Травлення латуні, покриття - позолота Шильди (позолота)
 
Метал 0,7мм Табличка PAUL на замовлення
 
Метал 0,5 мм, прямий друк Табличка (гравертон)
 
Табличка на замовлення. Травлення, латунь Табличка на замовлення з металу (травлення)
 
Травлення. Покриття – нікель. Табличка на замовлення. ASCO
 
Виготовлення металевих табличок. Прямий друк Таблички на замовлення із металу
 
Металева табличка (срібло), друк сублімаційний Табличка металева (гравертон)
 
Травлення латуні, гальваніка – нікель, холодні емалі. Консульство. Табличка (травлення)
 
Металева табличка (срібло), друк сублімаційний Табличка металева (гравертон)
 
Виготовлення металевих шильдиків методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Шильд металевий (травлення)
 
Виготовлення металевих шильдиків методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Шильдики металеві (травлення)
 
Травлення латуні Металеві шильди для меблів
 

Таблички-шильдики

Таблички шильдики можна зустріти практично на кожному виробі великих концернів, компаній середньої величини та невеликих бізнес-структур. На питання: шильда - що це, данина моді, необхідність, частина рекламної політики, - можна відповісти: і те, й інше, і третє.

Види табличок

Типові таблички-шильдики:
 • металеві шильди із плоским зображенням (алюміній, гравертон);
 • металеві шильди з об'ємним зображенням (травлення латуні, штампування, лиття);
 • акрилові шильди (прямий друк або гравіювання зображення);
 • дерев'яні шильдики.

Шильдики досить швидко стали об'єктом пильної уваги тих, хто звик робити все для того, щоб виділити товар серед конкурентних, причому не важливо, чого – автомобілів, одягу, аксесуарів. І в цьому плані наклейки, емблеми та шильдики стали чудовою нагодою здійснити «відрив» від інших. Сучасні технології та фантазія дизайнерів дозволяють створювати найрізноманітніші таблички.

Таблички-шильдики можна розділити ще на кілька груп за такими ознаками:
 • матеріалам виготовлення (метал, пластик та акрил, смоли);
 • типу кріплення (таблички на «вусах», самоклеючі шильди, таблички з отворами);
 • типу інформативності (рекламні, технологічні, інформаційні, індивідуальні таблички);
 • технологіям створення (штампування, травлення металу, гравіювання, сублімація та ін.).

Технології виготовлення табличок

Існує кілька варіантів нанести інформацію на табличку, надати їй певної форми, кольору, рельєфу. До них відносяться:

 1. сублімація (нанесення зображення під впливом високих температур на пластик чи акрил, дерево);
 2. різання, гравіювання та друк лазером (на акрилі, пластиці, дереві);
 3. друк "граверотон" на металі;
 4. травлення латуні, штампування або лиття.

Існують технології, що дозволяють захистити зображення на планці від механічних пошкоджень та надати їм об'єм – покриття полімерною смолою. Так створюється ефект лінзи. Такі таблички ще називають – смоляні шильди.
Виготовляються таблички як постійного кріплення до об'єкта, так і  зйомні. Вони можуть бути жорсткими (травлення латуні) та гнучкими (друк на алюмінії), на самоклейці, магніті, шпильках, болтах

Пояснювальні таблички на промислових товарах

У класичному варіанті латуневі, алюмінієві таблички можна зустріти на кожному верстаті, силовій установці, окремих номерних деталях автомобіля. Існують чіткі вимоги до певної групи товарів щодо розміщення інформаційних табличок на корпусах обладнання з поясненням його параметрів, необхідних для безпечної експлуатації того чи іншого пристрою. У разі застосовується cтандарт шильдика, визначений відповідним нормативним актом, причому вказуються як розміри, а й обов'язковий перелік даних, необхідні занесення на планку. Наприклад, табличка  електродвигуна повинен містити близько двох десятків параметрів, основними з яких є: фази та частота мережі, товарний знак, серійний номер, розміри, кількість полюсів, схема підключення, напруга мережі тощо. Таким чином, навіть за відсутності технічної документації фахівці можуть отримати уявлення про силову установку, яка опинилася в їхніх руках.

Планки та таблички на автомобільному транспорті

Для ідентифікації транспортних засобів використовується їх маркування та цифровий код деяких деталей, за якими можна було встановити марку, дату виготовлення та номер партії випущеного авто. Інформація наноситься як безпосередньо на саму деталь, так і на таблички машин з нержавіючої сталі, алюмінію або інших подібних металів. Маркування підлягають такі частини автомобілів: ДВЗ, коробка передач, рама, кабіна, шасі. 
Часто можна бачити оригінальні шильдики на авто та на  мотоциклах байкерів, які не скупляться на створення різноманітних цікавих знаків:
 • самоклеючі повнокольорові наліпки менш практичними при експлуатації авто, але найдоступніші та найдешевші. Це наклейки з повнокольоровим друком. Для захисту зображення покривають шаром полімерної смоли. Такі шильди виконують декоративну роль і служать недовго.
 • травлені шильди з латуні - найбільш престижні, і, відповідно, дорогі. У будь-якому випадку це цілком прийнятна альтернатива дорогому тюнінгу або аерографії.

Пластик та акрил з печаткою та гравіюванням - бюджетний варіант табличок. 

Таблички в роздріб та опт від компанії «Добрознак»

Ми виконуємо замовлення як для дрібних, так і великих оптових тиражів. Звертайтеся в  «Добрознак» і наші менеджери проконсультують вас з питань, що цікавлять.
Для розрахунку вартості замовлення надсилайте наступну інформацію на e-mail: матеріал (метал, пластик), макет у векторі. Фото таблички або малюнок значно спростить завдання фахівців і терміни виконання замовлення.
Ознайомитись з можливостями підприємства потенційні клієнти можуть, ознайомившись із фото наших робіт.
Зробіть замовлення та переконайтеся у професіоналізмі нашої команди та найширших технологічних можливостях для виготовлення табличок алюмінієвих, латунних, пластикових та інших видів виробів. Окрім акуратності та виконавчої майстерності, «Добрознак» має високотехнологічну виробничу базу, обслуговування здійснюється досвідченими фахівцями.