Значок на замовлення: нікель, травлення, холодні емалі Бородянський півник значок, травлення
 
Позолочений значок (травлення) Нагрудний значок (позолота)
 
Тризуб України значок: травлення, позолота Тризуб України значок на замовлення
 
Травлення, нікель, холодні емалі Виготовлення значків із Тризубом (травлення)
 
Травлений значок, гальваніка - нікель, заливка емалями і полімерною смолою. Значок травлений (нікель)
 
Значок: травлення, нікель. Упаковка - пластикова коробка з прозорою кришкою Пам'ятний значок в коробці
 
Травлення, нікель, холодні емалі Значок на замовлення (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - позолота Значки на замовлення з лого (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - нікель і позолота, холодні емалі. Значки на замовлення з лого Wiх (травлення)
 
Значки виготовлені методом травлення. Метал - латунь. Гальванічне покриття - нікель. Декор - камені SWAROVSKI Значки травлені (нікель, камені SWAROVSKI)
 
Виготовлення значка методом хім.травлення. Метал - латунь, гальванічне покриття - позолота, декор холодні  емалі, кріплення "метелик" Металевий значок (травлення, позолота) "Зірка Давида"
 
Виготовлення значка методом травлення. Метал - латунь.Покриття -   чорний нікель Виготовлення значка з лого (чорний нікель)
 

Виготовлення значків у Харкові за відмінними цінами

Кому може знадобитися виготовлення значків у Харкові? Насамперед, це чудовий елемент корпоративного стилю. Співробітники, які працюють із клієнтами або виступають від імені компанії на конференціях та виставках, мають виглядати максимально представницько. Стильний значок з логотипом прикрасить будь-який діловий костюм, підкреслить важливість фірми та відіграє роль у формуванні позитивного іміджу підприємства.
Значки на замовлення у Харкові також можуть знадобитися на різноманітних громадських та спортивних заходах. Наприклад, на шкільних змаганнях медалі відзнаки можна використовувати як призи. Менеджери Добрознаку допоможуть визначитися з тим, який значок вам необхідний, і сформують оптимальну для вас ціну. За великого замовлення можливе надання знижки.

Будь-які значки на замовлення у Харкові

У Добрознаку можна замовити виготовлення значків у Харкові будь-якої складності. Виробництво знаходиться у Києві, готові вироби ми відправляємо у всі регіони Новою Поштою. Сучасні технології, які використовуються на виробництві, дозволяють експериментувати з дизайном.
Крім того, що значки виготовляють у різний спосіб, існує кілька способів гальваніки:
  • позолота;
  • нікель;
  • чорний нікель.

Індивідуальність додасть значку складна форма або покриття кольорової емаллю. Поверхню готового значка можна покрити полімерною смолою – тоді зображення значка буде об'ємним і захищеним від механічних подряпин. Якщо потрібно виготовити значок у ретро-стилі, доречно застосувати ефект штучного старіння (покриття лаком, чорніння).

Значки - один із найбільш затребуваних видів сувенірної продукції. Можна без сумнівів замовляти значки у великій кількості, тому що вони не втрачають з часом яскравість і форму, а можуть стати в нагоді в різних ситуаціях. До того ж, велика партія значків набагато вигідніша за одиничне замовлення, оскільки чим більше тираж – тим менша вартість одного екземпляра.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатись звернувшись до фахівців Добрознака за тел.: (066) 942 942 3.