Виготовлення брелок на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура. Брелок металевий (травлення, нікель)
 
Виготовлення брелоків на замовлення методом травлення: нікель, стандартна фурнітура. Брелок з логотипом (травлення металу)
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого (заготівля+шильд із полімерної смоли)
 
Виготовлення брелоків методом травлення (нікель), G. Брелок травлений
 
Нікельована заготівля брелока, шильд з лого - травлення, нікель Брелок на замовлення (заготівля + шильд з лого)
 
Травлення металу, гальванічне покриття - позолота, емалі Виготовлення брелоків на замовлення
 
Виготовлення брелоків на замовлення. Травлення. Позолота. Брелоки на замовлення. Prestige apartments
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого
 
Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на замовлення з логотипом
 
Брелоки на замовлення: травлення латуні, покриття - нікель, стандартна фурнітура Брелоки з логотипом металеві (травлення)
 
Брелоки гуртом з лого Volkswagen покриття - нікель, наскрізне травлення  21407 Брелоки гуртом з лого Volkswagen (травлення на замовлення) 21407
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелоки на замовлення Сервіс груп 21413
 

Замовити брелоки. Харків

Бажаєте замовити брелоки у Харкові з логотипом? Перед тим, як купити брелоки в Харкові потрібно визначиться, хто є кінцевим одержувачем:

1. Бізнес-партнери. Якщо ви працюєте з постачальниками або реалізаторами товару, то, напевно, захочете ненав'язливо нагадати про себе. Чудовим засобом стане презент у вигляді брелока з лого.

2. Ваша фірма збирається провести промоушн та поповнити список клієнтів? Чудово. Запропонуйте кожному новому клієнту заповнити анкету в обмін на брелок. Але спочатку отримайте брелоки у Харкові на замовлення.

3. Якщо ви зацікавлені у майбутньому української нації – студентах, можна провести масштабний флешмоб та подарувати учасникам оригінальні патріотичні брелоки. Молоді люди відгукнуться на подібну пропозицію, а брелок захочуть підвісити до мобільного телефону, демонструючи друзям та знайомим за будь-якої зручної нагоди.

Пропонуємо вам виготовлення брелків у Харкові, вірніше – не зовсім у цьому місті.
Виробництво Добрознак розташовується в місті Києві, замовити брелоки можна дистанційно он-лайн - не виходячи з дому чи офісу. Готові брелочки будуть відправлені Новою Поштою до найближчого відділення.

За технологією виготовлення брелоки ділять на:

Як купити брелоки в Харкові

Наше виробництво знаходиться у Києві, де зосереджена більшість офісів наших замовників. «Як купити брелоки у Харкові, які виготовляють в іншому місті?» - Запитайте ви. Все просто. Замовник складає ТЗ, надсилає його та макет свого брелка. Ми погоджуємо ціну, терміни та запускаємо тираж у роботу. В результаті виготовлення брелків у Харкові переноситься до столиці України, а після завершення процесу виробництва брелоки відправляються замовнику Новою поштою. Терміни доставки можна переглянути на сайті логістичної компанії, зазвичай термін доставки Новою поштою не перевищує 2 діб.

Більш детально з технологіями виготовлення брелків можна ознайомитись у відповідному розділі  на нашому сайті. Фото наших робіт представлені нижче. Якщо є питання, телефонуйте за тел.: (066) 942 942 3 або пишіть нам на info@dobroznak.com.