття – нікель. Бейдж із металу з полем для імені (нікель)
 
Металевий бейдж. Метод виготовлення – травлення. Гальванічне покриття – нікель. Холодні емалі. Бейдж металевий з полем для імені (травлення)
 
Металевий бейдж. Метод виготовлення – травлення. Гальванічне покриття – нікель. Бейдж металевий із полем для імені (нікель)
 
Виготовлення бейджа методом травлення, гальванічне покриття - позолота, 1 холодна емаль, "вікно" із пластику під ім'я. Бейдж металевий із наскрізним отвором для імені (позолота).
 
Виготовлення бейджу на замовлення: метал (гальваніка-нікель) та віконце із пластику Бейдж виготовлений із металу з віконцем для імені
 
Виготовлення бейджів методом травлення, гальванічне покриття - нікель, 1 холодна емаль, кріплення - магніт. Бейдж металевий із полем для імені (нікель)
 
Виготовлення бейджу методом травлення, гальванічне покриття – позолота, вікно для вставки імені. Клініка Лад. Металевий бейдж (травлення)
 

Бейджі для лікарів та медичного персоналу

Бейджики для лікарів – це обов'язковий аксесуар медичного працівника із зазначенням короткої інформації про спеціаліста. Фірмовий аксесуар відмінно доповнює уніформу, а також інформує пацієнта про те, хто є перед ним.
Добрознак пропонує замовити бейджики для медиків за прийнятною ціною з доставкою до будь-якої точки України.

Особливості бейджів для лікарів

Усі приватні та державні установи охорони здоров'я мають забезпечувати медперсонал фірмовими бейджиками. Оскільки стандартна уніформа лікаря та молодшого медперсоналу однакова, то іноді важко розрізнити, хто стоїть перед вами.
Бейдж лікаря оформляється у строгому та діловому стилі із зазначенням наступних даних:
 • назву клініки чи лікарні;
 • ПІБ співробітника;
 • найменування посади з позначенням назви та номера відділення;
 • логотип медичного центру чи установи.

Вся необхідна інформація на бейджі  має бути красиво та лаконічно оформлена, допускається невелике додавання базових графічних елементів.

Типи медичних бейджів

За типом кріплень бейджі медичні бувають:
 • з фіксацією на шпильці;
 • із фіксацією за допомогою магніту.

За матеріалом:
 • пластикові;
 • металеві травлені (з латуні з об'ємними текстом та малюнком);
 • алюмінієві металеві (з надрукованим плоским текстом).

По орієнтації:
 • горизонтальні;
 • вертикальні.

За способом кріплень:
 • нагрудні (фіксація на магніті чи шпильці);
 • шийні (на шнурку або широкій стрічці, на кліпсі, зі сталевим затиском або бейджики з рулетковим кріпленням).

За інформаційним наповненням:
 • іменні змінні (з віконцем для вставки назви та імені);
 • багаторазові без особистої інформації, із зазначенням лише посади чи назви відділу

Як замовити бейджі для медперсоналу?

Замовити бейдж для лікаря якісно та швидко можна дистанційно – відправивши ТЗ. Ми знаходимося в Києві, готову продукцію надсилаємо Новою поштою по всій Україні. Гарантуємо якісне виготовлення медичних бейджів у приблизно вказані терміни: акрилові та алюмінієві бейджики – 6-10 робочих днів, металеві травлені – 12-15 робочих днів. Терміни виготовлення виробів можуть змінюватись в залежності від кількості виробів, необхідності розробки дизайну, технології нанесення зображення та індивідуальних побажань замовника.
Для замовлення бейджів для медперсоналу потрібно здійснити такі дії:
 1. Вибрати розмір, форму, матеріал та кріплення виробу.
 2. Визначитись з технологією виготовлення або нанесення напису (травлення, ультрафіолетовий друк (друк на акрилі) або лазерне гравіювання).
 3. Вказати необхідний тираж виробів.

Щоб спеціалістам було простіше працювати з матеріалами, ви можете надіслати готовий індивідуальний макет виробу на нашу електронну адресу. Після того, як запит буде опрацьовано, консультанти зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення.

Вимоги до макетів бейджів:
Файли з розширенням ai, eps, psd, tiff
Файли у векторному (шрифти в кривих, кольори: PANTONE або CMYK)
Усі растрові зображення повинні бути CMYK (300 dpi) або GrayScale (600 dpi). У макетах у форматі Corel Draw усі елементи мають бути у Bitmap.

Ми готові створити бейджі, які допоможуть сформувати строгий діловий імідж фахівців і стануть частиною корпоративної культури вашої клініки!