Изготовление брелоков методом травления (никель) Металевий брелок Київ
 
Металеві брелоки, гальванічне покриття. Виготовлення брелків (метал, нікель)
 
Брелок з логотипом (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок MTL
 
Виготовлення брелоків на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура Брелок з логотипом Bru Style (травлення металу)
 
Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на заказ с логотипом Carbid
 
Брелок для готелю: нікель, метал. #22780 Брелок для ключів для готелю
 
Брелок на замовлення: травлення, нікель, холодні емалі. #22003 Брелок металевий (травлення)
 
Брелок на замовлення, 21414: травлення латуні, покриття - нікель, стандартна фурнітура Брелок на замовлення з лого Ingek
 
Брелок на замовлення 22660: травлення латуні, чорний нікель, холодні емалі. Металевий брелок з логотипом Port
 
Брелок травлений, 22704: латунь, покриття - нікель, червона емаль, стандартна фурнітура Брелок металевий з лого Artrent
 
Травлення латуні, нікель, чорна емаль. Стандартна фурнітура Брелок металевий Gapon (травлення) 18712
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелок металевий Golden reels 18566
 

Замовити брелоки. Харків

Бажаєте замовити брелоки у Харкові з логотипом? Перед тим, як купити брелоки в Харкові потрібно визначиться, хто є кінцевим одержувачем:

1. Бізнес-партнери. Якщо ви працюєте з постачальниками або реалізаторами товару, то, напевно, захочете ненав'язливо нагадати про себе. Чудовим засобом стане презент у вигляді брелока з лого.

2. Ваша фірма збирається провести промоушн та поповнити список клієнтів? Чудово. Запропонуйте кожному новому клієнту заповнити анкету в обмін на брелок. Але спочатку отримайте брелоки у Харкові на замовлення.

3. Якщо ви зацікавлені у майбутньому української нації – студентах, можна провести масштабний флешмоб та подарувати учасникам оригінальні патріотичні брелоки. Молоді люди відгукнуться на подібну пропозицію, а брелок захочуть підвісити до мобільного телефону, демонструючи друзям та знайомим за будь-якої зручної нагоди.

Пропонуємо вам виготовлення брелків у Харкові, вірніше – не зовсім у цьому місті.
Виробництво Добрознак розташовується в місті Києві, замовити брелоки можна дистанційно он-лайн - не виходячи з дому чи офісу. Готові брелочки будуть відправлені Новою Поштою до найближчого відділення.

За технологією виготовлення брелоки ділять на:

Як купити брелоки в Харкові

Наше виробництво знаходиться у Києві, де зосереджена більшість офісів наших замовників. «Як купити брелоки у Харкові, які виготовляють в іншому місті?» - Запитайте ви. Все просто. Замовник складає ТЗ, надсилає його та макет свого брелка. Ми погоджуємо ціну, терміни та запускаємо тираж у роботу. В результаті виготовлення брелків у Харкові переноситься до столиці України, а після завершення процесу виробництва брелоки відправляються замовнику Новою поштою. Терміни доставки можна переглянути на сайті логістичної компанії, зазвичай термін доставки Новою поштою не перевищує 2 діб.

Більш детально з технологіями виготовлення брелків можна ознайомитись у відповідному розділі  на нашому сайті. Фото наших робіт представлені нижче. Якщо є питання, телефонуйте за тел.: (066) 942 942 3 або пишіть нам на info@dobroznak.com.