Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми прагнемо, щоб ваша робота була максимально приємна та корисна, і ви абсолютно спокійно користувалися тим величезним спектром інформації, інструментів та можливостей, які надає нам інтернет.


Приватна інформація користувачів, зібрана під час заповнення форм, оформлення запитів, ведення діалогу у FacebookMessenger, не буде передана або продана стороннім особам.

Які дані збираються на сайті

Під час заповнення форми зворотнього зв’язку для отримання розрахунків, згідно вашого запиту та нашого переліку послуг, ви надаєте: своє ім’я, електронну адресу, номер телефону.

З якою метою збираютьсяцідані

Ім’я використовується для звертанняособистодо клієнта, а e-mail – для надсилання листів, розсилок, новин компанії, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.


Ваші ім’я та електронапошта не надаютьсястороннім особам за будь-яких умов, окрімвипадків, щообумовленівиконаннямвимог чинного законодавства України. Ваші ім’я та e-mail зберігаються на захищених серверах та використовуються згідно з політикою конфіденційності.


Ви маєте можливість відмовитися від отримання листів розсилки та видалити із нашої бази свої контактні дані у будь-який момент, натиснув на посилання для відписки, що міститься у кожному листі.

Як такі дані використовуються

На сайті dobroznak.com використовуються кукі(Cookies) та дані про відвідувачів сервісу GoogleAnalytics.


За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та послуг для відвідувачів.


Ви можете у будь-яку мить змінити налаштування свого браузеру таким чином, щоб він блокував всі файли сookie або повідомлював про передачу цих файлів. Але зауважте, що в такому випадку окремі функції та сервіси не зможуть функціонувати належним чином.

Як ці данні захищаються

Для захисту Вашої персональної інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, керівничі та технічні заходи безпеки. Наша компанія дотримується міжнародних стандартів контролю, націлених на захист операцій та даних із приватною інформацією, зібраною в інтернеті.
Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Сповіщенням про конфіденційність, нормами та інструкціями.


Проте, незважаючи на те, що ми прагнемо захистити вашу приватну інформацію, ви також повинні вжити певних заходів для її безпеки.


Ми наполегливо рекомендуємо вам вжити всі можливі запобіжні заходи під час перебування в інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають певні заходи проти втрати даних, несанкціонованого використання та внесення змін до інформації, яку ми контролюємо. Але попри те, що ми робимо все можливе задля збереження цілісності та безпеки своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки гарантовано перешкодять незаконному доступу до цієї інформації хакерам сторонніх організацій.


У разі внесення змін до даної політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на даній сторінці або, в окремих випадках, отримати сповіщенні на свій e-mail.


Для зв’язку с адміністратором сайту info@dobroznak.com