Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на замовлення з логотипом
 
Травлення, нікель, 2 емалі Брелоки на замовлення з логотипом ЖК Якоря
 
Виготовлення брелока на замовлення шляхом травлення металу. Гальваніка – нікель. Стандартна фурнітура. Брелок на замовлення (травлення металу)
 
Травлення латуні, нікель, чорна емаль. Стандартна фурнітура Брелок металевий Gapon (травлення) 18712
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелок металевий Golden reels 18566
 
Брелок металевий, травлення латуні, нікель. Індивідуальна упаковка Брелок з лого AirSlate в упаковці 11911
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелоки на замовлення Світловодськпобут 19471 (заготівля)
 
Металева основа, повнокольоровий шильд Брелок з логотипом 19682
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелоки на замовлення Сервіс груп 21413
 
Брелок: акрилова заготівля з паперовою вставкою Брелоки акрилові з лого Step 21828
 
Брелоки гуртом з лого Volkswagen покриття - нікель, наскрізне травлення  21407 Брелоки гуртом з лого Volkswagen (травлення на замовлення) 21407
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелоки на замовлення з логотипом
 

Замовити брелоки. Одеса

Як замовити брелоки в Одесі, якщо компанія-виробник знаходиться у Києві? Замовлення робиться он-лан із Одеси, всі умови уточнюються у телефонному режимі чи методом електронного спілкування. Виготовлення брелків в Одесі неможливе через розташування нашого виробництва у столиці. Але, ми відправимо виконане замовлення Новою поштою, тому не бачимо особливих складнощів щодо доставки брелків.

Особливості виготовлення брелків. Одеса

1. Виробництво брелків відбувається за певними технологіями. Металеві брелоки в Одесі на замовлення виготовляються методом травлення, рідше - штампування та лиття. Для об'ємних багаторівневих металевих брелок використовується метод лиття. Лиття вважається найрідкіснішим і найдорожчим способом при виробництві брелків і використовується для виготовлення багаторівневих і складних форм або виробів з наскрізними отворами. У всіх вищеописаних технологіях можливе покриття металу (гальваника) нікелем або позолотою.
Металеві брелоки вигідно замовляти у травленні середніми та великими тиражами. Рекомендований тираж для травлених брелків від 20-50 шт., а литих та штампованих – від 500 шт. Травлені брелоки можна виготовити в кількості 5-10 шт., майте на увазі при замовленнях невеликими тиражами.

2. Пластикові брелоки, акрилові брелоки під вставку, так їх ще називають, складаються з готової фабричної основи та вставки. Друк на додатковому вставному елементі робиться офсетом або цифровим способом, потім вставляється всередину заготовки і закривається в єдину конструкцію. Виготовлення таких брелків можливе невеликими партіями та за короткий термін.

3. Пластизоль (PVC) дозволяє отримати м'які гумові брелоки з яскравим рельєфним зображенням на лицьовій стороні. Цей метод виготовлення допоможе відобразити на них малюнки на тривалий час. Мінімальний тирах для пластизолю - 1000 шт.

4. Дерев'яні брелоки виготовлені з деревини або фанери. Вони потрібні в тих компаній, хто прагне показати натуральність власного продукту. Малюнок робиться за допомогою гравіювання лазером. Бажаєте мати такі брелоки в Одесі? Замовляте!

Як купити брелоки на замовлення в Одесі?

Ми сподіваємося, що ви вже визначилися із видом сувенірно-рекламних виробів. Виготовлення брелків в Хмельницькому, Харкові, Одесі та інших містах цікавить багато компаній, тому ми, перебуваючи в Києві, приймаємо замовлення з усієї України. Готові вироби ми надсилаємо до всіх куточків країни. Тому, щоб купити брелоки в Одесі, звертайтесь до нашого київського офісу тел.: 066 942 942 3

Нещодавно брелоки використовувалися тільки для ключів, допомагаючи знайти зв'язку в глибині сумки, портфеля або шкільного рюкзака. Ці вироби скромно виконували свою функцію, були простими та малопривабливими. Наразі брелоки переведені до категорії сувенірів, рекламних інструментів, знаків уваги. Вони виготовляються за різними технологіями та часто випускаються великими тиражами.