Метал – сталь, нанесення зображення – прямий друк на пофарбовану медаль. Металева медаль із друком, Олімпіада з інформатики
 
Травлення латуні, позолота. 21936 Медаль подарункова (позолота). Полювання, 21936
 
Індивідуальні медалі, метал – латунь. 23080 Медалі на замовлення, 23080
 
Медалі на замовлення. Травлення. Покриття – позолота. 23360 Медаль пам'ятна (позолота), 23360
 
Травлення. Покриття - позолота 22805 Медаль чоловіку (позолота), 22805
 
Травлення латуні, покриття - позолота. 22489 Медаль пам'ятна, позолота
 
Травлення латуні, покриття - позолота. 22707 Медаль ювілейна, Петрик, 22707
 
Травлення, нікель, чорна емаль Нагородний знак на колодці
 
Фабричні медалі з прямим друком. Доукомплектовані стрічкою. Медалі спортивні СВК Доброволець
 
Травлення латуні, чорніння, стрічка з логотипом Медаль (травлення) 20626
 
Травлення латуні, покриття - позолота, холодні емалі Медалі спортивні на замовлення РИНГ (травлення) 17366
 
Травлення латуні Металеві медалі Qliga (травлення)
 

Медалі на замовлення: Одеса

Шукайте підрядника, який виготовить медалі на замовлення Одесі? Можете купити готові або зробити індивідуальне замовлення медалей та  будь-яких особливих медалей, присвячених ювілею або важливому заходу. А може, у вас намічаються серйозні спортивні змагання, а медалі для переможців потрібні якнайшвидше?
Якщо потрібно придбати нагооди та сувеніри, слід звернутись безпосередньо до того, хто займається виготовленням медалей. Добрознак має власне виробництво, займається прийомом замовлень, тож посередники нам не потрібні.

Крім індивідуального виготовлення медалей (Одеса) на замовлення Добрознак може запропонувати вам готові варіанти – на них потрібно 3-5 днів (залежно від варіанту брендування). У той же час із медалями на замовлення доведеться почекати – металеві вироби виготовляються протягом 2-3 тижнів.

Купити медалі в Одесі

Якщо ви хочете купити медалі в Одесі, але не знаєте, чи можна придбати те, що саме ви хочете – звертайтесь до нас. Ми представляємо величезний асортимент різних медалей: вони відрізняються за товщиною і формою, кольором, способами обробки.

Ознайомитись з технологіями виготовлення медалей можна у цьому розділі сайту.
Для виготовлення металевих медалей наша компанія використовує такі технології як:
травлення, штампування та лиття. За бажанням замовника та згідно з макетом ми комбінуємо травлення з двома іншими технологіями. Вибір того чи іншого способу виробництва індивідуальний: він залежить від того, які саме медалі ви хочете, який буде тираж і які засоби ви маєте.
Добрознак виготовляє не лише самі медалі, а й реалізує аксесуари до них: стрічки, футляри, щоб вони одразу були готові до урочистого вручення.

Як замовити виготовлення медалей в Одесі?

Щоб купити медалі в Одесі, вам потрібно зробити лише один простий крок – зробити замовлення з сайту або набрати один з наших номерів.
Виробничі потужності нашого підприємства знаходяться у Києві, але доступні ціни та висока якість продукції залучають до нас замовників з усієї України. У разі потреби купити медалі в Одесі, вам потрібно просто звернутися до нашого менеджера та оформити замовлення. Для оформлення замовлення скидайте макет або логотип у вектор на адресу zakaz@dobroznak.com.

Доставка готових виробів зазвичай здійснюється протягом 1-2 днів Новою поштою. Якщо є питання – телефонуйте нам, і менеджери все вам пояснять. До них ви також можете звернутися, щоб обговорити всі індивідуальні особливості вашого замовлення та прорахувати оптимальну схему виробництва. Ескізи медалей на замовлення ми обов'язково погодимо з вами по e-mail.

Для великих тиражів ми маємо спеціальні ціни.


 Купити медалі (Одеса) у Добрознаку - значить отримати безперечну якість різноманітної продукції. Щоб переконатися в цьому, подивіться на фото нижче кожної сторінки нашого сайту. А після цього дзвоніть нам – ми зробимо ваші медалі на відмінно.