Магніт на замовлення 23312: травлення латуні, покриття - позолота. Магніт з лого 32 (травлення)
 
Заготівля-магніт, прямий друк Магніт-відкривачка з логотипом Шахтар
 
Вінілова основа з логотипом, паперовий блок Магніт із паперовим блоком
 
Вініловий магніт, фігурна висічка Магніти вінілові з логотипом
 
Магніт гумовий (PVC) Магніт гумовий з логотипом AQS
 
Значок магніт в упаковці (папір 150 г/м кв, 4+0; пакет прозорий з клейовою смугою) Закатний магніт Київ (d 56мм) в упаковці
 
Магніт з логотипом: акрил, полімерна наліпка Магніт з лого (акрил+смола)
 
Вініловий магніт з паперовим блоком Вініловий магніт із блокнотом
 
Магніт вініловий на спіненій підкладці, ТМ Кулиничі Магніт-рамка вініловий
 
основа - гнучкий магнітний вініл, індивідуальна форма, 2 кольори, 2d магніт гумовий (PVC)
 
основа - гнучкий магнітний вініл, індивідуальна форма, 3 кольори, 2d магніт гумовий (PVC)
 
Магніт PVC. ХК "Донбас" Магніт PVC. ХК "Донбас"
 

Магнітики оптом

Щоб купити магнітики оптом достатньо відправити запит на сайт Добрознака із зазначенням виду та кількості магнітів, або зателефонувати за номером (066) 942 942 3. На сайті систематизована інформація про види магнітів (твердих та м'яких). Ознайомитись з різними варіантами виготовлення магнітів можна на сторінках з детальним описом кожного виду:      

Як замовити магніти оптом

Якщо у вас є готовий макет магнітиків, надсилайте його разом із заявкою. Перед тим як надіслати замовлення на виготовлення магнітів оптом, ознайомтеся вимогами до макетів:
  1. Ми приймаємо файли з розширенням ai, eps, psd, tiff
  2. Файли у векторному (шрифти в кривих, кольори: PANTONE або CMYK)
  3. Усі растрові зображення повинні бути CMYK (300 dpi) або GrayScale (600 dpi).
  4. У макетах у форматі Corel Draw усі елементи мають бути у Bitmap.

Нижче представлені фотографії різних магнітів. Найчастіше наші клієнти замовляють магніти на холодильник як патріотичні подарунки, сувеніри та подарунки під час проведення конференцій, зборів, ділових зустрічей. Магніти оптом із зображенням символу заходу чи логотипом, магніти з ювілейною датою чи іншими символічними написами замовляють та оптом купують компанії та громадські організації. Магніти також є найпоширенішим сувеніром з країн та міст під час подорожей. Майже всі туристи та відпочиваючі купують магніти на згадку, привозять їх своїм рідним та друзям. Враховуючи високий попит на такі магніти, ми орієнтуємось на ще одну групу оптових покупців магнітів – сувенірні магазини та лавки.

Ціни на оптову партію рекламних магнітів

Велика кількість магнітів при замовленні робить покупку вигіднішою, тому що ціна за одиницю готового магніту обернено пропорційна кількості магнітів у поставці. Для оптових клієнтів діють спеціальні оптові ціни магніти.

Рекламні магніти можна сміливо назвати одним із найефективніших рекламних засобів. Не висока вартість, практичність (магніти утримують аркуші паперу на металевих поверхнях), магніти завжди «на очах», розміщують із добровільно, - і це ще не всі переваги цих виробів перед поліграфією, яку так безжально викидають у сміття потенційні клієнти.

Звертайтесь до нас для замовлення магнітів оптом у будь-якому виконанні. Ми запропонуємо кілька варіантів з огляду на вимоги замовника, і якщо потрібно зробимо макет. Після затвердження макета ми виготовимо магніти в потрібній кількості. Готові магніти ми відправимо до найближчого до вас відділення Нової пошти.