Індивідуальні медалі, метал – латунь. 23080 Медалі на замовлення, металеві, 23080
 
Травлення латуні, покриття - позолота. 22489 Медаль пам'ятна, позолота
 
Травлення латуні, позолота. 21936 Медаль подарункова (позолота). Полювання, 21936
 
Метал – сталь, нанесення зображення – прямий друк на пофарбовану медаль. Металева медаль із друком, Олімпіада з інформатики
 
Травлення латуні, чорніння, стрічка з логотипом Медаль (травлення) 20626
 
Травлення латуні, покриття - позолота, холодні емалі Медалі спортивні на замовлення РИНГ (травлення) 17366
 
Травлення латуні Металеві медалі Qliga (травлення)
 
Травлення латуні, позолота, брендована стрічка Медалі спортивні на замовлення з лого D55 handgun 20531
 
Травлення латуні, гальваніка - нікель, холодні емалі Медалі на замовлення з лого Сolor run (травлення)
 
Метал – сталь, нанесення зображення – прямий друк на пофарбовану медаль. Медаль металева з друком 18853
 
Травлення латуні, покриття - позолота Медаль з лого Ecosoft (травлення)
 
Травлення латуні Медалі металеві з лого Perkun Klestov (травлення) 19399
 

Медалі на замовлення: Запоріжжя

Медалі на замовлення у Запоріжжі – найчастіше цікавлять організаторів урочистих подій, нагороджень, змагань. Пам'ятні, ювілейні, спортивні – які б медалі вам не знадобилися, ви перш за все шукатимете оптимальну якість і, звичайно ж, рахуватимете гроші, які збираєтеся на них витратити.

Якщо ви шукаєте компанію, яка займається виготовленням медалей у Запоріжжі, радимо звернутися до київського Добрознаку. По-перше, весь процес замовлення можна реалізувати дистанційно (від консультації до доставки готового товару). По-друге, працювати з нами дуже зручно – ми консультуємо, надаємо найпростіші умови для замовлення, а головне – маємо своє власне виробництво. Тому купити медалі (Запоріжжя) у нас означає заощадити на витраченому часі та посередниках, отримавши при цьому вироби кращої якості.

Добрознак займається виготовленням медалей (Запоріжжя), поставляючи вироби різних товщини і форми. Вони можуть бути односторонніми або двосторонніми, однорівневими та багаторівневими, складної форми або з наскрізними отворами.
Кольори медалей можуть відрізнятися: крім класичних «золотого», «срібного» та «бронзового» є також медалі «під старовину», оброблені за особливою технологією.

Для самого виробництва металевих медалей ми використовуємо:

  • травлення;
  • штампування;
  • лиття;
  • комбіновані варіанти, які дозволяють виготовляти оригінальні медалі.

Обробка медалей також представлена ​​кількома технологіями: гальванізація, покриття епоксидними смолами, покриття різного кольору емалями та багато іншого.

Добрознак виготовляє:
  • медалі з колодками;
  • медалі з вушком під стрічку.

Також ми виробляємо ювілейні та подарункові медалі, що зберігаються у спеціальних футлярах. Слід зазначити, що всі аксесуари до медалей (стрічки, футлярита інше) ви також можете замовити у нас. Таким чином, ви отримуєте від нас готовий подарунковий комплект будь-яких медалей.

Як купити медалі у Запоріжжі?

Якщо ви хочете купити медалі з гарантією якості, ми можемо запропонувати вам як варіанти готових медалей, так і вироби за індивідуальним замовленням.

Замовити медалі дуже просто, хоч і знаходиться наше виробництво у Києві. Зробіть замовлення дистанційно прямо із сайту, заповнивши просту форму, або наберіть за телефоном: (066) 942 942 3. Виробничі потужності нашого підприємства знаходяться у Києві, але доступні ціни та висока якість продукції приваблюють до нас замовників з усієї України. У разі необхідності купити медалі у Запоріжжі, вам потрібно просто звернутися до нашого менеджера, надіслати логотип у векторі та визначитися з технічними характеристиками. Доставка зазвичай здійснюється протягом 1-2 днів компанією-перевізником. Телефонуйте, і наші менеджери допоможуть підібрати індивідуальний варіант виготовлення медалей з огляду на співвідношення ціна-якість, а також пояснять вам все, що може викликати питання.

Чому обирають нас при виготовленні медалей у Запоріжжі 

Щоб замовити та купити медалі у Запоріжжі, тепер не потрібно домовлятися окремо про виготовлення та доставку, а також переплачувати посередникам. Звертайтесь до Добрознака, наші фахівці зроблять все за вас, заощадивши вам гроші та час!