Бейджи на замовлення Бейджи на замовлення
 
Бейджі для лікарів Бейджі для лікарів
 
Металеві бейджи Металеві бейджи
 
Пластикові бейджи Пластикові бейджи
 
Бейджи з логотипом Бейджи з логотипом
 
 

Купити бейджи - готові та на замовлення


Компанія Добрознак більше 10 років на ринку виготовлення бейджів. Ми виробляємо: горизонтальні, вертикальні, для пропуску, для офіціантів, лікарів, магнітні бейджі  багато інших типів.
Виготовлення бейджів на замовлення можливо прямокутної, овальної або іншої форми. Вони містять мінімум інформації, яку можна легко прочитати. Правильне розташування даних, шрифт, кольорове оформлення дуже важливі для сприйняття. Виготовлення бейджів на замовлення дозволить врахувати всі ці моменти.
Бейджи допомагають ідентифікувати особу, дають можливість дізнатися посаду та звертатися персонально.

Які бейджи купити: матеріали та способи виготовлення 

1. Бейджи з металу з рельєфом (травлення)
Бейджи металеві виготовляють методом травлення:
а) Іменні вироби, які призначені для конкретної людини. Інформація наноситься разово і не змінюється;
б) Бейджи з віконцем для імені. В цьому випадку логотип або назва компанії  зображені на бейджі, плюс, сам вироб міститьзмінне віконце, призначене для розміщення імені або посади. Бейджи з віконцем для імені зручні, якщо в компанії відбувається часта зміна кадрів;
в) Функціональні металеві травлені бейджи без особистої інформації, на яких може бути вказана посада («охоронець», «адміністратор»). Вважаються багаторазовими, добре проходять для проведення семінарів і конференцій. При зміні персоналу не потрібно виготовляти нові бейджи, так як вони зроблені без персоніфікації.

2. Металеві або пластикові бейджі-заготовки

Можна замовити бейджи з металу або пластику, де інформація розміщується методом шовкотрафарету, гравіювання або термодруку. Клієнтам на вибір пропонуються заготовки бейджів з білого, сріблястого і золотистого кольорів. У віконці розміщується напис з ім'ям співробітника. Є можливість нанести на вироби графічні і текстові дані про компанію.

3. Бейджи без рельєфу нестандартної форми і розмірів
а) Бейджи металеві з анодованого алюмінію. Це більш дешевий і альтернативний травленню варіант. На відміну від травлення - зображення не рельєфне. Зображення повнокольорове, але плоске. Текст або зображення зберігають свою чіткість і яскравість тривалий час. Клієнти можуть замовити  такі металеві бейджи будь-якого розміру.
б) Акрилові бейджи не так популярні як металеві. Їх виробляють різних конфігурацій і лінійних параметрів. Для нанесення інформації використовують лазер, плівку, повнокольоровий друк, трафарет. Бейджи виготовляють іменні або з полем, призначеним для зміни імені.
 
Ми завжди відкриті до побажань готові розробляти майбутню модель бейджа до повної відповідності з представленими малюнками та кресленнями.
Як зробити замовлення
 
Найбільш швидкий і зручний спосіб замовити бейджи в компанії Добрознак - відправка технічного завдання або запиту через форму на сайті. Готовий макет бейджи можна відіслати відразу на електронну поштову скриньку.
 
Щоб оформити замовлення на беджи:
• визначте тип бейджів - на підставі цього вибирається технологія. При виникненні труднощів наші фахівці обов'язково допоможуть;
• вкажіть, який тираж виробів вас цікавить;
• точно вирішите, як буде виглядати виріб. Якщо є логотип або технічне завдання, дизайнери готові зробити макет бейджа. Зателефонуйте в наш офіс і дізнайтеся, як можна отримати макет безкоштовно;
• якщо замовлення нестандартний, звертайтеся до менеджерів за прорахунками.
 
Виготовлення бейджів на замовлення можуть вибрати клієнти з будь-якого міста України. Готовий тираж ми відправляємо за призначенням експрес-перевізниками, доставка відбувається  Новою поштою протягом 1-2 днів.