Значок на замовлення: нікель, травлення, холодні емалі Бородянський півник значок, травлення
 
Позолочений значок (травлення) Нагрудний значок (позолота)
 
Тризуб України значок: травлення, позолота Тризуб України значок на замовлення
 
Травлення, нікель, холодні емалі Виготовлення значків із Тризубом (травлення)
 
Травлений значок, гальваніка - нікель, заливка емалями і полімерною смолою. Значок травлений (нікель)
 
Значок: травлення, нікель. Упаковка - пластикова коробка з прозорою кришкою Пам'ятний значок в коробці
 
Травлення, нікель, холодні емалі Значок на замовлення (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - позолота Значки на замовлення з лого (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - нікель і позолота, холодні емалі. Значки на замовлення з лого Wiх (травлення)
 
Значки виготовлені методом травлення. Метал - латунь. Гальванічне покриття - нікель. Декор - камені SWAROVSKI Значки травлені (нікель, камені SWAROVSKI)
 
Виготовлення значка методом хім.травлення. Метал - латунь, гальванічне покриття - позолота, декор холодні  емалі, кріплення "метелик" Металевий значок (травлення, позолота) "Зірка Давида"
 
Виготовлення значка методом травлення. Метал - латунь.Покриття -   чорний нікель Виготовлення значка з лого (чорний нікель)
 

Якісне виготовлення значків у Одесі

Вартість виготовлення значків на замовлення в Одесі залежить від технології, що застосовується при їх виробництві, кількості виробів, металу, макета, способів додаткової обробки. Чим складніша форма значка, чим більше додаткових засобів обробки; що менше тираж, то вище вартість значків.

При виготовленні значків застосовують технології:

  1. химічне травлення;
  2. лиття;
  3. штампування;
  4. технологію закатних значків;
  5. виготовлення значків з покриттям металу полімерною смолою.

Фірмові значки є неодмінним атрибутом корпоративного стилю будь-якої великої корпорації. Солідний значок символізує компетентність, надійність та благополуччя підприємства. Визначаючи з необхідною кількістю значків, слід пам'ятати про те, що значки можуть бути затребувані для різних цілей, тому слід подбати про достатній запас. Насамперед їх носять співробітники компанії, які спілкуються з клієнтами. Це сприяє формуванню позитивного іміджу, підвищує рівень довіри до організації. Крім цього, значки можна використовувати як сувеніри при проведенні промо-акцій, дарувати діловим партнерам або співробітникам, що найбільш відзначилися.
Також популярні значки серед молоді. Для будь-яких шкільних або спортивних заходів можна замовити значки з символікою, із зображенням улюблених дитячих героїв.

Значки на замовлення у Одесі

Якщо у вас є потреба зробити значки на замовлення в Одесі, слід звернутися до менеджерів Добрознака. Сучасні технології виробництва та оперативність дозволяють нам виконувати замовлення будь-яких обсягів у короткий термін. Оптове замовлення набагато вигідніше, тому що вартість одного значка виходить нижче.
Наше виробництво розташоване у Києві. Ми відправляємо готові значки до Одеси та інших міст України Новою Поштою. Умови доставки та оплати обговорюються при оформленні замовлення. Зв'язавшись зі спеціалістами Добрознаку, ви можете уточнити всю інформацію, що вас цікавить.

Якісна сувенірна продукція, значки та нагороди є дуже важливою: саме завдяки їй можна організувати успішну рекламну кампанію. Завдяки різним способам виготовлення та оптимальній ціновій політиці компанії Добрознак виготовлення значків в Одесі – послуга, доступна кожному.