Изготовление брелоков методом травления (никель) Металевий брелок Київ
 
Металеві брелоки, гальванічне покриття. Виготовлення брелків (метал, нікель)
 
Брелок з логотипом (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок MTL
 
Виготовлення брелоків на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура Брелок з логотипом Bru Style (травлення металу)
 
Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на заказ с логотипом Carbid
 
Брелок для готелю: нікель, метал. #22780 Брелок для ключів для готелю
 
Брелок на замовлення: травлення, нікель, холодні емалі. #22003 Брелок металевий (травлення)
 
Брелок на замовлення, 21414: травлення латуні, покриття - нікель, стандартна фурнітура Брелок на замовлення з лого Ingek
 
Брелок на замовлення 22660: травлення латуні, чорний нікель, холодні емалі. Металевий брелок з логотипом Port
 
Брелок травлений, 22704: латунь, покриття - нікель, червона емаль, стандартна фурнітура Брелок металевий з лого Artrent
 
Травлення латуні, нікель, чорна емаль. Стандартна фурнітура Брелок металевий Gapon (травлення) 18712
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелок металевий Golden reels 18566
 

Замовити брелоки. Одеса

Як замовити брелоки в Одесі, якщо компанія-виробник знаходиться у Києві? Замовлення робиться он-лан із Одеси, всі умови уточнюються у телефонному режимі чи методом електронного спілкування. Виготовлення брелків в Одесі неможливе через розташування нашого виробництва у столиці. Але, ми відправимо виконане замовлення Новою поштою, тому не бачимо особливих складнощів щодо доставки брелків.

Особливості виготовлення брелків. Одеса

Виробництво брелків відбувається за кількома технологіями.

1.  Металеві брелоки в Одесі на замовлення виготовляються методом травлення, рідше - штампування та лиття. Для об'ємних багаторівневих металевих брелок використовується метод лиття. Лиття вважається найрідкіснішим і найдорожчим способом при виробництві брелків і використовується для виготовлення багаторівневих і складних форм або виробів з наскрізними отворами. У всіх вищеописаних технологіях можливе покриття металу (гальваника) нікелем або позолотою.
Металеві брелоки вигідно замовляти у травленні середніми та великими тиражами. Рекомендований тираж для травлених брелків від 20-50 шт., а литих та штампованих – від 500 шт. Травлені брелоки можна виготовити в кількості 5-10 шт., майте на увазі при замовленнях невеликими тиражами.

2. Пластикові брелоки, акрилові брелоки під вставку, так їх ще називають, складаються з готової фабричної основи та вставки. Друк на додатковому вставному елементі робиться офсетом або цифровим способом, потім вставляється всередину заготовки і закривається в єдину конструкцію. Виготовлення таких брелків можливе невеликими партіями та за короткий термін.

3. Пластизоль (PVC) дозволяє отримати м'які гумові брелоки з яскравим рельєфним зображенням на лицьовій стороні. Цей метод виготовлення допоможе відобразити на них малюнки на тривалий час. Мінімальний тирах для пластизолю - 1000 шт.

4. Дерев'яні брелоки виготовлені з деревини або фанери. Вони потрібні в тих компаній, хто прагне показати натуральність власного продукту. Малюнок робиться за допомогою гравіювання лазером. Бажаєте мати такі брелоки в Одесі? Замовляте!

Як купити брелоки на замовлення в Одесі?

Ми сподіваємося, що ви вже визначилися із видом сувенірно-рекламних виробів. Виготовлення брелків в Одесі, Харкові, Хмельницькомута інших містах цікавить багато компаній, тому ми, перебуваючи в Києві, приймаємо замовлення з усієї України. Готові вироби ми надсилаємо до всіх куточків країни. Тому, щоб купити брелоки в Одесі, звертайтесь до нашого київського офісу тел.: 066 942 942 3

Нещодавно брелоки використовувалися тільки для ключів, допомагаючи знайти зв'язку в глибині сумки, портфеля або шкільного рюкзака. Ці вироби скромно виконували свою функцію, були простими та малопривабливими. Наразі брелоки переведені до категорії сувенірів, рекламних інструментів, знаків уваги. Вони виготовляються за різними технологіями та часто випускаються великими тиражами.