Брелоки в Україні

Щоб придбати брелоки, необхідно спочатку їх виготовити. Лишаючи замовлення, ви повинні враховувати, що брелок складається з двох елементів: основного (із зображенням або логотипом) та аксесуару для кріплення (кільце/карабін із ланцюжком/шнурком).

Ви можете замовити та придбати брелоки, обравши тип кріплення:

          - кільце, карабін, шнурок;

          - ланцюжок, змійка або кольчуга.

кільце
карабін
кільце+ланцюжок
кільце+кольчуга
кільце+змійка
шнурок
Ланцюжок із кільцем - це класичний практичний варіант. Брелок із кріпленням - шнурок відрізняється легкістю. Кріплення на металевому карабіні дозволяє без зусиль замкнути брелок на будь-якій речі.

Як зазначено вище, основна частина брелоків – це брендований елемент із логотипом.

Види та технології, що вживаються для брендування брелоків

1. МЕТАЛЕВІ брелоки


Травлені металеві брелоки. Процес травлення передбачає хімічну взаємодію металу (латуні) та кислоти. У результаті можна отримати плаский брелок із об’ємним зображенням у вигляді перепадів висоти металу «вгору-донизу» (аналогічний виріб – монети). Заглиблення за наявності кольорових деталей у макеті вкривається емалями. Допускається механічна обробка для отримання гладкої або матової поверхні. Форма виробу може повторювати обтічні контури логотипу. Метод травлення використовують за будь-якого тиражу. Терміни виготовлення - 12-15 робочих днів

Штамповані. Зміст технологічного процесу полягає у висічці штанц-формою заготівок для майбутніх брелоків із латуні. Готовий виріб вкривають гальванічним покриттям (позолота або нікель), холодними емалями. Через витрати на штанц-форму використання штампування є економічно раціональним за умови замовлення тиражу від 100 од. або якщо необхідно досягти певної глибини ліній чи малюнку. Терміни 21-25 робочих днів.

Литі. Таким способом виробляють брелоки об’ємної форми (у вигляді циліндру, куба та т. ін.), брелоки, що мають невеликі похилі деталі у малюнку, складний контур або отвори. У форму, виготовлену з воску, заливають розплавлений метал, який після затвердіння полірують. Відлиті брелоки вкривають нікелем або гальванічною позолотою. До цієї технології виготовлення брелоків звертаються не часто. Вона вважається найдовшою за терміном та дорогою. Тим, кому необхідно виготовити фігурні брелоки із дорогоцінних металів (срібло, золото, платина), знадобиться саме технологія лиття. Рекомендований мінімальний тираж – від 100 од. Термін виготовлення – 21-30 робочих днів


2. ПЛАСТИКОВІ (акрилові) брелоки 


Являють собою смоляні наклейки на акриловій основі. На акрилову заготовку в обох боків наклеюють смоляний шильд із повнокольоровим зображенням.Така трислойність (смоляний шильд + прошарок акрилу + смоляний шильд) надає готовому брелоку міцність та об’єм. У результаті можна отримати яскравий та привабливий сувенір, який приємно носити. Мінімальний тираж – 20 шт., рекомендований – 100-500 од. Чим більший тираж – тим менша вартість 1 одиниці. Термін виготовлення– 6-10 робочих днів в залежності від кількості.


3. Інші матеріали:


  • Металеві брелоки-заготовки, на які зображення наноситься у вигляді смоляного шильду або гравіюється.

  • Пластизолеві брелоки (також їх називають брелоки з PVC або гумові брелоки);

  • Брелоки шкіряні або із додавання шкіряних вставок. Зображення формується методом «сліпого» тиснення або робиться із використанням фольги. Це фабричні        заготовки,  які мають  поле для нанесення логотипу.

  • Дерев’яні брелоки. Основа – деревина або фанера. За допомогою фрезерування можна отримати складну форму виробу, зображення наносять лазерним гравіюванням. Через ламкість матеріалу брелоки з деревини рекомендується виробляти найпростіших форм (без виступаючих елементів)


Якщо ви бажаєте придбати брелоки, які матимуть презентабльний вигляд та довгий термін використання, радимо звернути увагу на металеві травлені вироби. Такі брелоки мають не лише презентабельний вигляд, але й високу зносостійкість. Акрилові брелокиза рахунок невеликої вартості та коротких термінів виготовлення є оптимальним варіантом для масового розповсюдження під час рекламних заходів. Шкіряні брелоки не пошкоджують предмети, що знаходяться поруч із ними. Дізнайтесь у менеджерів ціни.


Виробництво та продаж брелоків здійснюється від кількох десятків до десятків тисяч екземплярів. Брелоки з індивідуальним дизайном не виробляються у кількості 1-2 одиниці. У разі потреби при замовленні партії виробів готується пілотний екземплярі надається клієнтові на затвердження. Зниження вартості комплекту брелоків можливе при замовленні великого тиражу.

Вимоги до макетів брелоків

  • незалежно від обраного способу виготовленні брелоків варто надати макет у вигляді растрового або векторного зображення;

  • розширення 300 dpi;

  • рекомендований формат – .cdr (кольори у форматі CMYK, GrayScale, B&W), .psd, .eps, .jpeg, .tiff;

  • текст у кривих;

  • не приймаються у роботу фотографії/зображення із інтернету або соціальних мереж. За відсутності макету надішліть на нашу поштову адресу логотип у векторі або технічне завдання, щоб дизайнер отримав змогу створити ескіз 

Ціни та фото брелоків

Вартість брелоків залежить від тиражу, параметрів виробу та методу виготовлення. Інформація, надана вище, допоможе вам визначитись із цими даними. Зателефонуйте нам або напишіть. У відповідь ми повідомимо про терміни виготовлення та кінцеву вартість замовлення. 


На замовлення На замовлення
 
З логотипом З логотипом
 
Для ключів Для ключів
 
Акрилові Акрилові
 
Металеві Металеві