Виготовлення брелок на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура. Брелок металевий (травлення, нікель)
 
Виготовлення брелока на замовлення шляхом травлення металу. Гальваніка – нікель. Стандартна фурнітура. Брелок на замовлення (травлення металу)
 
Виготовлення брелоків на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура. Брелок з логотипом (травлення металу)
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого (заготівля+шильд із полімерної смоли)
 
Виготовлення брелоків методом травлення (нікель), G. Брелок травлений
 
Нікельована заготівля брелока, шильд з лого - травлення, нікель Брелок на замовлення (заготівля + шильд з лого)
 
Травлення металу, гальванічне покриття - позолота, емалі Виготовлення брелоків на замовлення
 
Виготовлення брелоків на замовлення. Травлення. Позолота. Брелоки на замовлення. Prestige apartments
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого
 
Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на замовлення з логотипом
 
Брелоки на замовлення: травлення латуні, покриття - нікель, стандартна фурнітура Брелоки з логотипом металеві (травлення)
 
Брелоки гуртом з лого Volkswagen покриття - нікель, наскрізне травлення  21407 Брелоки гуртом з лого Volkswagen (травлення на замовлення) 21407
 

Замовити брелоки. Одеса

Як замовити брелоки в Одесі, якщо компанія-виробник знаходиться у Києві? Замовлення робиться он-лан із Одеси, всі умови уточнюються у телефонному режимі чи методом електронного спілкування. Виготовлення брелків в Одесі неможливе через розташування нашого виробництва у столиці. Але, ми відправимо виконане замовлення Новою поштою, тому не бачимо особливих складнощів щодо доставки брелків.

Особливості виготовлення брелків. Одеса

Виробництво брелків відбувається за кількома технологіями.

1.  Металеві брелоки в Одесі на замовлення виготовляються методом травлення, рідше - штампування та лиття. Для об'ємних багаторівневих металевих брелок використовується метод лиття. Лиття вважається найрідкіснішим і найдорожчим способом при виробництві брелків і використовується для виготовлення багаторівневих і складних форм або виробів з наскрізними отворами. У всіх вищеописаних технологіях можливе покриття металу (гальваника) нікелем або позолотою.
Металеві брелоки вигідно замовляти у травленні середніми та великими тиражами. Рекомендований тираж для травлених брелків від 20-50 шт., а литих та штампованих – від 500 шт. Травлені брелоки можна виготовити в кількості 5-10 шт., майте на увазі при замовленнях невеликими тиражами.

2. Пластикові брелоки, акрилові брелоки під вставку, так їх ще називають, складаються з готової фабричної основи та вставки. Друк на додатковому вставному елементі робиться офсетом або цифровим способом, потім вставляється всередину заготовки і закривається в єдину конструкцію. Виготовлення таких брелків можливе невеликими партіями та за короткий термін.

3. Пластизоль (PVC) дозволяє отримати м'які гумові брелоки з яскравим рельєфним зображенням на лицьовій стороні. Цей метод виготовлення допоможе відобразити на них малюнки на тривалий час. Мінімальний тирах для пластизолю - 1000 шт.

4. Дерев'яні брелоки виготовлені з деревини або фанери. Вони потрібні в тих компаній, хто прагне показати натуральність власного продукту. Малюнок робиться за допомогою гравіювання лазером. Бажаєте мати такі брелоки в Одесі? Замовляте!

Як купити брелоки на замовлення в Одесі?

Ми сподіваємося, що ви вже визначилися із видом сувенірно-рекламних виробів. Виготовлення брелків в Одесі, Харкові, Хмельницькомута інших містах цікавить багато компаній, тому ми, перебуваючи в Києві, приймаємо замовлення з усієї України. Готові вироби ми надсилаємо до всіх куточків країни. Тому, щоб купити брелоки в Одесі, звертайтесь до нашого київського офісу тел.: 066 942 942 3

Нещодавно брелоки використовувалися тільки для ключів, допомагаючи знайти зв'язку в глибині сумки, портфеля або шкільного рюкзака. Ці вироби скромно виконували свою функцію, були простими та малопривабливими. Наразі брелоки переведені до категорії сувенірів, рекламних інструментів, знаків уваги. Вони виготовляються за різними технологіями та часто випускаються великими тиражами.