Штампування Штампований значок, латунь
 
Основа – штампування, позолота; накладка - травлення, позолота, покриття полімер Ювілейний знак Шахта Коляревська (штампування)
 
Виготовлення значка методом штампування Значок "Майстер спорту" (штампування)
 
Латунь, штампування штампований значок
 
Штампування, нікель, чорніння Значок з лого Фармак (штампування)
 
Штапуваня, позолота Значок штампований з позолотою
 
штампування, холодні емалі Значок штапований
 
Штампуваня, позолота Металевий штампований значок
 
Штампування, позолота Штампований значок "HMS"
 
штампований значок, гальваніка (чорніння) Значок штампований, Солянка
 

Штамповані значки

Виготовлення штампованих значків можливе без обмеження форми та розмірів виробу. Перевагою цього засобу обробки металів є багаторівневість рельєфу, тому готовий значок на 100% буде відповідати вашому макету. Швидке виготовлення штампованих значків за пару днів, навіть за тиждень не можливе, тому що технологія складна і процес копіткий і тривалий. Тому, замовляючи штамповані значки, враховуйте, що в середньому термін виготовлення - від 21-28 робочих днів, залежно від складності виробу та обсягу замовлення.

Технологія виготовлення штампованих значків

Спочатку виготовляють форму (штамп) – це макет 1:1 у шматку металу. Цей штамп гартують при високій температурі для того, щоб він набув великої твердості і став не таким еластичним. Потім на верстаті-пресі видавлюють заготовки для значків: штампом видавлюють на металі дзеркальне зображення макета. Лист металу з продавленими зображеннями відавлює окремі вироби. Кожен вироб позбавляют від зайвого металу та шліфують. Після цього до значка приварюють або завальцовують кріплення. З видами кріплень ви можете ознайомитись у розділі ЗНАЧКИ. Подальша обробка залежить від ескізу: гальванічна обробка (для надання виробу срібного, золотого або чорного кольору), покриття емалями або смолою (для об'ємності та захисту поверхні від подряпин).

Як купити штамповані значки? 

При виготовленні штампованих значків на замовлення у ціну за весь тираж включається вартість виготовлення штампу. Що відображається на ціні невеликих тиражів (50-200 шт.). Тому ми рекомендуємо нашим замовникам виготовлення значків методом штампування за тиражів від 500-2000 одиниць.


Ми завжди йдемо на поступки нашим клієнтам. Ви можете розраховувати на знижку при збільшенні тиражу або при повторенні замовлення (той самий ескіз).

Виготовлення одиничних виробів – не наш профіль. Але, якщо вам потрібен значок в одному примірнику, ми запропонуємо альтернативи штампування -травлення (хімічне гравіювання). Ціна за 1шт. та опис цієї технології докладно описані у розділі ТРАВЛЕННІ ЗНАЧКИ.

 

Нижче наведено вартість виготовлення значків. Звертаємо вашу увагу на те, що дані розрахунки не є універсальними для всіх макетів, так як ескізи та зовнішній вигляд кожного значку відрізняються і розмірами, і способами додаткової обробки, які не можливо врахувати, не побачивши макет (товщина виробу, покриття позолотою, вид кріплення, наявність рухомих елементів тощо). Ціни наведені в таблиці мають інформативний характер. Точну ціну можуть розрахувати менеджери нашої компанії після отримання макета та інформації про тираж, звертайтесь за тел.: (066) 942 942 3 

Вартість виготовлення штампованих значків*

kandidat.jpg


Розмір
Ціна в грн за 1 шт.
50 шт.
51-100 шт.
101-200 шт.
201- 300 шт.
500 шт.
15х15 мм 160,00 92,00 54,00 41,00 30,00
25х25 мм 170,00 100,00 60,00 48,00 35,00
Ціни без ПДВ. Зазначені ціни мають ознайомлювальний характер. Для розрахунку точної ціни, надсилайте запит на пошту