Травлення латуні Шильдик для авто (травлення)
 
Виготовлення шильдика для авто. хімічне травлення. Гальваніка – нікель. Шильдик для авто (травлення, нікель)
 
Виготовлення шильда для авто шляхом травлення металу. Гальваніка – нікель. Покриття холодною емаллю червоного кольору та полімерною смолою для захисту від механічних пошкоджень. Шильдик на авто (травлення+полімер)
 
Шильд для авто металевий, травлення, покриття - нікель, емаль. Шильдик для авто (травлення, нікель)
 
Шильд для авто травлений металевий. Метал - латунь, гальваніка - нікель, покриття емаллю та полімерною смолою Шильд для авто (травлення)
 
Травлення латуні, кольорові емалі, покриття полімером Шильдик на автомобіль металевий (травлення)
 
Травлення латуні, покриття – нікель. Шильдик на автомобіль (травлення)
 
Травлення, нікель, кріплення - "вуса" зі зворотною планкою Шильдик на авто Porsche (травлення)
 
Шильдик для авто: травлення латуні, гальванічне покриття - нікель, край виробу - фаска під кутом 45С Шильдик металевий Suzuki (травлення)
 
Виготовлення шильда на авто шляхом травлення металу. Гальваніка – нікель. Покриття полімерною смолою для захисту від механічних пошкоджень. Шильд на авто (травлення) Motion power
 
Виготовлення шильда для авто шляхом травлення металу. Гальваніка – нікель. Покриття холодною емаллю та полімерною смолою для захисту від механічних пошкоджень. Шильдик на авто (травлення)
 
Шильдики з металу, травлення, нікель, 19376 Металевий шильдик Abarth
 

Шильди на авто

Шильди на авто - відносяться до брендових аксесуарів. Різні марки виготовлені в різних країнах, але кожна з них має свій дизайн. Це не лише данина традиції, а й своєрідний рекламний хід. Образи деяких логотипів міцно асоціюються з виробником машин, засновником виробництва або ключовою подією. Наприклад, моделі, що носять прізвище засновника концерну Генрі Форда, або ім'я дочки німецького підприємця, який стояв біля витоків тепер уже всесвітньо відомого бренду «Мерседес». Крім того, шильда на авто може нести на собі певну інформацію про модифікацію тієї чи іншої моделі.

Розробкою екстер'єру автомобіля роками займаються найдосвідченіші дизайнери. Автомобільні шильдики проходять серйозний відбір, перш ніж опинитися на кузові авто або його салоні, на брелоку до ключів або сувенірної продукції бренду. Багато з них обростають легендами та міфами. Проте загальноприйняті фірмові знаки позбавляють власників автомобілів індивідуальності, адже так хочеться виділитися з уніфікованого потоку автомобілів. Ви можете послатися на те, що існує ще й тюнінг, що змінює конфігурацію кузова. Але куди простіше замовити шильдик на авто з лого, ім'ям власника та іншою ексклюзивною атрибутикою, яка виглядатиме свіжо та цікаво.

Особливості виготовлення шильдиків для авто на замовлення

Шильди з металу можна розділити на об'ємні та плоскі:

 1. При виготовленні об'ємних металевих шильд застосовують ті ж технології, що і при виготовленні значків з металу: травлення, штампування, рідше лиття. Для покриття використовується безліч видів гальваніки та декорування: під срібло, золото, бронзу.
 2. Плоскі шильдики виготовляють із алюмінію, анодованого алюмінію завтовшки від 0.5 до 1 мм. Можливе додаткове оброблення таких шильд:
 • округлення кутів;
 • нанесення клейового шару на зворотну поверхню;
 • фрезерне різання отворів;
 • прямий друк.

Основні кольори плоских шильд із металу: золото, срібло.
Шильди з анодованого алюмінію рекомендують використовувати усередині.

Щоб розуміти, як правильно підійти до виготовлення шильдиків для авто на замовлення, слід конкретизувати кінцевий результат. По суті - це невелика інформаційна табличка, тому продумайте, щоб ви хотіли відобразити на ній, щоб фахівці з дизайну перейнялися вашим баченням і оперативно виконали роботу з виготовлення автомобільних шильдиків.

Крім цього, необхідно зазначити:
 •  габарити планки;
 •  шрифт напису;
 •  спосіб кріплення (скотч, отвори, шпильки з гайками).
Надаючи вичерпну інформацію, ви оперативно отримаєте бажаний результат.

Як формується ціна на виготовлення шильдиків на авто

Вартість замовлення формується включаючи матеріал, складність виробу, його розміри і кількість. Нижче приблизна ціна на роботи з виготовлення шильдиків для авто в травленні, що стосується розробки оригінал-макета, послуги дизайнера оплачуються окремо.

Вартість виготовлення об'ємних автомобільних шильдиків із металу (травлення, нікель)*

шильдик-на-авто.jpg

Розмір

Ціна  в грн за 1 шт.

10 шт.

50  шт.

100 шт.

300 шт.

30х30х0,5 мм, нікель, 

160,00 

80,00

70,00

63,00

30х30х0,5 мм с полімером (на фото)

180,00

90,00

78,00

70,00

30х30х0,8 см 

170,00

85,00

74,00

67,00

*Ціни без ПДВ, актуальні ціни запитуйте у менеджерівРозміщуючи замовлення в нашій компанії, ви можете бути впевнені в тому, що воно буде виконане на найвищому рівні якості та в обумовлені терміни. Ми співпрацюємо з досвідченими дизайнерами. Ґрунтовна, сучасна технічна база, високотехнологічні верстати та інструменти, якими досконало володіють досвідчені майстри, дозволяють нам гарантувати найвищу якість виробів. Індивідуальний підхід до кожного замовника, старанність та акуратність – це принципи, закладені в основу багаторічної успішної діяльності підприємства.

Як замовити шильдики на авто в Києві та Україні

Достатньо зайти на сайт компанії та скористатися одним із контактів, опублікованих в однойменному розділі онлайн-ресурсу:
 • Номерами телефону;
 • Електронною поштою;
 • Заявкою-онлайн;
 • Месенджером.
Незалежно від того, який із способів спілкування ви оберете, наші менеджери оперативно зв'яжуться з вами для уточнення нюансів майбутньої співпраці.