Виготовлення шильдиків

Виготовлення шильдиків один з основних напрямків Добрознаку. Поняття «шильдик» багатозначне. Вважається, що виготовлення шильдиків першими почали практикувати прискіпливі німці. З німецької Schild перекладається як ярлик чи табличка. У деяких випадках слово набуває таких значень, як значок, щит, щиток.

Що таке шильдик? По суті це поле для надання певної інформації про виріб- табличка. Цікаво буде дізнатися, що в загальновідомому словнику поняття «шильдик» та його похідні «шильд», «шильда» відсутні, а для позначення в техдокументації цього виробу використовуються такі терміни, як «табличка», «паспортна табличка». У деяких випадках присутність цієї деталі на виробленій продукції є обов'язковою, а її розміри та інформативна наповненість обумовлюються у відповідних нормативних документах.

Застосування шильдиків та інформаційних табличок

Можливість отримати максимум інформації, маркувати будь-який виріб для його ідентифікації, уявити зайвий раз бренд, компанії або купити шильдик в ексклюзивному дизайні для використання його як прикраса - зробила цей елемент універсальним об'єктом. У повсякденності його можна зустріти скрізь.

Шильдами маркують:

Види шильдиків

Головним стимулом виготовлення шильд з металу є їхня міцність і можливість кріплення до поверхонь будь-якої структури та матеріалу.

Умовно функціонал шильдів можна поділити на три групи:

  1. Шильдик на обладнання (промисловий шильдик) - це найбільш поширені таблички, що кріпляться до корпусу виробу і несуть на собі відомості, що розкривають технічні характеристики, дату виробництва агрегату та його маркування. Як правило, це верстати, інструмент, будівельна техніка та ін. 
  2. Рекламні шильди – це об'єкти, на яких розміщуються логотипи, графіка, кольорова гама, які є офіційними брендами компаній. Вони привертають увагу до випущених товарів, додатково популяризуючи їх та стимулюючи зростання продажів. Це засоби пересування, одяг, взуття, сумочки, гаманці, ремені, запальнички, брелоки та інші аксесуари, що носяться. 
  3. Декоративна шильда – це оригінально виконані таблички на спортивних нагородах, подарунках, сувенірній продукції. Найчастіше це яскравий арт-об'єкт, покликаний привернути увагу інформації на ньому, паралельно виконує функції елемента декору. 

Технології виготовлення шильдиків

Безумовно, метал є одним з основних матеріалів для виробництва шильдиків, і представлений латунню та алюмінієм.
Але метал, хоч і утримує «пальму першості» у виготовленні шильдиків, все ж таки відчуває певну конкуренцію, насамперед з боку інноваційних матеріалів. Йдеться про полімери: міцних, легких, корозії, що не піддаються, а, отже, довго зберігають свої якості, добре оброблюваних і естетично привабливих.
Найчастіше для цих цілей використовують пластик (акрил).

Незважаючи на те, що деревина не така практична, як метал чи пластмаса, вироби з неї залишаються в хітах, адже дерево традиційно визнається найкращим «партнером» людини, навіть у таких дрібницях як бирки або елементи декору. Тут величезну роль грає краса фактури та кольору деревини різних порід - горіха, дуба, клена, венге та ін.

Сучасні технології дозволяють «консервувати» властивості матеріалу шляхом просочення різними лаками або покриваючи вироби прозорими полімерами, що зберігають дизайнерські якості, але захищають його від механічних пошкоджень.
шильд 60ans_525Х525.jpg
Металеві шильди (травлення)
алюминий.jpg
Металевий шильд (алюміний)
шильд_акрил.jpg
Шильд з акрілу
шильд дерево 525Х525.jpg
Шильд дерев’яний (липа) 
 
Оригінально та стильно виглядають шильдики на замовлення з оргскла, натуральної та екошкіри, плівкові та картонні.

Особливості табличок та шильдів на замовлення

Готова шильда, купити яку зовсім недорого пропонують численні онлайн-ресурси, звичайно ж, має право на існування, тим більше якщо ви є шанувальником певного бренду і бажаєте прикрасити конкретним логотипом якомога більше предметів побуту.

З іншого боку – це серійна продукція, яка почасти знеособлена величезним тиражуванням. З розвитком нових технологій, стало набагато простіше замовити шильди відповідно до власної переваги, і цей сервіс став дуже популярним.

Оригінальна форма, стильний ексклюзивний дизайн такої дрібниці здатні не тільки привернути увагу до її власника, але й визначити його статус.
Незважаючи на твердження одного з рекламних слоганів, що імідж поступається спразі, у наш час візуалізація образу успішної та впевненої в собі людини затребувана суспільством, а тому залишається актуальною.

Де і як замовити оригінальні планки (шильди)

Виготовлення шильдиків у Києві та Україні здійснює компанія Добрознак. Наш досвід, технологічний та кадровий потенціал дозволяють виконувати завдання різної складності на найвищому рівні якості.

Компанія Добрознак пропонує клієнтам виготовлення шильди з алюмінію, металу, акрилу, плівки та інших матеріалів за бажанням замовника. Співпраця з нами дає безліч переваг у порівнянні з іншими фірмами, адже ми практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

У нашому активі:
  • великий арсенал матеріалів та технологій з їхньої обробки, що дозволяє втілювати в реальні вироби найсміливіші та оригінальні проекти;
  • оперативність виконання замовлень будь-якої складності;
  • допомога технічного дизайнера у розробці ексклюзивного дизайну таблички;
  • доступні ціни на всі види сервісів, які пропонує компанія.

Вартість виробів формується з урахуванням кількості замовлених екземплярів, вартості сировини, складності використовуваних у роботі технологій.

Замовити шильди у Києві та Україні можна, скориставшись контактною інформацією, яка публікується на сайті компанії Добрознак. Ви вибираєте найкомфортніший для вас спосіб спілкування, а наші менеджери підтримують безпосередній контакт для координації дій, інформаційної та консультаційної підтримки клієнтів. Ми готові до довгострокової та плідної співпраці.
Металеві шильди Металеві шильди
 
Таблички-шильди Таблички-шильди
 
Бірки Бірки
 
Шильдики в авто Шильдики в авто
 
Об'ємні наліпки залиті смолою Об'ємні наліпки залиті смолою
 
Шильдики з акрилу Шильдики з акрилу
 
Шильдики - наліпки Шильдики - наліпки
 
Шильдики для взуття vShnurok Шильдики для взуття vShnurok