Травлення латуні. Гальванічне покриття – нікель. Бірка металева (травлення)
 
Травлення латуні. Гальванічне покриття – позолота. Чорна емаль. Бірка металева (травлення)
 
Травлення латуні. Гальванічне покриття – нікель. Чорна емаль. Бірка металева (травлення)
 
Виготовлення із металу. Технологія – гравертон. Бірка металева (гравертон)
 
Травлення латуні. Гальванічне покриття – нікель. Бірки металеві (травлення)
 
Травлення латуні Бірка металева (травлення)
 
Металева бірка, травлення, нікель. Бірка металева (травлення)
 
Травлення латуні. Гальваніка - позолота та нікель Бірка металева (травлення)
 
Травлення латуні (нікель, латунь із чорнінням) Бірка металева (травлення)
 
Травлення латуні. Гальванічне покриття – нікель. Бірки металеві (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - позолота Шильди (позолота)
 
Виготовлення металевих шильдиків методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Шильд металевий (травлення)
 

Бірки металеві 

Бірки металеві - це один із простих та надійних способів маркування, а також брендування продукції. Вони є невеликою інформаційною табличкою, на яку нанесені необхідні позначення та написи. З одного боку, вони є своєрідною візитною карткою виробника, а з іншого – носієм дуже важливої ​​інформації для покупця.  

Область застосування цих виробів широка: металеві бирки можна побачити на різних приладах та промисловому устаткуванні (верстатах, нагрівачах, холодильниках, насосах), меблів, комп'ютерній техніці, сейфах, автомобілях, на одязі і не тільки. Сьогодні замовити металеві бирки можна будь-якими партіями: від 10 та кількох тисяч, але дуже важливо довірити процес виготовлення надійному виробнику. Тому свої послуги вам пропонує Добрознак.

Види металевих бірок, способи їх виробництва

бірка металева фото.jpg
Бірки на металі багатьом відомі під назвою "шильдики" (від німецького слова "Schild").  
В якості основи для виготовлення шильд можуть використовуватися: алюміній, анодований алюміній або латунь, ці види металу відрізняються чудовою корозійною стійкістю.
Варіанти товщини латуні: 0,5 мм, 0,8 мм, 1 мм, 2 мм, 3 мм.
Що стосується кольору, то можна вибрати сріблястий, золотистий, бронзовий.

За бажанням замовника застосовуються додаткова обробка металевіх бірок, це може бути: заокруглення кутів, фрезерне різання отворів, нанесення клейової основи на          звороті таблички, гравіювання або навіть нанесення повнокольорового зображення.   Використання металу для виготовлення бирки - це відмінне рішення в багатьох сенсах, адже крім безлічі описаних вище можливостей реалізувати унікальне дизайнерське рішення, ви отримуєте виріб міцний, довговічний, що не піддається агресивному впливу навколишнього середовища (сонця, морозу, води) і надійно зберігає нанесену на нього інформацію.

Металеві бирки на замовлення виготовляють різних форм та розмірів.

Одна з основних класифікацій таких бірок - поділ за матеріалом та технологією:
  • об'ємні (травлення-, штампування-, лиття-латуні); 
  • плоскі (друк на алюмінії). 

Термін виготовлення металевих бірок

Ми застосовуємо найнадійніші технології: травлення, гравертон або друк на алюмінії, рідше – штампування. Найкоротший термін виготовлення бірок з алюмінію – від 4-5 робочих днів. На хімічне травлення потрібно від 12 робочих днів. На виготовлення бірок методом штампування потрібно більше часу – від 21 робочих днів. Терміни на великі тиражі або складні бирки уточнюйте у менеджерів. Технології штампування та травлення бирок такі ж і описані в розділі виготовлення медалі. Всі наші вироби бездоганної якості, і ви легко зможете переконатися в цьому, зробивши своє перше замовлення.

Як замовити металеві бирки?

Для того щоб зробити замовлення металевих бірок, вам достатньо буде зв'язатися з нашим менеджером, він чекає на вас, і в режимі онлайн готовий обговорити всі деталі співробітництва та розповісти про всі нюанси.
З прикладами наших робіт ви можете ознайомитись нижче на цій сторінці, ми працюємо з кожним замовником індивідуально та враховуємо саме його потреби. Свої побажання озвучте менеджеру, а наші дизайнери підготують ексклюзивний макет або передадуть до виробництва один із наших варіантів (якщо вам сподобався якийсь із зразків).  Як тільки ваше замовлення буде повністю узгоджено, ми приступимо до виготовлення, а потім надрукуємо потрібний тираж і відправимо до обговореного терміну в будь-який регіон України Новою поштою.

Добрознак вже багато років працює на ринку України, і заслужило бездоганну репутацію. Наші клієнти завжди задоволені якістю металевих бірок, чудовим сервісом та креативністю дизайнерів.

Ми пропонуємо вам:
     - продукцію високої якості продукції;
     - індивідуальний підхід;
     - дотримання обумовлених термінів.
     - конкурентні ціни.

Телефонуйте 066 942 942 3 або звертайтесь онлайн - ми зможемо реалізувати навіть найскладніші ваші задуми, адже у нас працюють лише професіонали!