Виготовлення брелок на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура. Брелок металевий (травлення, нікель)
 
Виготовлення брелока на замовлення шляхом травлення металу. Гальваніка – нікель. Стандартна фурнітура. Брелок на замовлення (травлення металу)
 
Виготовлення брелоків на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура. Брелок з логотипом (травлення металу)
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого (заготівля+шильд із полімерної смоли)
 
Виготовлення брелоків методом травлення (нікель), G. Брелок травлений
 
Нікельована заготівля брелока, шильд з лого - травлення, нікель Брелок на замовлення (заготівля + шильд з лого)
 
Травлення металу, гальванічне покриття - позолота, емалі Виготовлення брелоків на замовлення
 
Виготовлення брелоків на замовлення. Травлення. Позолота. Брелоки на замовлення. Prestige apartments
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого
 
Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на замовлення з логотипом
 
Брелоки на замовлення: травлення латуні, покриття - нікель, стандартна фурнітура Брелоки з логотипом металеві (травлення)
 
Брелоки гуртом з лого Volkswagen покриття - нікель, наскрізне травлення  21407 Брелоки гуртом з лого Volkswagen (травлення на замовлення) 21407
 

Брелоки металеві

За застосовуваною технологією металеві брелоки для ключів бувають:

  • травлені – швидкий метод має на увазі хімічну дію латуні та кислоти, за допомогою травлення та механічної обробки виготовляються будь-які тиражі плоских брелків з об'ємним зображенням, за наявності кольорових деталей поглиблення емальуються;
  • штамповані – принцип технології ґрунтується на висіканні латунних заготовок для брелків штанц-формою. Штампування використовується для створення 200 та більше виробів. Готові аксесуари покриваються холодними емалями чи гальванічним покриттям;
  • литі – суть виробництва базується на литті розплавленого металу у воскову форму, після затвердіння обробляється та полірується. Мінімальний тираж для лиття складає 200 і більше брелків.