Метал – сталь, нанесення зображення – прямий друк на пофарбовану медаль. Металева медаль із друком, Олімпіада з інформатики
 
Травлення латуні, позолота. 21936 Медаль подарункова (позолота). Полювання, 21936
 
Індивідуальні медалі, метал – латунь. 23080 Медалі на замовлення, 23080
 
Травлення латуні, покриття - позолота. 22489 Медаль пам'ятна, позолота
 
Травлення, нікель, чорна емаль Нагородний знак на колодці
 
Медаль заготівля  (70мм), зображення - жетон із друком Медаль готова з жетоном
 
Фабричні медалі з прямим друком. Доукомплектовані стрічкою. Медалі спортивні СВК Доброволець
 
Готова медаль на стрічці з карабіном, шильдик із друком Медаль спортивна (заготівля + шильд)
 
Медаль заготівля (50мм), зображення - жетон із друком Медаль готова з жетоном
 
Медаль заготівля (70мм), зображення - прозора плівка з друком Медаль готова з наліпкою
 
Травлення латуні, чорніння, стрічка з логотипом Медаль (травлення) 20626
 
Травлення латуні, покриття - позолота, холодні емалі Медалі спортивні на замовлення РИНГ (травлення) 17366
 

Медалі оптом

Купити готові медалі оптом або замовити виготовлення медалей за індивідуальними ескізами можна в нашій компанії. Велику кількість медалей купують для нагородження переможців у спортивних змаганнях; для вручення найкращим співробітникам, випускникам у навчальних закладах.

Ми пропонуємо 2 варіанти медалей.

1. Готові медалі оптом

Медалі - стандартні форми та дизайни з поля для тексту або логотипу.

Ви вибираєте із запропонованого асортименту модель медалі, що сподобалася. Ми брендуємо медаль (фабричну болванку) шильдом з печаткою або гравіруємо її. Гравірування можливе не на всі моделі, зазвичай це великі медалі діаметрів 70мм. При замовленні дуже багато готових медалей краще орієнтуватися на наявність потрібної партії на складі.

Найчастіше готові медалі купують оптом для нагородження у спортивних змаганнях. У таких випадках медалі замовляють наборами: золото (1 місце) + срібло (2 місце) + бронза (3 місце); брендують шильдами з печаткою (метал або плівка, що самоклеїться), доповнюють стрічками.
Терміни

Без брендування. Фабричні медалі з полем для логотипу чи тексту – просте, швидке та дешеве рішення. Якщо вам потрібні готові медалі без брендування - ми відправимо їх протягом 2 робочих днів.
З нанесенням напису. Якщо все ж таки на ці медалі потрібно нанести напис, малюнок, що символізує вид спорту або інше зображення, то купити медалі оптом оперативно не вийде. Нанесення зображення триватиме близько 5 робочих днів. Точний термін залежить від тиражу та способу нанесення зображення. Уточнюйте термін у менеджера під час замовлення.

 2. Медалі оптом на замовлення


Виготовлення медалей оптом на замовлення - процес трудомісткий та копіткий. Такі медалі дуже гарні та завжди актуальні. Медалі з металу за макетами замовника можна зробити методом травлення, штампування чи лиття. Для виготовлення медалей оптом найчастіше використовують метод травлення. Перевага травлення - можливість промальовування тонких деталей та складних рельєфів, за відносно невисокої вартості порівняно зі штампуванням та литтям.
Терміни

При хімічному травленні термін виробництва складе 14-15 робочих днів за малих і середніх тиражів. Чим більша кількість і складніший виріб, тим більше часу потрібно на виготовлення.
Процес виготовлення медалей для опту

Вище вже було відзначено три основні технології виготовлення медалей оптом із металу. Коротко про кожну:

Травлення
Зображення витравлюється у листовому металі (латуні) кислотою. З витрачених медалей вручну видаляють нерівності, полірують їх, покривають гальванічним покриттям (нікель, позолота), лаком або прикрашають емалями. Це найекономічніший і найшвидший спосіб виготовлення (15 робочих днів).

Штампування
Цей процес триває близько місяця. Спочатку виготовляють штанцформу (штамп) у шматку металу. Потім за допомогою цієї форми видавлюють на листовому металі дзеркальне відображення медалі. Лист металу з видавленими медалями розрізають на комірки. Осередки зачищають від нерівностей і полірують. Готові медалі покривають нікелем чи позолотою.

Лиття
Загалом, технологія аналогічна до виготовлення ювелірних виробів, тому дорога і вимагає чимало часу. Спершу створюється форма медалі. У неї заливають силікон. Фігуру, що вийшла, полімеризують і розрізають навпіл. Виходить силіконова форма під заливку воском. Віск застигає, утворюючи модель медалі. Воскові заготовки заливають розчином, що розтоплює віск, і замість нього ллють рідкий метал.

Всі три технології використовують метал - латунь. Залежно від задуму дизайнера, готовий виріб покривають гальванічним покриттям (позолотою, нікелем); чорнять або бронзують; покривають холодними кольоровими емалями, лаком. Більше інформації про технології у розділі сайту.

Як купити медалі оптом

При замовленні будь-якої кількості готових медалей зі складу звертайте увагу на те, що кінцева вартість залежить від способу брендування та комплектації (стрічка, футляр). Повідомте нашому менеджеру необхідний тираж та переваги за діаметром медалей. У відповідь вам надішлють пропозицію з ціною, фотографіями медалей, рекомендації щодо їхнього брендування.

Ціна на виготовлення медалей за макетами замовника залежить від технології, габаритів, виду гальваніки, тиражу (чим більше, тим дешевше). Тому точну ціну можна розрахувати, знаючи тираж і маючи на руках макет у векторі.

Вимоги до макетів медалей:

1. Файли з розширенням ai, eps, eps
2. Файли у векторі (шрифти в кривих, кольори: PANTONE або CMYK)
3. Усі растрові зображення мають бути у CMYK (300 dpi) або GrayScale (600 dpi).
4. У макетах у форматі Corel Draw усі елементи мають бути у Bitmap.

Усі уточнюючі питання щодо способів нанесення зображення, розрахунку точної ціни надсилайте на електронну адресу або заповнюйте форму зворотного зв'язку.