Магніт на замовлення 23312: травлення латуні, покриття - позолота. Магніт з лого 32 (травлення)
 
Заготівля-магніт, прямий друк Магніт-відкривачка з логотипом Шахтар
 
Вінілова основа з логотипом, паперовий блок Магніт із паперовим блоком
 
Вініловий магніт, фігурна висічка Магніти вінілові з логотипом
 
Магніт гумовий (PVC) Магніт гумовий з логотипом AQS
 
Значок магніт в упаковці (папір 150 г/м кв, 4+0; пакет прозорий з клейовою смугою) Закатний магніт Київ (d 56мм) в упаковці
 
Магніт з логотипом: акрил, полімерна наліпка Магніт з лого (акрил+смола)
 
Вініловий магніт з паперовим блоком Вініловий магніт із блокнотом
 
Магніт вініловий на спіненій підкладці, ТМ Кулиничі Магніт-рамка вініловий
 
основа - гнучкий магнітний вініл, індивідуальна форма, 2 кольори, 2d магніт гумовий (PVC)
 
основа - гнучкий магнітний вініл, індивідуальна форма, 3 кольори, 2d магніт гумовий (PVC)
 
Магніт PVC. ХК "Донбас" Магніт PVC. ХК "Донбас"
 

Купити рекламні магніти (Київ)

Магніти рекламні на холодильник – чи не найбільший популярний сувенір та відмінний засіб для реклами – мають чималий попит. Хочете купити магніти – компанія Добрознак готова в оптимальні терміни зробити саме ті магніти, які потрібні вам.

Магніти рекламні на холодильник на замовлення

У Добрознака ви зможете замовити магніти чотирьох типів виготовлення - акрилові, закатні, вінілові, і ПВХ. Вони можуть бути з будь-яким сюжетом і різних форм, і відрізнятися за розмірами.
Будь-яке виготовлення магнітів на холодильник вимагає визначитися з тим, чого по цій продукції хочете саме ви. Телефонуйте нам – вас грамотно, детально та безкоштовно проконсультують за видами магнітів на замовлення, їх формами, термінами та технологіями виготовлення, цінами та особливостями виготовлення. Також вам пояснять вимоги до макетів – його ми остаточно узгодимо з вами електронною поштою.

Ціни на рекламні магніти у Києві

Купити магніти у Києві у нас можна за такою самою ціною, як і по всій Україні – адже доставка Новою поштою працює у всіх регіонах.
Вартість магнітів на замовлення визначається не тільки способом їх виготовлення, а й тиражем – оптові замовлення значно дешевше. Фото та ціни на магніти вказані в кожному розділі з описом технології виготовлення:

Порядок замовлення та доставки по Києву

Заповніть форму на сайті Добрознака або зробіть дзвінок за тел.: (066) 942 942 3 – ми швидко узгодимо макет і пустимо магніти у виробництво. Час виготовлення залежить від типу магнітиків, а доставка займає від одного до двох днів Новою поштою. Вартість доставки по Києву – можна дізнатися на сайті Нової пошти. Ви також можете під'їхати до нас і забрати своє готове замовлення у нас.