Метал – сталь, нанесення зображення – прямий друк на пофарбовану медаль. Металева медаль із друком, Олімпіада з інформатики
 
Травлення латуні, позолота. 21936 Медаль подарункова (позолота). Полювання, 21936
 
Індивідуальні медалі, метал – латунь. 23080 Медалі на замовлення, 23080
 
Медалі на замовлення. Травлення. Покриття – позолота. 23360 Медаль пам'ятна (позолота), 23360
 
Травлення латуні, покриття - позолота. 22489 Медаль пам'ятна, позолота
 
Травлення, нікель, чорна емаль Нагородний знак на колодці
 
Травлення латуні, чорніння, стрічка з логотипом Медаль (травлення) 20626
 
Травлення латуні, покриття - позолота, холодні емалі Медалі спортивні на замовлення РИНГ (травлення) 17366
 
Травлення латуні Металеві медалі Qliga (травлення)
 
Травлення латуні, позолота, брендована стрічка Медалі спортивні на замовлення з лого D55 handgun 20531
 
Травлення латуні, гальваніка - нікель, холодні емалі Медалі на замовлення з лого Сolor run (травлення)
 
Медалі акрилові з лого зі стрічкою Спортивні медалі на замовлення (акрил)
 

Виготовлення медалей з логотипом

Ми пропонуємо виготовлення медалей з нанесенням логотипу або іншого зображення чи напису. Умовно, замовлення на наші медалі можна поділити на 2 види:

 1. Медалі виготовлені на замовлення «з нуля»
 2. Готові медалі з полем під друк або вклеювання зображення

Медалі з лого на замовлення

Такі медалі мають презентабельний зовнішній вигляд, відрізняються високою якістю виконання, дозволяють реалізувати цікаві задуми дизайнерів, але при цьому на порядок дорожчі за готові.

Оформляючи замовлення, потрібно враховувати, що вартість залежить в першу чергу від особливостей виробництва (технології), в другу - від тиражу.

Залежно від тиражу та вимог та очікувань клієнта до зовнішнього вигляду медалей, застосовуються кілька технологій виробництва медалей:

1. Медалі з логотипом із металу з рельєфом
Найчастіше їх виготовляють методом травлення, рідше – методом штампування чи лиття.
Через невисоку вартість та короткі терміни виготовлення, порівняно зі штампуванням та литтям, найчастіше замовляють травлені медалі.
Крім ціни, перевагою хімічного травлення є можливість промальовування найтонших деталей та складних рельєфів. При хімічному травленні термін виробництва складе від 12-15 робочих днів за малих і середніх тиражів. Чим більша кількість і складніший виріб, тим більше часу потрібно на виготовлення.
Під час травлення зображення за допомогою фотоплівки переноситься на листовий метал. Потім до появи об'ємного рельєфу малюнок протруюється спеціальною кислотою. Витрачені вироби висікають з листів латуні в окремі екземпляри і допрацьовують у ручну: затирають, полірують. Згідно з макетом виріб покривають гальванічною позолотою або нікелем, декорують холодними емалями.

Такі медалі (травлені) можуть бути:

 • односторонні чи двосторонні;
 • одно- чи багаторівневі (складатися з 2х або більше елементів);
 • мати різну товщину, розмір та форму;
 • основні кольори медалей: бронзова (застосовуються технологія бронзування), срібляста (гальванічне покриття - нікель), під золото (латунь з лаком, або гальванічне покриття - позолота). До таких виробів ми вже звикли.
 • ще є медалі штучно зістарені. Такий ефект досягається бронзуванням з наступним чорнінням або чорнінням виробу в латуні покриттям шаром лаку.

2. Медалі з логотипом із акрилу

Такі виготовляють із прозорого, молочного або кольорового декоративного акрилу. Термін виготовлення малих та середніх тиражів акрилових медалей від 5-7 робочих днів. Зовнішній кінцевий вигляд акрилової медалі залежить від технології нанесення логотипу. 

Для цього ми використовуємо такі способи нанесення зображення:


 • Друк. Ультрафіолетовий або цифровий друк на акрилі – основною перевагою даної технології є друк великих тиражів із можливістю запечатування фарбою всієї поверхні медалі. Ще один – підходить для макетів з градієнтом, а також для логотипів великою кількістю кольорів та дрібних елементів, які неможливо реалізувати у травленні чи гравіювання. Мінус цього методу - зображення не захищене від механічних пошкоджень, дряпається.
 • Гравіювання. Лазерне гравіювання на акрилі – використовується для виготовлення пластикових медалей. Гравіювання - це вдавлювання зображення в глибину медалі здійснюється за допомогою гравіювання тексту або малюнка. Перевага технології - гравіровані зображення на акрилі захищені від змивки, стирання та знебарвлення.

3. Медалі з логотипом з металу без рельєфу

В основі такої медалі лежить сталь завтовшки 3мм. З листової сталі вирізують виріб потрібної форми - це і є основою медалі. Потім цю сталеву заготовку фарбують порошковою емаллю стандартного кольору (білий або чорний) або нестандартного кольору. Поверх емалі наноситься уф-друк логотипу та написів.
Такі медалі можуть бути як простою, так і складною формою з наскрізними отворами.

Медалі готові під вклеювання лого

Це фабричні заготівлі медалей (болванки) діаметром від 40 до 70 мм.
Для нагородження за 1, 2, 3 місце готові спортивні медалі замовляють наборами «золото+срібло+бронза».
Усі готові медалі мають поле на лицьовій стороні для розміщення емблеми з тематикою заходу або зазначенням призового місця (1-е, 2-е, 3-тє місце, «Легка атлетика», «Бокс» тощо).

Зображення, логотип або текст у цьому полі можна нанести кількома способами:
 • вклеїти металевий шильд із надрукованим зображенням (термоперенесення);
 • вклеїти наклейку з логотипом або текстом із плівки ORACAL;

Діаметр жетону-шильда/наклейки термопереносом залежить від моделі та розміру медалі:
 • 50 мм для медалей діаметром 70 мм
 • 25 мм для решти медалей.

На багатьох таких заготовках для медалей є поле зображення із зворотного боку виробу. Яке також можна забрендувати або використовувати під нанесення тексту. Це поле у ​​кожній медалі індивідуального розміру та форми. Їх наявність, габарити та форму краще вчасно уточнювати у менеджера компанії.
Ціна на медалі з лого

Найбільш бюджетними будуть медалі, готові медалі у вигляді брендованих заготовок.
Середній це новий діапазон – медалі з логотипом з акрилу та медалі металеві без рельєфу з печаткою.
Преміум варіант – медалі тралені, штамповані чи литі.

Медалі з лого доповнюють стрічкою. Залежно від товщини та виду стрічки на неї можна нанести текст, логотип або символіку заходу.

Якщо бюджет обмежений, можна вибрати стрічку з готових варіантів - без друку логотипу, стандартних розмірів і ширини. Останнім яскравим штрихом буде футляр чи коробка.

Звертаємо увагу, що кожна деталь кінцевої комплектації спортивної медалі (медаль+стрічка+футляр) має свою ціну. Ціна медалі - це тільки частина готового виробу і вона не дорівнює ціні всієї комплектації виробу, що вручається.

Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам. Якщо у вас обмежений бюджет, і ви не можете його перевищити, наші технологи запропонують варіанти виготовлення медалей з логотипом, щоб їхня вартість вписалася в рамки вашого кошторису. Якщо є питання, дзвоніть. Ми допоможемо визначитись із технологією.

Що потрібно для замовлення медалей із логотипом

Надсилайте на електронну адресу info@dobroznak.com таку інформацію: макет або логотип, розмір та товщина, тираж, колір, одно або двосторонні. Чим докладніше буде технічне завдання, тим оперативнішою і точнішою буде відповідь.

Вимоги до макетів для виготовлення медалей:
 • Файли з розширенням ai, eps, eps
 • Файли у векторному (шрифти в кривих, кольори: PANTONE або CMYK)
 • Усі растрові зображення повинні бути CMYK (300 dpi) або GrayScale (600 dpi).
 • У макетах у форматі Corel Draw усі елементи мають бути у Bitmap.

Перед оформленням замовлення на виготовлення медалей з логотипом на замовлення обговорюються терміни виготовлення та способи доставки.