Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на замовлення з логотипом
 
Травлення, нікель, 2 емалі Брелоки на замовлення з логотипом ЖК Якоря
 
Виготовлення брелока на замовлення шляхом травлення металу. Гальваніка – нікель. Стандартна фурнітура. Брелок на замовлення (травлення металу)
 
Брелок на замовлення. Виконаний на замовлення з акрилу та полімерної наліпки. Брелок на замовлення (акрил)
 
Брелок з логотипом з прозорого акрилу та шильди з полімерної смоли Брелок на замовлення з акрилу
 
Травлення латуні, нікель, чорна емаль. Стандартна фурнітура Брелок металевий Gapon (травлення) 18712
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелок металевий Golden reels 18566
 
Брелок металевий, травлення латуні, нікель. Індивідуальна упаковка Брелок з лого AirSlate в упаковці 11911
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелоки на замовлення Світловодськпобут 19471 (заготівля)
 
Металева основа, повнокольоровий шильд Брелок з логотипом 19682
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелоки на замовлення Сервіс груп 21413
 
Брелок: акрилова заготівля з паперовою вставкою Брелоки акрилові з лого Step 21828
 

Брелоки на замовлення

Перш ніж придбати брелоки на замовлення вам необхідно визначитися з кількістю, і тим зображенням, яке ви хочете бачити на брелоку (логотип, текст, або малюнок). Інформація викладена нижче допоможе вам вибрати технологію та вид виготовлення брелоків.
Для вибору того чи іншого виду виробництва брелків потрібно врахувати такі фактори: кількість, побажання на вигляд виробу, терміни і бюджет. Потрібно розуміти, що чим більший загальний тираж брелоків – тим дешевша ціна за одиницю виробу. Вибираючи вид брелоків потрібно врахувати, що найбільш презентабельно виглядають травлені металеві брелоки, на їхнє виготовлення потрібно від 12 робочих днів. У той час як технологія поєднання акрилу зі смоляним шильдом дозволяє отримати недорогий повнокольоровий виріб з градієнтами та складним малюнком за 5-7 робочих днів.

Особливості виробництва брелків на замовлення

1. Металеві травлені брелоки

Метод хімічного фототравлення – полягає у взаємодії металу (у нашому випадку – це латунь) та кислоти. За допомогою фотовиводу зображення переносять на метал у вигляді западин/опуклостей. Травлення дозволяє передати тонкі лінії логотипу (до 0,05 мм) та створити чітке зображення. Для надання брелоку закінченого вигляду його шліфують, покривають нікелем або гальванічною позолотою. Травлені брелоки з металу можуть бути складною формою та повторювати контури логотипу. В результаті ви отримуєте міцний солідний виріб.
Травлення застосовується й у малих тиражів (від 5 прим.).
Термін виготовлення – 12-15 робочих днів.

2. Металеві штамповані брелоки

Штамповані брелоки – теж презентабельні. Штампування металу дозволяє робити об'ємні, похилі брелоки. Але ця технологія вимагає виготовлення дорогого оснащення (штанц-форми). Аналогічним способом виробляються монети. До цієї технології вдаються при великих тиражах від 500 шт., оскільки чим більше тираж – тим нижча вартість 1 брелка.
Термін виготовлення – від 12 робочих днів.  

3. Брелоки акрилові з полімерною шильдою

На акрилову заготовку з 2х сторін кріпиться полімерний повнокольоровий шильд. Обробка акрилу лазером дозволяє досягти навіть найскладнішої форми виробу. А тришаровість матеріалів (смоляний шильд + шар акрилу + смоляний шильд) робить брелок міцним та об'ємним. Перевагою виготовлення брелоків за цією технологією є можливість використання повнокольорового зображення з градієнтом та відносно низька вартість.
Мінімальний тираж – 20 шт., рекомендований тираж – 100-500 шт. Чим більший тираж – тим нижча вартість однієї одиниці.
Терміни 6-10 робочих днів, залежно від тиражу.

4. Брелоки із пластизолю (гумові)

Ці брелоки ще називають брелоки з PVC або гумовими брелоками. Це об'ємні брелоки яскравих кольорів з м'якою та гнучкою текстурою. Для виготовлення брелків із PVC роблять спеціальні форми, які відповідають контурам та обсягам малюнка. Для кожного кольору окрема форма. У форми заливають пластизоль відповідного кольору. У спеціальній печі пластизоль застигає до твердого стану. Кольори барвників, які використовуються для виготовлення брелоків, вибирають за шкалою PANTONE (виготовлення повнокольорового зображення неможливо). Обмежень у формі брелків із ПВХ немає. Форма брелка PVC може повторювати контури вашого логотипу чи товару.
Термін виготовлення – від 14 робочих днів.
Тираж. Так як для кожного кольору потрібно форма, ціна на такі брелоки буде економічно виправдана при тиражах від 1000 шт.

5. Дерев'яні брелоки

Як виготовляють дерев'яні брелоки? За допомогою лазера досягають складної форми дерева або фанери, зображення наноситься лазерним гравіюванням. Через крихкість матеріалу брелоки з дерева рекомендується виготовляти невеликі форми без виступаючих елементів.

6. Інші види брелоків

Брелоки зі шкіри або з додаванням шкіряних вставок. Зображення формується методом сліпого тиснення або робиться із застосуванням фольги.

Металеві брелоки-заготівлі
зображення, на які наноситься у вигляді смоляного шильда або гравірується.

 При виробництві брелків на замовлення застосовують різні кріплення – кільця, карабіни, ланцюжки, шнурки. 

Як замовити брелоки

Якщо виникають труднощі із вибором виду виробів, отримайте консультацію у наших співробітників. Визначтеся з бажаним тиражем виробів, розкажіть нам, якими ви хотіли б бачити майбутні брелоки. Надішліть ваш логотип або чітке техзавдання для створення макета.
Ми беремо участь у виконанні прямих заявок на виготовлення брелоків та тендерах, надаємо на затвердження пілотний зразок майбутнього тиражу. За бажанням клієнта ми готові запропонувати фірмову упаковку та додаткову атрибутику у вигляді нагород, прапорців, поліграфії та ін.
Звертайтеся за вказаними телефонами, щоб замовити брелоки вже сьогодні.

Київ Київ
 
Вінниця Вінниця
 
Дніпро Дніпро
 
Львів Львів
 
Харків Харків
 
Одеса Одеса