Травлення латуні, покриття - нікель Брелок - шильд Bellaggo
 
Травлення латуні, покриття - позолота Шильди (позолота)
 
Шильди на замовлення: штампування, нікель, кріплення - "вуса" Шильди металеві на замовлення (штампування)
 
Сублімаційний алюміній (золото, срібло), друк Металеві шильдики (гравертон), під золото та під срібло.
 
Сублімаційний алюміній (золото, срібло), друк Шильдики металеві (гравертон)
 
Травлення латуні Металеві шильди для меблів
 
Травлення латуні, кольорові емалі, покриття полімером Шильдик на автомобіль металевий (травлення)
 
Штампування Шильдик Хортиця (штампування)
 
Шильдик металевий: латунь, покриття - нікель. Шильдик із металу (нікель)
 
Травлення латуні, покриття - нікель, горизонтальне шліфування. Шильдик для меблів (нікель)
 
Травлення латуні, покриття - нікель, чорна емаль Шильдик металевий на замовлення (нікель)
 
Травлення латуні, чорніння Шильдик для меблів (травлення)
 

Металеві шильди

Металеві шильди - це надякісні вироби, які є стійкими до впливу агресивного середовища.
Шильд (шильда або шильдик) - це табличка з логотипом та іншою інформацією, яка кріпиться до маркованого виробу. Металеві шильди виготовляють або для брендування продукції або для технічного маркування.
Кожна з інформаційних металевих табличок повинна виготовлятися відповідно до вимог, що пред'являються  - у цьому особливість маркувальних табличок на металі. До переліку продукції, що маркується шильдами, входять: верстати, банкомати, двигуни та інші вироби промислового та побутового призначення. Наприклад, популярні металеві шильди для одягу.
З металу виготовляються не лише технічні, а й сувенірні шильдики: нагороди та дипломи, основи для бейджів, брелоків, жетонів. При виготовленні металевих шильдиків логотипом – керуються лише очікуваннями від зовнішнього вигляду та практичності.

Технології виготовлення металевих табличок

Металеві шильди можна розділити на шильди з плоским та об'ємним зображенням.
Об'ємні металеві таблички:
фото металевих табличокТравлення металу. Ця технологія відрізняється відмінним зовнішнім виглядом та чіткістю контурів зображення.
Штампування або лиття - рідше, ніж травлення, застосовуються при виготовленні металевих табличок через дорожнечу.
При виготовленні шильдиків з металу методом травлення (штампування, лиття) іноді потрібний додатковий захист виробу від подряпин. Для цього використовуються покриття - полімерні смоли, які до того ж збільшують об'єм і захищають глянсову поверхню металевої шильди.

Травлення рідко використовують при великій площі поверхні. Як правило, великі металеві таблички в травленні замовляють коли потрібно досягти "вау-ефекту" та солідності (для вхідної групи елітних магазинів, посольств).


Плоскі металеві таблички:
фото алюмінієві таблички.jpg
Виготовлення алюмінієвих шильдиків. Зображення наноситься прямою печаткою. Це технологія для створення практичних та відносно зносостійких табличок. Пластини виготовляються із металу сріблястого кольору (без глянцю). Найбільш затребуваними вважаються поєднання чорного або синього зі сріблом. Для виготовлення береться метал товщиною 0,5 мм, його поверхні за допомогою анодування утворюють пористий друкований шар товщиною 18-25 мікрон. Після цього друкується зображення, фарба проникає глибоко в метал і далі здійснюється закріплення спеціальним розчином, в якому пластини знаходяться 45 хвилин. Протягом цього часу відбувається звуження пір алюмінію і на поверхні утворюється захисний шар, що оберігає зображення від механічного та хімічного впливу.
На заключному етапі пластину обрізають, обробляють краї, роблять отвори під кріплення.
Гравертон. Спочатку заготівля під металевий шильд покривається шаром сублімації, монохромним або кольоровим. Головним і істотним мінусом цієї технології є недовговічність - вигоряння при тривалому терміні використання.
Види кріплень металевих табличок

Шильдики з отворами; при травленні та лиття - шильд з "вусами" або із зовнішніми "вушками". Найпопулярніший – шильд металевий на самоклейці. Такі таблички легко та зручно монтувати на плоскі поверхні різних типів та високого опору на зсув та відрив, при цьому чудово переноситься широкий діапазон температурних режимів.

Металеві шильдики на замовлення в Києві та Україні

Виготовлення металевих шильдиків вимагає від виконавців замовлення великого обсягу знань, володіння технологіями та інструментарієм. У компанії Добрознак працює згуртований колектив фахівців високої кваліфікації, а технічна база підприємства дозволяє виконувати завдання будь-якої складності та обсягів.

Ми виготовляємо найкращі металеві шильдики, співпрацюємо як з приватними особами, так і з солідними компаніями, виготовляючи ексклюзивну продукцію та виконуючи оптові замовлення. Ми пропонуємо своїм клієнтам гарантовану якість, оперативність, акуратність та доступні ціни на продукцію.
Щоб зробити замовлення, скористайтесь одним із доступних контактів із сайту  Добрознак.

Нашим менеджерам знадобиться низка відомостей, які будуть необхідні для розрахунку вартості замовлення. Зокрема, слід визначитися з такими параметрами, як:
  • габарити;
  • товщина;
  • наявність отворів, додаткових елементів кріплення (планка зворотня);
  • візуал та текст, необхідні для розміщення на шильді.