Бейджі на магніті, травлення латуні, покриття - нікель Металеві бейджики на магніті (травлення)
 
Травлення металу. Покриття – позолота. Поле для вклеювання імені, 21026 Бейдж металевий на магніті
 
Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель, 21601 Бейдж металевий на магніті (травлення)
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура - магніт Бейдж із пластику (акрилу) з віконцем для імені
 
Травлення латуні, покриття - нікель, кріплення - магніт Бейдж металевий з логотипом "Будинок нерухомості"
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура – ​​магніт. Бейдж на замовлення пластиковий з віконцем для зміни імені.
 
Виготовлення бейджа методом травлення, гальванічне покриття - нікель, поле під вклейку імені Бейдж металевий (травлення)
 
Металевий бейдж. Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Бейдж металевий (травлення)
 
Бейдж металевий. Алюміній, зображення - гравертон. Вікно під вставку імені. Steiner. Бейдж металевий (гравертон)
 
Бейдж: основа - пластик, зображення - повнокольорова шильда із полімерної смоли Бейдж акриловий з шильдою зі смоли
 
Бейджі з лого,   20873 Бейджі з логотипом Kiddy GB
 
Металевий бейдж з логотипом Restorica Металевий бейдж з логотипом Restorica
 

Бейджі на магніті

Найчастіше середні та великі компанії замовляють бейджі на магніті. Це оптові замовдення -  20-50 і більше одиниць продукції. Вибір матеріалу залежить від фінансових можливостей та дизайнерських переваг клієнтів. Великі корпорації можуть дозволити собі замовити бейджі оптом у кількості 100 і більше штук, виготовлені з металу. Фірми менше вибиратимуть між металом і пластиком, особливо якщо знадобиться невелика кількість екземплярів. У всіх цих випадках замовники віддають перевагу магнітному кріпленню для бейджів.

Процес виготовлення бейджів на замовлення з магнітом

Виготовляють усі бейджі з кріпленням магніт у 2 етапи: спочатку роблять плашку (табличку з ім'ям та логотипом) потім до цієї міні-табличці приклеюють кріплення – магніт. Магніт, це сучасне дуже зручне кріплення. Переваги бейджа на магніті перед бейдем на шпильці: зручно у використанні, не травматично (голкою можна поранитися), не псує ткати. Як правило, бейджики на магніті носять на грудях праворуч.

Способи виготовлення бейджів на замовлення залежить від матеріалу готового виробу:
1. Металеві бейджі на магніті з об'ємним зображенням виготовляють методом травлення (рідше штампування). Вони можуть бути як персоніфіковані (без можливості зміни імені надалі) там і з «віконцем» для можливої ​​зміни особистих даних співробітників (ім'я з посадою друкують на прозорій плівці або папері-самоклейці, які легко фіксуються на спеціальному полі на бейджі). Процес та спосіб травлення металу описаний на цій сторінці сайту.
2. Пластикові бейджівиготовляють із срібрястого або "золотого" кольору акрилу або кольорового акрилу різної товщини. Написи та лого на такі бейджі наносять за допомогою повнокольорового друку або трафарету. Аналогічно металевим, акрилові бейджі виготовляють іменними або з віконцем для вклеювання необхідних даних.
3. Металеві або пластикові бейджі з магнітним кріпленням,  де інформація розміщується методом шовкотрафарету, гравіювання або термодруку. Клієнтам на вибір пропонуються бейджі із білого, сріблястого та золотистого кольорів. У вікні розміщується напис із ім'ям співробітника. Є можливість у процесі виробництва нанести на вироби графічні та текстові дані компанії.

Ціна та терміни виготовлення оптових замовлень бейджів на магніті

IMG_22719.jpgКожен, хто планує замовити бейджі на магніті, цікавить питання вартості виробів. На остаточну ціну бейджів впливає кількість, форма та розміри, гальваніка та кількість емалей (для травлених), спосіб нанесення зображення (для бейджів-заготівель та пластикових) та тип фіксації.
Виробництво бейджів займає 5-12 робочих днів. 5-7 днів – пластикові вироби, 12 днів – травлені металеві бейджі на магніті. Точну інформацію про терміни буде озвучено нашим співробітником після отримання макета або докладного технічного завдання. У разі потреби скорочення терміну виробництва, ми знайдемо шляхи для вирішення проблеми за додаткову плату.

Відправляючи макет, врахуйте, що файли приймаються з розширенням ai, eps, psd, tiff. Векторні зображення необхідно перевести в криві, кольори - CMYK або Pantone. Растри – у CMYK (300 dpi), GrayScale (600 dpi). Якщо у вас нема макета, його зробить наш дизайнер. Телефонуйте: 066 942 942 3