Виготовлення брелок на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура. Брелок металевий (травлення, нікель)
 
Виготовлення брелока на замовлення шляхом травлення металу. Гальваніка – нікель. Стандартна фурнітура. Брелок на замовлення (травлення металу)
 
Виготовлення брелоків на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура. Брелок з логотипом (травлення металу)
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого (заготівля+шильд із полімерної смоли)
 
Виготовлення брелоків методом травлення (нікель), G. Брелок травлений
 
Нікельована заготівля брелока, шильд з лого - травлення, нікель Брелок на замовлення (заготівля + шильд з лого)
 
Травлення металу, гальванічне покриття - позолота, емалі Виготовлення брелоків на замовлення
 
Виготовлення брелоків на замовлення. Травлення. Позолота. Брелоки на замовлення. Prestige apartments
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого
 
Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на замовлення з логотипом
 
Брелоки на замовлення: травлення латуні, покриття - нікель, стандартна фурнітура Брелоки з логотипом металеві (травлення)
 
Брелоки гуртом з лого Volkswagen покриття - нікель, наскрізне травлення  21407 Брелоки гуртом з лого Volkswagen (травлення на замовлення) 21407
 

Брелоки. Дніпро

Якщо ви у Дніпрі та шукайте компанію, яка займається виготовленням брелків – ви потрапили "за адресою". Оформляйте запит/замовлення на нашому сайті дистанційно - наші технологи та виробництво розташовані у столиці, у Києві, ми виготовимо брелоки та готові відправимо до найближчого до вас відділення Новою Поштою.

Види брелків, які ми пропонуємо:

1. Металеві брелоки з рельєфним лого або малюнком (травлення, штампування, лиття);
2. Металеві брелоки-заготівлі під вклеювання лого або гравіювання;
3. Брелоки з акрилу - тришаровий виріб (смоляний повнокольоровий шильд + акриловий шильдик + смоляний повнокольоровий шильд);
4. Брелоки з платізолю (PVC);
5. Брелоки з інших матеріалів (дерево, фанера та ін.)


Замовляючи брелоки у нас Ви отримуєте готовий якіснийвиріб з логотипом або іншим знаковим зображенням, виконаним на замовлення з урахуванням вашого технічного завдання або вимог брендбука. Тому така послуга, як брелоки у Дніпрі на замовлення, потрібна серед різних компаній різних сфер діяльності. Ми самі займаємось виробництвом. Це означає, що всі вироби зроблені на совість. Спрощено роботу з клієнтом – він тільки вибирає матеріал для брелоків, надає макет, а наші фахівці пропонують різні технології для виготовлення продукції. Виходить, що купити брелоки у Дніпрі можна у віддаленому режимі. Оскільки продукція є досить специфічною та приурочена до якихось подій, ми завжди виконуємо замовлення у встановлений термін.

Брелоки на замовлення у Дніпрі

Поперше, на що варто звернути увагу клієнту - це призначення брелків. Якщо хтось запланував проведення великої PR-акції з роздачею рекламних матеріалів, то для цієї мети найкраще підійдуть акрилові брелоки. З пластизоля (PVC) брелок з або брелок-заготівля з металу під вклеювання лого є дуже пристойним сувенірно-подарунковим варіантом для колеги, а також є елементом довіри зі сторон компанії постійним клієнтам. Металеві травлені брелоки відносяться до товарів бізнес-класу, їх дарують для ненав'язливого нагадування про послуги чи товари. Як бачите, варіантів брелок багато і в них потрібно розібратися. Наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання по телефону. Тому купити брелоки у Дніпрі не виходячи їх зручно – зручно у нас дистанційно. Якщо все ж таки ви хочете розібратися з технологіями виготовлення брелків більш детально, вони описані на цій сторінці нашого сайту.

Брелоки, які виготовляє Добрознак, виготовляються не завтра. Врахуйте це під час замовлення. На акрилові брелоки потрібно від 6 робочих днів, на металеві травлені від 12 робочих днів. Замовнику немає необхідності залишати своє місто і приїжджати до Києва, достатньо буде ділового листування електронною поштою.

Як замовити брелоки у Дніпрі? 

Виготовлення брелків у Дніпрі має на увазі те, що компанія-замовник, що знаходиться в Дніпрі, може оформити замовлення на виготовлення сувенірно-нагородної продукції. Для цього достатньо надіслати інформацію на електронну адресу info@dobroznak.com. Обов'язково враховуйте вимоги до макетів, що надсилаються. Якщо ескіз моделі у кривих відсутній, наші дизайнери готові попрацювати над його створенням. З потенційними замовниками менеджери зв'язуються у найближчі терміни.

Ми впевнені, виготовлення брелоків у Дніпрі стане в нагоді тим, хто хоче провести важливий захід щодо підвищення лояльності серед своїх клієнтів, нагадати про свої послуги та подарувати іншим гарний настрій.

Чи можна вважати брелоки модним аксесуаром? Точно сказати не зможемо. Але те, що це може бути стильно і практично, особливо якщо брелок вигідно відрізняється зовнішнім виглядом від своїх побратимів, підтверджуємо. Брелок не змінить зовнішнього вигляду свого власника, проте, залежно від обраної тематики, зуміє внести певну витонченість, престижність чи жартівливу нотку в образ.