Купити бейджі - готові та на замовлення

Компанія Добрознак більше 10 років на ринку виготовлення бейджів. Ми виробляємо: горизонтальні, вертикальні, для пропуску, для офіціантів, бейджі для лікарів, магнітні бейджі  багато інших типів.
Виготовлення бейджіків на замовлення можливо прямокутної, овальної або іншої форми. Вони містять мінімум інформації, яку можна легко прочитати. Правильне розташування даних, шрифт, кольорове оформлення дуже важливі для сприйняття. Виготовлення бейджів на замовлення дозволить врахувати всі ці моменти.
Бейджі допомагають ідентифікувати особу, дають можливість дізнатися посаду та звертатися персонально.

Які бейджі купити: матеріали та способи виготовлення 

1Бейджі з металу з рельєфом (травлення)
Бейджі металеві виготовляють методом травлення:
а) Іменні вироби, які призначені для конкретної людини. Інформація наноситься разово і не змінюється;
б) Бейджіки з віконцем для імені. В цьому випадку логотип або назва компанії  зображені на бейджі, плюс, сам вироб містить змінне віконце, призначене для розміщення імені або посади. Бейджі з віконцем для імені зручні, якщо в компанії  часта зміна кадрів;
в) Функціональні металеві травлені бейджі без особистої інформації, на яких може бути вказана посада («охоронець», «адміністратор»). Вважаються багаторазовими, добре проходять для проведення семінарів і конференцій. При зміні персоналу не потрібно виготовляти нові бейджі, так як вони зроблені без персоніфікації.

2. Металеві або пластикові бейджі-заготовки

Можна замовити бейджі з металу або пластику, де інформація розміщується методом шовкотрафарету, гравіювання або термодруку. Клієнтам на вибір пропонуються заготовки бейджів з білого, сріблястого і золотистого кольорів. У віконці розміщується напис з ім'ям співробітника. Є можливість нанести на вироби графічні і текстові дані про компанію.

3. Бейджіки без рельєфу нестандартної форми і розмірів
а) Бейджіки металеві з анодованого алюмінію. Це більш дешевий і альтернативний травленню варіант. На відміну від травлення - зображення не рельєфне. Зображення повнокольорове, але плоске. Текст або зображення зберігають свою чіткість і яскравість тривалий час. Клієнти можуть замовити  такі металеві бейджі будь-якого розміру.
б) Акрилові бейджі не так популярні як металеві. Їх виробляють різних конфігурацій і лінійних параметрів. Для нанесення інформації використовують лазер, плівку, повнокольоровий друк, трафарет. Бейджі виготовляють іменні або з полем, призначеним для зміни імені.
 
Ми завжди відкриті до побажань готові розробляти майбутню модель бейджа до повної відповідності з представленими малюнками та кресленнями.

Як зробити замовлення бейджіків  

Найбільш швидкий і зручний спосіб замовити бейджікі в компанії Добрознак - відправка технічного завдання або запиту через форму на сайті.Готовий макет бейджів можна відіслати відразу на електронну поштову скриньку.
Щоб оформити замовлення на бейджіків:
• визначте тип бейджів - на підставі цього вибирається технологія. При виникненні труднощів наші фахівці обов'язково допоможуть;
• вкажіть, який тираж виробів вас цікавить;
• точно вирішите, як буде виглядати бейджік. Якщо є логотип або технічне завдання, дизайнери готові зробити макет бейджа. Зателефонуйте в наш офіс і дізнайтеся, як можна отримати макет безкоштовно;
• якщо замовлення нестандартний, звертайтеся до менеджерів за прорахунками.
 
Виготовлення бейджів на замовлення можуть вибрати клієнти з будь-якого міста України. Готовий тираж ми відправляємо за призначенням експрес-перевізниками, доставка відбувається  Новою поштою протягом 1-2 днів.

Бейджі на замовлення Бейджі на замовлення
 
Металеві бейджі Металеві бейджі
 
Пластикові бейджі Пластикові бейджі
 
Бейджі з логотипом Бейджі з логотипом
 
Бейджі для лікарів Бейджі для лікарів
 
Бейджі на магніті Бейджі на магніті