Брелок на замовлення (металева основа + повнокольоровий шильд) Брелок на замовлення з логотипом
 
Травлення, нікель, 2 емалі Брелоки на замовлення з логотипом ЖК Якоря
 
Травлення латуні, нікель, чорна емаль. Стандартна фурнітура Брелок металевий Gapon (травлення) 18712
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелок металевий Golden reels 18566
 
Брелок металевий, травлення латуні, нікель. Індивідуальна упаковка Брелок з лого AirSlate в упаковці 11911
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелоки на замовлення Світловодськпобут 19471 (заготівля)
 
Металева основа, повнокольоровий шильд Брелок з логотипом 19682
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелоки на замовлення Сервіс груп 21413
 
Брелок: акрилова заготівля з паперовою вставкою Брелоки акрилові з лого Step 21828
 
Брелоки гуртом з лого Volkswagen покриття - нікель, наскрізне травлення  21407 Брелоки гуртом з лого Volkswagen (травлення на замовлення) 21407
 
Металева основа, повнокольоровий шильд, стандартна фурнітура Брелоки на замовлення з логотипом
 
Нікельована заготівля брелока, повнокольоровий шильд із полімерною смолою Брелок з лого Kvadrat Group (заготівля)
 

Замовити брелоки. Харків

Бажаєте замовити брелоки у Харкові з логотипом? Перед тим, як купити брелоки в Харкові потрібно визначиться, хто є кінцевим одержувачем:

1. Бізнес-партнери. Якщо ви працюєте з постачальниками або реалізаторами товару, то, напевно, захочете ненав'язливо нагадати про себе. Чудовим засобом стане презент у вигляді брелока.

2. Ваша фірма збирається провести промоушн та поповнити список клієнтів? Чудово. Запропонуйте кожному новому клієнту заповнити анкету в обмін на брелок. Але спочатку отримайте брелоки у Харкові на замовлення.

3. Якщо ви зацікавлені у майбутньому української нації – студентах, можна провести масштабний флешмоб та подарувати учасникам оригінальні патріотичні брелоки. Молоді люди відгукнуться на подібну пропозицію, а брелок захочуть підвісити до мобільного телефону, демонструючи друзям та знайомим за будь-якої зручної нагоди.

Пропонуємо вам виготовлення брелків у Харкові, вірніше – не зовсім у цьому місті.
Виробництво Добрознак розташовується в місті Києві, замовити брелоки можна дистанційно он-лайн - не виходячи з дому чи офісу. Готові брелочки будуть відправлені Новою Поштою до найближчого відділення.

За технологією виготовлення брелоки ділять на:

  • металеві - травлені металеві брелоки з латуні, покриті нікелем або позолотою;
  • акрилові під паперову вставку – такі вироби є прозорим пластиковим корпусом-коробочкою, в який вставляють паперове зображення;
  • брелоки з акрилу із зображення у вигляді полімерної наклейкою;
  • гумові (пластикові або PVC).

Як купити брелоки в Харкові

Наше виробництво знаходиться у Києві, де зосереджена більшість офісів наших замовників. «Як купити брелоки у Харкові, які виготовляють в іншому місті?» - Запитайте ви. Все просто. Замовник складає ТЗ, надсилає його та макет свого брелка. Ми погоджуємо ціну, терміни та запускаємо тираж у роботу. В результаті виготовлення брелків у Харкові переноситься до столиці України, а після завершення процесу виробництва брелоки відправляються замовнику Новою поштою. Терміни доставки можна переглянути на сайті логістичної компанії, зазвичай термін доставки Новою поштою не перевищує 2 діб.

Більш детально з технологіями виготовлення брелків можна ознайомитись на відповідному нашому сайті. Фото наших робіт представлені нижче. Якщо є питання, телефонуйте за тел.: (066) 942 942 3 або пишіть нам на info@dobroznak.com.