Травлення латуні, позолота. 21936 Медаль подарункова (позолота). Полювання, 21936
 
Медалі на замовлення. Травлення. Покриття – позолота. 23360 Медаль пам'ятна (позолота), 23360
 
Травлення латуні, покриття - позолота. 22489 Медаль пам'ятна, позолота
 
Травлення латуні, покриття - позолота. 22707 Медаль ювілейна, Петрик, 22707
 
Травлення, нікель, чорна емаль Нагородний знак на колодці
 
Фабричні медалі з прямим друком. Доукомплектовані стрічкою. Медалі спортивні СВК Доброволець
 
Травлення латуні, чорніння, стрічка з логотипом Медаль (травлення) 20626
 
Травлення латуні, покриття - позолота, холодні емалі Медалі спортивні на замовлення РИНГ (травлення) 17366
 
Травлення латуні Металеві медалі Qliga (травлення)
 
Травлення латуні, позолота, брендована стрічка Медалі спортивні на замовлення з лого D55 handgun 20531
 
Медаль. Травлення, позолота, коробка Медаль ювілейна (травлення) 21791
 
Травлення латуні, нікель, коробка Пам'ятна медаль Національного конкурсу ім. А. Лупиноса (травлення), 10627
 

Медалі на замовлення: Київ

Виготовлення медалей у Києві - один із найчастіших запитів, які нам надходять. Медалі вручають переможцям конкурсів та спортивних змагань, а також на честь ювілеїв та важливих подій будь-якого масштабу – від корпоративного до державного.
Купити медалі – щоб було і недорого, і якісно, ​​- найкраще у безпосереднього виробника сувенірної продукції. Так можна заощадити на послугах посередника і тимчасові та грошові ресурси.

Компанія Добрознак займається виготовленням медалей, а також виробляє ряд іншої сувенірної продукції. Ми беремо на себе абсолютно весь процес – від вашого дзвінка чи листа нам до доставки Новою поштою до будь-якого міста України.

Медалі можуть бути односторонніми і двосторонніми, плоскими і об'ємними, навіть багаторівневими (складатися з декількох накладних елементів) – все це залежить від способу виробництва.
Добрознак виготовляє і травлені, і штамповані, і литі медалі різної товщини та форми. Також, ми поєднуємо у виробництві штампування та лиття з травленням.
Ми виробляємо медалі не лише традиційних кольорів – золотого, срібного та бронзового, - наша спеціальна технологія дозволяє зробити медалі «під старовину», медалі з декоративними елементами, з покриттям емалями тощо. Медалі покриваємо лаком, заливаємо епоксидними смолами.

Добрознак дбає не лише про виготовлення власне медалей та нагород – ми пропонуємо для них футляри, стрічки з логотипом.
Щоб переконатися, що виготовлення медалей у Києві найкраще довірити нам, дивіться фото виробів унизу кожної зі сторінок сайту – вони говорять самі за себе!

Виготовлення медалей у Києві

Виготовленням медалей у Києві займається обмежена кількість виробників. На жаль, не всі вони можуть ефективно продати свою продукцію безпосередньо. Тому купити медалі в Києві можна переважно через посередників – а це і додатковий час, і зайві гроші.
Добрознак як виробник та постачальник медалей вирішив цю проблему. До того ж, якщо ви обмежені в бюджеті або часі ми завжди знайдемо рішення і підкажемо варіант, який найбільше підходить під ваші умови.

Купити медалі у Києві

Немає нічого простішого, ніж купити медалі - наберіть один з наших мобільних номерів або зв'яжіться з нами поштою. Або оформіть замовлення прямо із сайту – варто лише заповнити просту форму. Ми розповімо все, що вас цікавить про виготовлення медалей, домовимося з вами за ескізом та виробництвом, і вже незабаром замовлені медалі будуть у вас!