Металевий бейдж. Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Холодні емалі Бейдж металевий (травлення)
 
Виготовлення бейджа на замовлення. Травленням металу. Покриття – нікель. Металевий бейдж (травлення)
 
Металевий бейдж. Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Бейдж металевий (травлення)
 
Виготовлення бейджу методом травлення, гальванічне покриття - позолота, поле під вклеювання імені Бейдж із металу з полем для зміни імені (позолота)
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура - магніт Бейдж акриловий (пластиковий) для лікарів
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура - магніт Бейдж із пластику (акрилу) з віконцем для імені
 
Травлення, нікель, глянець, кріплення - магніт Металевий бейдж Beauty fly (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - нікель, кріплення - магніт Бейдж металевий з логотипом "Будинок нерухомості"
 
Бейдж: травлення латуні, гальванічне покриття - нікель
Бейдж з логотипом "ОК КЛІНІК"
 
Прозорий акрил, УФ-друк, фурнітура – ​​магніт. Бейдж із віконцем для імені (пластик з друком)
 
Металевий бейдж іменний. Виготовлення методом травлення. Гальванічне покриття – нікель. Бейдж металевий (травлення)
 
Виготовлення бейджа методом травлення, гальванічне покриття - позолота, поле для вклейки імені Металевий бейдж (травлення)
 

Бейджі на замовлення у Вінниці

Виготовлені за вашими ескізами металеві бейджі у Вінниці можна замовити у кількості 10-30 екземплярів та більше. Для виготовлення металевих бейджів використовують технологію травлення латуні. Такі бейджі мають ряд особливостей: вони мають високу зносостійкість і презентабельність. Металеві беджі мають чіткий та акуратний малюнок. За бажанням клієнта виріб покривається гальванічним покриттям: нікелем або позолотою; використовуються холодні кольорові емалі.

Як же можливе виготовлення бейджів на замовлення у Вінниці?

Ми обслуговуємо всі регіони України, при цьому виробничі потужності нашої компанії знаходяться у Києві. Ви можете дистанційно звернутися до нашого офісу, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами, або надіславши запит. У найкоротший термін ми зв'яжемося з вами, щоб дати точну відповідь щодо вартості та термінів виготовлення. А вже готову продукцію надішлемо Новою поштою. З фотографіями наших готових виробів пропонуємо ознайомитись нижче на сторінці. А на цій сторінці нашого сайту ви можете ознайомитись з нюансами технології травлення бейджів.

Купити бейджі металеві у Вінниці

Щоб купити металеві бейджі в Вінниці достатньо відправити макет або технічне завдання на електронну пошту.
Ми приймаємо в роботу готові макети у форматах: jpg, psd, tiff, eps та cdr (фон зроблений у CMYK, B&W, GrayScale). Для растрових зображень потрібна роздільна здатність від 300 dpi, шрифти переводяться в криві.

Терміни та вартість узгоджуються в електронній/усній формі. Ми можемо працювати з надісланим макетом або зробити його самостійно. Якщо йдеться про складний виріб або необхідність його демонстрації для остаточного затвердження керівництву, ми виготовляємо пілотний зразок.

Щоб оформити замовлення на бейджі

Попередньо визначтеся з матеріалом та технологією, вкажіть тираж (що більше кількість, тим нижча ціна за одинцю виробу), вирішіть, яким ви хочете бачити готовий виріб. При виникненні труднощів та питань, телефонуйте за тел. 066 942 942 3, наші спеціалісти обов'язково допоможуть.

Врахуйте, що виготовлення бейджів на замовлення у Вінниці з металу процес складний та трудомісткий, і займає 10-15 робочих днів. Готовий тираж ми надсилаємо Новою, доставка відбувається протягом 1-2 днів.