Індивідуальні медалі, метал – латунь. 23080 Медалі на замовлення, 23080
 
Медалі на замовлення. Травлення. Покриття – позолота. 23360 Медаль пам'ятна (позолота), 23360
 
Травлення. Покриття - позолота 22805 Медаль чоловіку (позолота), 22805
 
Травлення латуні, покриття - позолота. 22489 Медаль пам'ятна, позолота
 
Травлення латуні, покриття - позолота. 22707 Медаль ювілейна, Петрик, 22707
 
Травлення, нікель, чорна емаль Нагородний знак на колодці
 
Травлення. Гальванічне покриття – позолота Ювілейна медаль Puma
 
Метал - сталь, нанесення зображення - прямий друк на пофарбовану  медаль Медаль металева (сталь із друком)
 
Травлення (нікель) Медаль-монета ювілейна КОМІКС РОКУ 21341
 
Ювілейна медаль Травлення латуні. Гальванічне покриття – нікель. Пластикова коробка з ложементом. Ювілейна медаль у футлярі. Травлення металу.
 
Футляр із пластиковою кришкою Футляр для медалі 50, 60, 70 мм
 
Медаль. Травлення, позолота, коробка Медаль ювілейна (травлення) 21791
 

Виготовлення пам'ятних медалей

Щоб залишити пам'ять про визначну подію, зараз все більше фірм та установ замовляють ювілейні та пам'ятні медалі.
Пам'ятні медалі випускаються не лише до ювілеїв та інших важливих дат – ними відзначають професійні свята, нагороджують конкурсантів та лауреатів на конференціях та виставках, різноманітних патріотичних чи корпоративних заходах.

Оригінальні та якісні ювілейні та пам'ятні медалі підкреслять солідність будь-якого заходу та стануть значним подарунком для співробітників, партнерів, клієнтів та спонсорів.

Замовити пам'ятні медалі найкраще у виробника – так можна отримати замовлення набагато швидше і не переплачувати посередникам. Добрознак веде весь процес виготовлення ювілейних медалей від першого дзвінка клієнта до отримання готової пам'ятної медалі. А якість нашої різноманітної та красивої продукції ви можете побачити на фото на кожній сторінці сайту.

Процес виготовлення ювілейних медалей

Ви можете замовити пам'ятні медалі будь-яких форм – односторонні та двосторонні, навіть багаторівневі! Добрознак займається виготовленням ювілейних медалей будь-яких форм та товщини; їх основні кольори – «золото», «срібло» та «бронза». Але у нас можна також замовити ювілейні медалі «під старовину» – особлива технологія «зістарить» метал.

Є кілька технологій виготовлення пам'ятних медалей:

  • травлення застосовується для малих тиражів плоских медалей із латуні. Весь процес триває від двох тижнів. Потім медалі шліфують, покривають лаком, фарбують, гальванізують чи «чорнять». Це найпростіша технологія, але виготовлення пам'ятних медалей такого типу все одно потребує часу (12-15 робочих днів), тому прискорити процес із доплатою за терміновість не можна.
  • Штампування – це вже складніше виготовлення ювілейних медалей з латуні та алюмінію. Спочатку виробляється штамп, а потім вже штампуються і проходять подальшу обробку самі вироби – процес займає від 30 днів. Рекомендований тираж – не менше 100 медалей через складність технології. Проте можна замовити ювілейні медалі такого типу з об'ємним малюнком-барельєфом. Штампування дозволяє досягти найчіткішого малюнка.
  • Лиття – також комплексна технологія, адже йде час на виробництво форми для лиття. Процес виготовлення пам'ятних медалей у такий спосіб може тривати від 21 робочих днів. Лінії малюнка не будуть такими чіткими як при штампуванні. Але цей варіант дозволяє виготовляти об'ємні медалі з наскрізними отворами та задавати рівень глибини малюнка до 1 мм.
  • Комбінація технологій дозволяє здешевити виготовлення пам'ятних медалей, якщо хочемо отримати об'ємний виріб. Частину роботи можна зробити литтям або штампуванням, частина – травленням.


Для прикраси медалей ми використовуємо все різноманіття пост-обробки технологій. Це різного роду емалі, і гальванізація золотом, нікелем. Нам по плечу виготовлення пам'ятних медалей складної форми з наскрізними отворами, з особливими матовими або глянцевими покриттями, обробкою лаком, і навіть з декоративним камінням.

Кріплення пам'ятних та ювілейних медалей

Деякі медалі не мають кріплення та зберігаються у футлярах з ложементами. Є також медалі із вушком для стрічки або з колодкою. Добрознак реалізує і футляри для медалей – вони виготовляються з пластику, оксамиту, дерева.
Замовити ювілейну медаль

Який мінімальний тираж? Чи можливо замовити медаль у 1 екземпляр ювіленої медалі?

Часто до нас звертаються з проханням виготовити медаль у 1 екземплярі як подарунок на ювілеї чи інше свято. Звертаємо увагу, що штучний виріб можна зробити лише методом хімічного травлення.

Ціни. Травлена ​​медаль при діаметрі 32 мм – 70 мм коштуватиме від 1700,00 грн. (що відповідає сумі мінімального замовлення під час травлення).
Термін виготовлення медалі в 1-му примірнику такий самий як і при виготовленні тиражу - 12 робочих днів. Кінцева вартість залежить від діаметра медалі, товщини (2мм або 3мм), зображення з 1-ї або з 2-х сторін.

Доступні ціни на ювілейні та подарункові медалі

Найкращі ціни на ювілейні медалі – це ціни виробника. Добрознак, маючи власне виробництво та при цьому працюючи безпосередньо з клієнтами, пропонує кращу продукцію та дозволяє економити на послугах посередників.

Замовити подарункові медалі можна як великими накладами, так і малими. Оптовики отримують у нас суттєві знижки. Наші менеджери безкоштовно у телефонному режимі допоможуть вам вибрати оптимальну схему замовлення – щоб влаштував вас і результат, і ціна на ювілейні медалі.

Надішліть ваш макет та технічне завдання електронною поштою info@dobroznak.com і не забудьте залишити свої контакти. Ми розрахуємо точну вартість та повідомимо її вам по e-mail та/або телефону.

Україною та Києвом ми доставляємо замовлення Новою поштою за рахунок замовника.
Щоб зробити замовлення, скористайтесь формою на сайті або зателефонуйте на наш телефон: (066) 942 942 3