Магніт на замовлення 23312: травлення латуні, покриття - позолота. Магніт з лого 32 (травлення)
 
Рамка із прозорого акрилу, вставка - цифровий друк на папері. Магніт акриловий під вставку
 
Заготівля-магніт, прямий друк Магніт-відкривачка з логотипом Шахтар
 
Вінілова основа з логотипом, паперовий блок Магніт із паперовим блоком
 
Вініловий магніт, фігурна висічка Магніти вінілові з логотипом
 
Значок магніт в упаковці (папір 150 г/м кв, 4+0; пакет прозорий з клейовою смугою) Закатний магніт Київ (d 56мм) в упаковці
 
Магніт з логотипом: акрил, полімерна наліпка Магніт з лого (акрил+смола)
 
Вініловий магніт з паперовим блоком Вініловий магніт із блокнотом
 
Магніт вініловий на спіненій підкладці, ТМ Кулиничі Магніт-рамка вініловий
 
основа - гнучкий магнітний вініл, індивідуальна форма, 2 кольори, 2d магніт гумовий (PVC)
 
основа - гнучкий магнітний вініл, індивідуальна форма, 3 кольори, 2d магніт гумовий (PVC)
 
Магніт PVC. ХК "Донбас" Магніт PVC. ХК "Донбас"
 

Виготовлення магнітів на холодильник

Не знаєте, де замовити магніти на холодильник – чудові рекламні міні-майданчики чи патріотичні сувеніри, які завжди на увазі? Компанія Добрознак займається продажем магнітів на холодильник, точніше їх безпосереднім виробництвом, застосовуючи різні технології та гарантуючи відмінну якість продукції.

Технології виробництва магнітів на холодильник

Наша компанія застосовує не одну технологію виготовлення магнітів на холодильник - вибирайте ту, що саме вам за потребами та до душі!

– найдоступніші. Зображення друкують прямо на особливому фотопапері, що отримується на основі магнітного вінілу. Або воно наноситься на фотопапір, потім ламінується і накочується на магнітну стрічку. А далі йде обрізання готових магнітиків на холодильник. Плюс вінілу в тому, що він може легко комплектуватися різноманітними корисними «бонусами»: з нього виходить і магніт-годинник, і магніт-блокнот, і магніт-термометр, і магніт-годин, і магніт-пазл. А ціни на магнітики за такої різноманітності – дуже невисокі.

також дуже доступні, причому навіть при невисокій тиражності. Виробництво магнітів на холодильник такого типу теж дуже просте. На акрилову основу клеїться магніт, а потім накривається кришкою з того ж таки акрилу. Усередину вставляється будь-яке зображення. При тому, що покупець обмежений розмірами акрилової основи (45х71 мм, 59х90 мм, 57х57 мм) він може замовити за невеликі гроші малу партію виробів – це зручно!

виготовляють так само, як їх «братів» - закатні значки. Заламіноване зображення розміщується між верхньою і нижньою заготовками і скріплюється на верстаті. Потім до нього кріпиться сам магніт. Виготовлення магнітів на холодильник у такий спосіб дозволяє великий вибір розмірів:
Коло діаметром 25 мм, 38 мм або 56 мм;
Прямокутник 55х80 мм, 65x65 мм, 65x90 мм або 115х40 мм.

  • Магніти металеві на холодильник
виготовляють тим же способом, що й металеві медалі. Це понад міцні гарні вироби з латуні. Колір таких магнітів може бути золотим (гальванічна позолота) чи срібним (гальванічний нікель).

дуже ефектні. Технологія виробництва магнітів на холодильник із пластизолю та магнітного вінілу дозволяє вибрати будь-який розмір і форму. Ці магнітики на холодильник і пластичні, і об'ємні. Замовляти їх краще великими партіями – виготовлення магнітів на холодильник із ПВХ технологічно складніше, а отже – затратне. Але за великих замовлень ( від 5000 шт) ціни на магнітики будуть цілком помірними.

Замовити магніти на холодильник: ціни та умови

Які купити магніти на холодильник залежить від Ваших потреб та можливостей. Ціни на магніти різного типу виробництва – вінілові та акрилові більш бюджетні, захід сонця та PVC-магніти – більш висококласні. Для покупців, яких цікавлять великі тиражі, у нас діє спеціальні ціни. Варто вам замовити магніти на холодильник у нас, і одразу після виходу з конвеєра ми Новою поштою доставимо їх у будь-яку точку України – це триватиме один-два дні.

Перш ніж купити магніти на холодильник у нас, переконайтеся в їх якості, глянувши на власні очі – фото магнітів на сторінці говорять самі за себе! З будь-яких питань ми готові детальніше проконсультувати вас. Ми робимо все, щоб замовити магніти на холодильник було комфортно та вигідно для вас!

Залишіть на сайті Добрознака заявку або просто зателефонуйте (066) 942 942 3 – ми вийдемо на зв'язок, і рекламні магнітики на холодильник будуть незабаром у вашому розпорядженні.